משהו היה בהופעה של בלאק אייד פיס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו היה בהופעה של בלאק אייד פיס?

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי בלילה שבין שישי לשבת במסיבת שבועות בניצנים. הייתה מסיבה חבל על הזמן (שלומי זידאן, סאשה מחול - שדווקא היה הכי חלש, עופר ניסים, וסקאזי). 120 שקל ל12 שעות. נראה לי יותר שווה מכל ההופעות של הזמרים, שלוחקים 190+- לגג שעתיים וחצי בלחץ.

כמובן שהכל תלוי באיזה אתה אוהב :xyxthumbs: ואם אתה אוהב מסיבות או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12 שעות של מסחרה טהורה...

*שיעול* סקאזי *שיעול*

עריכה:

ב 100+- שקלים או אפילו 50 אתה נכנס למסיבות פי כמה וכמה עד שעות הבוקר ועם אומנים לייב מחו"ל

סאשה זה אמן לייב מחול שרץ עכשיו בין החזקים באירופה. וסקאזי נתן סט מטורף לגמרי משבע בבוקר כשכולם גמורים הוא הרים את כל המקום.

היה מסיבה חבל על הזמן.

אולי אתה לא אוהב את סקאזי, ובשבילך זאת מסחרה, אבל זאת בעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו היינו ביום חמישי בלילה במסיבת טבע מאחורי צאלים , איי שם אחרי אופקים .

היה משו פגזי , היו יותר מדי סמויים , אבל היה סהכ ממש נחמד .

שמעתי הפעם בהפקה של סאנשיין היה בלגאן מהסרטים... ממה שאני יודע שדפקו את הקופה.. משו עם עולם תחתון.. ואורקה לא רצה לעלות כי לא היה איך לשלם לו >:(

סמויים לא סמויים... מנאייקים זה לא בני אדם !! אני אישית במקום לצאת לטבע מיום חמישי בערב ישבתי 22 שעות במעצר על כלום :pissed: :pissed:

וסקאזי נתן סט מטורף לגמרי משבע בבוקר כשכולם גמורים הוא הרים את כל המקום.

היה מסיבה חבל על הזמן.

סבבה אני לא אגיד לאנשים מה לשמוע ומה לא...

רק שתדע עוד מעט הוא גם יהיה באלופה... אני גם לא מתפלא אם עוד כמה שנים טובות נראה אותו בפסטיגל בתור איזה סופר סקאזי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאשה זה אמן לייב מחול שרץ עכשיו בין החזקים באירופה. וסקאזי נתן סט מטורף לגמרי משבע בבוקר כשכולם גמורים הוא הרים את כל המקום.

היה מסיבה חבל על הזמן.

תראה, לתרבות הישראלית אין שום רמה ואיכות במוזיקה, סקאזי זה ממש לא איכות, בחול הרבה יותר טוב, ואניל א מדבר רק על קטגורית הטראנס, כל המוזיקה הישראלית חרא והאנשים חושבים שהיא הטובה בעולם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...