איזה צבע שהוא איכותי, חזק ובולט לקנות למארז??? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה צבע שהוא איכותי, חזק ובולט לקנות למארז???

yuval1101

Recommended Posts

טיך להכין שבלונת אני יודע, יש לי כבר סכיני פיסול עם 3 ידיות ומלא ראשים כך שהם ממש נוחים, אולם זה במת יכול להיות שימושי לעשות שבלונות על החומר שאמרתה לי כי עד עכשיו עשיתי על כל מני משטחים שהיו לי בבית. וזה בכלל לא קשה לעשות את השבלונות האלה כי כבר עשיתי אותן ויצא לי מצוין.

ומה יש באתר הזה שהבאתה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיך להכין שבלונת אני יודע, יש לי כבר סכיני פיסול עם 3 ידיות ומלא ראשים כך שהם ממש נוחים, אולם זה במת יכול להיות שימושי לעשות שבלונות על החומר שאמרתה לי כי עד עכשיו עשיתי על כל מני משטחים שהיו לי בבית. וזה בכלל לא קשה לעשות את השבלונות האלה כי כבר עשיתי אותן ויצא לי מצוין.

ומה יש באתר הזה שהבאתה לי?

אם אין לך כוח/כסף לקנות בארטא תמיד אפשר לעשות את זה על קופסא של קורנפלקס

ולגבי מה יש באתר - הוראות להכנת שבלונה/סטנסיל - תיכנס לאתר ואז בצד ימין למעלה רשום tutorials, כנס לשם ואז הכי למטה - בסיק סטנסיל קאט

ועוד משו מגניב שיש שם זה שאפשר לצלם מישו לערוך בפוטו שופ ולעשות את זה שבלונה(יש שם הסברים להכל)

או שאפשר לעשות חולצות עם שבלונה שלך עליהם שלא יורדת בכביסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים את החולצה? שולחים את השבלונה ומזמינים???

ויש לי כוח וכסף לקנות את הבארטא, אני רק צריך לראות את החומר ולראות אם הא יהיה לי נוח. כמה הוא עולה???

ויש באתר גם מיוחדות לשבלונות???

ו- Pro modder, אני ממש אשמח אם תענה לי על השאלות שכתבתי לך לפני 2 הודעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני רק לא הבנתי מה עושים עם הטינר לדילול, איך ולמה??? ואם יש עוד משהוא אז תגיד "

"עכשיו, אני גם אשמח אם אני אקבל אותו הסבר על צביעה במארז לגבי צביעה על הקיר עם שבלונה ועם ספריי "

------------------------------------------------------------------------------------------------------

- שוב, השאלה איזה צבע אתה רוצה? ומה התקציב?

כדי לצבוע בצבע הכי איכותי שעולה 50 שקל לרבע ליטר, אתה צריך טינר, הצבע מגיע במצב מאוד סמיך וכדי להתחיל לצבוע בכלל אתה צריך לדלל אותו בעזרת טינר.

אם אתה רוצה שתצא לך תוצאה מבריקה כמו מראה אתה צריך לקה ומקשה שאותם אתה מערבב יחדיו ומרסס בסיום הצביעה..

אם אתה רוצה לעשות שבלונה על הקיר אתה צריך רק שבלונה וספריי הכי פשוט כמו שעושים איתו גרפיטי.. זה הכל.

לשים את השבלונה ולרסס..

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הקטע של החולצה זה לקחת שבלונה ואז לקחת צבע ועוד איזה חומר שאני לא זוכר איך קוראים לו לערבב ביחד ואז לצבוע את החולצה(יש הסברים על הכל שם)

ו"ארטא" זאת חנות, אתה אמור לקנות משם מפל(MAPAL) והוא ישמש כשבלונה והאקזקטור זה לחיתוך השבלונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני רק לא הבנתי מה עושים עם הטינר לדילול, איך ולמה??? ואם יש עוד משהוא אז תגיד "

"עכשיו, אני גם אשמח אם אני אקבל אותו הסבר על צביעה במארז לגבי צביעה על הקיר עם שבלונה ועם ספריי "

------------------------------------------------------------------------------------------------------

- שוב, השאלה איזה צבע אתה רוצה? ומה התקציב?

כדי לצבוע בצבע הכי איכותי שעולה 50 שקל לרבע ליטר, אתה צריך טינר, הצבע מגיע במצב מאוד סמיך וכדי להתחיל לצבוע בכלל אתה צריך לדלל אותו בעזרת טינר.

אם אתה רוצה שתצא לך תוצאה מבריקה כמו מראה אתה צריך לקה ומקשה שאותם אתה מערבב יחדיו ומרסס בסיום הצביעה..

אם אתה רוצה לעשות שבלונה על הקיר אתה צריך רק שבלונה וספריי הכי פשוט כמו שעושים איתו גרפיטי.. זה הכל.

לשים את השבלונה ולרסס..

בהצלחה :xyxthumbs:

כמה עולה הטינר הזה??? ואיך אפשר לערבב אותו עם צבע ספריי? זה לא מסובך מדיי???

וכמה עולה המקשה הזה שדיברתה עליו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה הטינר הזה??? ואיך אפשר לערבב אותו עם צבע ספריי? זה לא מסובך מדיי???

וכמה עולה המקשה הזה שדיברתה עליו???

-----------------------------------------------------------------------------------

********************************************************************************

אין לך מה לערבב אותו עם ספריי...

בעיקרון אם אתה קונה צבע בפחית צבע רגילה (זו שפותחים אותה בערזת מברג..) אז הוג מגיע מאוד סמיך ואז אתה צריך לדלל בעזרת טינר.

אבל את זה אתה עושה רק אם יש לך קומפרסור ואקדח צבע/ Airbrush .

אם אין לך, אתה הולך לחנות ומבקש שיידחסו לך את זה למיכל ספריי (והם כבר ידללו את הצבע בשבילך..) אתה תצטרך רק לרסס...

********************************************************************************

עכשיו שוב.

את המקשה הזה אתה קונה בשביל הלקה.. הלקה איננה יכול להתקשות לבד (אם אתה קונה אותה בפחית...)

אבל מכיוון שאין לך אקדח צבע או Airbrush אתה מבקש בחנות שיידחסו לך את הלקה למיכל ספריי (והם כבר יערבבו את המקשה בפנים..).

וכל מה שנותר לך לעשות הוא לרסס.

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז בוא נראה אם הבנתי:

קודם כל מרססים עם בפריימר ספריי דופלי קולור, אח"כ קונים את הצבע הרצוי ואם הוא לא נמצא במיכל ריסוס מבקשים שישימו אותו במיכל כזה עם טינר מדלל, ואז צובעים 3 שכבות ואחרי כל שכבה ללטש עם נייר מים בדרגה המתאימה, ולבסוף לבקש שיכניסו למיכל ספריי, לקה עם מקשה ומרססים על השבלונה לסיום.

החסרתי משהו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה רבה רבה רבה :yelclap: :yelclap: :yelclap: אתה לא מאמין כמה עזרתה לי!!! לפני שהסברתה לי הכול, תכננתי פשוט לצבוע עם צבע על השבלונה, אתה הצלתה אותי והארתה את דרכי ועניי!!! אתה גדול :xyxthumbs: אני חייב לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...