זהו:נהג חדש יחוייב בקרוב מאוד לנהוג עם מלווה חצי שנה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו:נהג חדש יחוייב בקרוב מאוד לנהוג עם מלווה חצי שנה

matan_18

Recommended Posts

בקרוב מאוד יחוייב כל נהג שיוציא רשיון מחת לגיל 24 לנהוג עם מלווה במשך חצי שנה :bash: (אכלתם אותה)

אני אישית הייתי צריך מלווה חודשיים ולא סבלתי את זה!

אבל אנשים לא להתיאש ולא לקלל כי הועדת החוקה דחתה את ההצעה של משרד התחבורה בקשר לתקנה של להסיע נוסע אחד במשך עוד חצי שנה!

אז בקיצור מי שיש לו כבר רשיון ניצל מהגזרות האלה ומי שלא אז לא!

נ.ב (למי שיש כבר רשיון)

לא לשכוח לשים את השלט המפגר של "נהג חדש" כי היום העלו את הקנס למי שלא שם מ70 ל250 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הגזרה הזו תציל את חייך וחיי (מפני עצמי או מאחרים) אז מה טוב.

האמת היא שגם אם יבטלו נסיעות של רכבים פרטיים אז חיי רבים ינצלו, אבל כמובן שזה לא מעשי.

צריך למצא את האיזון הנכון בין נסיעה בטוחה במהירויות סבירות לחיי האדם שנוסעים בדרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר טוב ממה ששמעתי לפני חודש (לא זוכר איפה)

התקנות הם לילידי 1986 ומעלה.

חצי שנה מלווה + אסור לנהוג שנתיים בין השעות 23:00 עד שש בבוקר ליום המחרת ללא מלווה.

שזה בעצם עיקר העיניין, אני כרגע בצבא וכל העיניין שיש לך רשיון זה לסוע עם חברים\חברה לפאבים

מועדונים וכדו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא קבעו תאריך...החוק צריך לעבור קריאה שנייה ושלישית וזה סיפור של חודש וחצי -חודשיים בערך

ואז עושים שינוי במחשב של משרד הרשוי ואאלה כל נהג חייב חצי שנה מלווה!

זה כתוב בידיעות אחרונות בעמוד האחרון (למי שיש שילך להסתכל) וזה יכלול את כולם ולא קשור לילידיי 1986....אלא גם אם אתה יליד 85 ותוציא רשיון זה יכלול אותך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עכשיו אנשים ידעו לנהוג אחרי שהם מקבלים את הרישיון

המון חברים שלי פשוט לא נהגו חודשים אחרי הטסט ...והיום הם פשוט לא יודעים לנהוג והם סכנה לסביבה

אני רק מקווה שהחוק הזה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...