מודם כבלים בחיבור ל-HUB- המשך.... - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם כבלים בחיבור ל-HUB- המשך....

odedn

Recommended Posts

תודה על התגובות,

מהיצרן של המודם שלי, AMBIT, קיבלתי תשובה שהמודם מהדגם הזה לא יכול להיות ראוטר. הוא רק תומך בריבוי

כתובות IP שזה לא אותו דבר אבל גם יכול לספק פונקציונאליות שיתוף, אבל בניגוד לקונפיגורצית ראוטר,

דרושה לכך תמיכה של ערוצי זהב שאינה קימת כנראה?? מישהו יודע?.

האם אפשר לדרוש מהחברה שיחליפו לי את המודם לדגם אחר שכן תומך בתפקוד כראוטר? דרך אגב הדגם הוא

60194E-A01

לאיזה מודמים אתם מכירים שייש DOWNLOAD כזה? באתר של אמביט בקושי יש דף אחד...

כנראה איזה גרז' בטאיוון...

בינתיים התקנתי שיתוף בתוכנה באמצעות WINGATE, אבל זה לא עובד מי יודע מה- המהירות בסדר בקליינטים

אבל **המון** אתרים לא עולים כמו שצריך (חסרים אייקונים, JAVA לא עובד, וכו') למשל אתרי מייל.

:biggthumpup: :P

סוף סוף הגעת לתשובה ! הגיע הזמן. רק שקיבלת את התשובה כבר לפני כן !

צריך לקנות נכון להיום נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

מהיצרן של המודם שלי, AMBIT, קיבלתי תשובה שהמודם מהדגם הזה לא יכול להיות ראוטר. הוא רק תומך בריבוי

כתובות IP שזה לא אותו דבר אבל גם יכול לספק פונקציונאליות שיתוף, אבל בניגוד לקונפיגורצית ראוטר,

האם אפשר לדרוש מהחברה שיחליפו לי את המודם לדגם אחר שכן תומך בתפקוד כראוטר? דרך אגב הדגם הוא

60194E-A01

בינתיים התקנתי שיתוף בתוכנה באמצעות WINGATE, אבל זה לא עובד מי יודע מה- המהירות בסדר בקליינטים

אבל **המון** אתרים לא עולים כמו שצריך (חסרים אייקונים, JAVA לא עובד, וכו') למשל אתרי מייל.

ממש לא נראה לי שלמודם של אמביט לא יהיה פונקציות ראוטר ממש לא.........

זה נשמע כמו תשובת התחמכות........

לפי דעתי ההגדרות צריגות להיות בביוס המודם.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

60194E-A01

גם זה לא נראה לי לא שמעתי שיש כזה דבר ריבוי בכתובות IP

אם אתה מחבר בוא נגיד את המודם לHUB אז המידע פשוט נשלח דרך המודם כאילו המודם שלוח את זה כאילו רק למודם יש כתובת IP חיצונית וזהו....

ומזה ריבוי כתובות IP מי צריך את זה..... זאת כבר פונקציה יותר מסובת מראוטר..... אז אני חושב אם יש את זה אז גם יש ראוטר......

וגם לא נראה לי שצריך משהו מערוצי זהב......... גם לא נשמע לי הרעיון הזה שהם בכלל יכולים לעשות את זה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לחבר שיש לו את המודם שלך כדי לבחון הבעיה.

מודם די חמוד ויכול להתחבר או LAN

בסך הכל די איטי כנראה בגלל החבילה של 750 שהוא לקח לעומת 1.5 שיש לי ב ADSL

בעיה ראשונה שראיתי זה שהמודם מגיע ללא ספר ורק עם דף בודד אחד

בעיה שניה זה אתר היצרן שאין בו שום מידע וגם באינטרנט לא ראיתי עודף מידע עליו

כתוצאה מכך אין מידע איך אפשר להתקשר עם המודם באמצעות TELNET או HTTP כדי לקבל מידע על התפריטים שלו.

ראיתי שיש DHCP כנראה של המודם או של הספק ??

האם מישהו יכול להרחיב בנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DHCP - שירות שחברות הכבלים נותנות ללקוחות שלהם.

הרי כשיש תקלה, שואלים את הלקוח - "תעשה כך..... " עד שמגיעים למשפט הבא:"תרשום ipconfig / release ואח"כ Renew"....

מה זה אומר?

נכון. הלקוח צריך לשחרר את הקצאת ה-IP שקיבל מבחרת הכבלים ולהקצות לו חדש- משרת ה-Dhcp שקיים אצל חברת הכבלים.

בביתי, עם ומרכזיה אני משחרר ומקצה כתובות IP דינאמיות כאהבת נפשי, כיוון שהנתב מקצה לי בתוך הבית כתובות דינאמיות .

הנתב מקבל את הכתובת הציבורת של הכבלים ושומר אותו לעצמו להמשך הטיפול בעזרת טבלת NAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לחבר שיש לו את המודם שלך כדי לבחון הבעיה.

מודם די חמוד ויכול להתחבר או LAN

בסך הכל די איטי כנראה בגלל החבילה של 750 שהוא לקח לעומת 1.5 שיש לי ב ADSL

בעיה ראשונה שראיתי זה שהמודם מגיע ללא ספר ורק עם דף בודד אחד

בעיה שניה זה אתר היצרן שאין בו שום מידע וגם באינטרנט לא ראיתי עודף מידע עליו

כתוצאה מכך אין מידע איך אפשר להתקשר עם המודם באמצעות TELNET או HTTP כדי לקבל מידע על התפריטים שלו.

ראיתי שיש DHCP כנראה של המודם או של הספק ??

האם מישהו יכול להרחיב בנושא ?

נו ברור שאין שום דף למה? כאילו למה שהלקוח יסתבך? וגם זה עולה כסף ככה הם קונים את זה OEM ויוצא יותר זול.....

שגם ככה הם מנפחים את המחיר.........

אני ינסה להשיג DATASHEET וUSER GUIDE של אמביט

ולראות אם יש שם משהו

צריכים להביא לי כבר ביום ראשון של מודם כבלים אבל לא אמביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארצות מתוקנות יותר, אתה יכול להסתדר גם בלי ראוטר:

מוסיפים 2 דולר לחודש לכל כתובת IP נוספת לספק האינטרנט, והוא ישמח לתת לך אפילו 50.

אם אתה צריך לשתף רק 2-3 מחשבים, זה יותר זול מלקנות ראוטר, ואתה מקבל אותה מהירות ויציבות בדיוק (פתרון חומרה).

בהרבה פורומים בחו"ל הם כותבים על זה, פתרון די שגרתי שם. כאן כמובן חייבות להיות שתי חברות נפרדות שמספקות את השירות, (הפרד ומשול כמו בפלוגות של הצבא האדום, כדי שכל אחת תוכל לשמור שהשנייה לא הולכת לקראת הלקוחות יותר מדי),

ספק האינטרנט לוחץ על חברת הכבלים להפריע כמה שאפשר לפתרונות שיתוף ולהגיד "אין דבר כזה" כדי שירכשו אצלו חבילת עסק ב-100 דולר לחודש עם הגנות של פנטגון בשביל בית פרטי עם מחשב וחצי.

אמנם אין פיירוול ללא ראוטר, זה נכון. אבל קצת יושר עסקי זה גם לנסות להתאים ללקוח בדיוק מה שהוא צריך ולא תמיד לנסות דחוף לו 7 (או ראוטר) כשהוא צריך 2.... מצחיק אתכם, יושר עסקי, מה?

מה לעשות אני גרתי כמה שנים בחו"ל, לוקח זמן להתרגל חזרה לנפלאות ארץ הקודש... לא איכפת לי שינסו דברים כאלה, אבל שלא יחשבו שאני לא יודע! - ה-NOTEPAD.EXE פתוח והיד רושמת...

וגם: כבר כמה ימים התוכנת שיתוף שלי מדווחת שאותו IP מנסה להתחבר אלי, מה זה? איזה פחד!

ניסיתי לעשות TRACERoute באינטרנט עליו כדי להתלונן לספק שלו אבל זה תמיד נתקע באמצע הדיווח!

אני רק שלושה ימים מחובר. אם זה ככה, אולי כדאי לעבור ל-ISDN שעולה יותר אבל כל פעם מקבלים IP דינמי, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...