צרלטון חוסמת את כל הדרכים החוקיות ליראות מונדיאל בלי לשלם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרלטון חוסמת את כל הדרכים החוקיות ליראות מונדיאל בלי לשלם

stone cold

Recommended Posts

די נמאס, אתם לא מבינים שחברת צרלטון שילמה כ-20 מיליון דולר! על 2 המונדיאל (הזה והמונדיאל ב2002). אז מה אתם מעדיפים שהחברה תפשוט את הרגל ומאות אנשים יפוטרו?. ומי יצטרך לשלם על הכסף שצרלטון לקחה מהבנקים?, הלקוחות כמובן עם עמלות יותר יקרות.

אז מה לעשות שחברה מסוימת מנסה לכסות את ההצאות שלה (כי רווח היא הבינה שהיא לא תעשה).

וגם שתיבנו צרלטון קנה את הזכויות בגלל שערוץ 1 שאנחנו משלמים עליו 500 שקל בשנה (40 שקל בחודש, יש איזשהו ערוץ כזה בחבילות הכבלים/הלווין שעולה כל כך הרבה??) לא רצה לקנות את הזכויות.

לכן תפסיקו להתעצבן מזה שחברה מנסה לא לפשוט את הרגל.

הבעלים של צרלטון החליטו לקחת הימור במטרה להרויח

בלי צרלטון השידורים בערוצים אחרים לא היו מוחשכים ככה שמיצידי שיפשטו תרגל

ושיחזירו את ליגת העל לשידורים בלי תשלום

אני גם יכול להחליט מחר שאני רוצה ליקנות תזכויות שידור על טורניר שח מט במועדון מקומי ולשדר אותו בתשלום

אולי יהיה צריך לשלם גם לי שאני לא יפשוט רגל ולא יפסיד כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

3 חברים קונים ביחד את המשחקים

כל אחד לוקח ממיר אחד עם המשחקים הפתוחים לביתו לחודש ימים

ולכל אחד יש ממיר אחד בבית בו הוא יכול לראות את המשחקים

חשבתי שמספיק לקחת את הכרטיס של הממיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שמספיק לקחת את הכרטיס של הממיר

כל כרטיס יכול לעבוד רק עם ממיר אחד.. אתה לא יכול להחליף בין הכרטיסים... לכל ממיר יש כרטיס משלו... אבל אתה כן יכול לעשות מה שאמרו כאן ולהחליף ממירים עם חברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בעצם יש בכלל כרטיס??

חשבתי שהרעיון זה שלי נניח יש את חבילת הסרטים ולחבר שלי אין אז אני יכול לבוא אליו עם הכרטיס שלי וליראות סרט או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כרטיס יכול לעבוד רק עם ממיר אחד.. אתה לא יכול להחליף בין הכרטיסים... לכל ממיר יש כרטיס משלו... אבל אתה כן יכול לעשות מה שאמרו כאן ולהחליף ממירים עם חברים..

לצערי ניסיתי את זה כבר פעם בהוט (להשתמש בממיר+כרטיס מדירה אחת, בדירה אחרת לגמרי) והכרטיס סירב לעבוד.. כנראה שכרטיס הולך בתיאום עם ה"קו" הפיזי בבית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בעצם יש בכלל כרטיס??

חשבתי שהרעיון זה שלי נניח יש את חבילת הסרטים ולחבר שלי אין אז אני יכול לבוא אליו עם הכרטיס שלי וליראות סרט או משהו כזה

אתה יכול אנחנו החלפנו בתוך הבית כרטיסים אבל זה עושה צרות אתה לא יכלות למשל להזמין דרך הכרטיס ושיט כזה.

אם אתה רוצה לחבר כרטיס אחר תנתק את הממיר מהטלפון וזה יעבוד האימות נעשה מול מחשב בYES לא בממיר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי ניסיתי את זה כבר פעם בהוט (להשתמש בממיר+כרטיס מדירה אחת, בדירה אחרת לגמרי) והכרטיס סירב לעבוד.. כנראה שכרטיס הולך בתיאום עם ה"קו" הפיזי בבית..

עד כמה שאני יודע זה אמור לעבוד... אבל לא ניסתי את זה אף פעם... שני הדירות הם באותו חברת כבלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,כנראה שאנחנו קונים דרך בנק לאומי,ב99 ש"ח.

אגב,אתם יכולים לעשות משהו חכם,קחו חבר או שתיים,תשימו כסף תשלמו על המונדיאל(סתם נגיד,כל אחד שם 100 ש"ח),נגיד שלמישהו אחד יש 3 ממירים,הוא יכול לתת את ה2 האחרים וזה יקלוט את זה מכל מקום.(את זה אמר לי אחד מYes,אחד שאני מכיר במעמד גבוה בחברה)

אבל עדיף כבר לקנות ב100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאין לי מושג, זה בכלל עדיין משנה ?

אם זה ערוצי זהב וחברה אחרת זה בטוח משנה... ערוצי זהב מצפינים את הערוצים בשיטה אחרת מאשר תבל ומתב... ובגלל שהממיר (התוכנה שלו והכרטיס שלו ליתר דיוק) לא מותאמים לשני השיטות הצפנה אז ממיר של ערוצי זהב לא יעבוד בתבל/מתב ולהפך... אבל אני לא יודע אם ממיר של תבל יעבוד במתב ולהפך... הם משתמשים באותה תוכנה אותה הצפנה ואותם ממירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי שאלות :

1. האם מישהו שהזמין את חבילת המונדיאל כבר רואה משהו בערוץ? או שהשידורים עוד לא נפתחו ?

2. חייב להיות בטוח שניתן להחליף ממירים של יס מבית לבית, מישהו יכול לאשר זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...