חופשה עם חברים לפני גיוס - איפה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חופשה עם חברים לפני גיוס - איפה?

it4chi

Recommended Posts

שלום,

חברים שלי ואני היינו היום אצל סוכנת נסיעות ולאחר דיון ממושך החלטנו שאנחנו נוסעים לקוס. ההחלטה נבעה מכמה סיבות:

1. לפי הסוכנת הקלאבים בטורקיה הרבה יותר רגועים מיוון והם בעיקר מאוכלסים ע"י משפחות ולא ע"י חברה צעירים כמונו.

2. הקלאבים בטורקיה יקרים יותר מהאופציה היוונית - 700$ ומעלה. עשינו חשבון ואף על פי שהקלאבים כוללים ארוחות יוון יוצא יותר זול.

3. נאפה בקפריסין נשמעת אופציה מאוד יקרה.

המליצו לנו על מלון בשם Thalassa שיעלה לנו 585$ לשבוע כולל טיסות והסעות למלון. המלון הוא מלון שלושה כוכבים והוא כולל מזגן. הוא נמצא כשלושה ק"מ מהעיר, אך הוא נמצא על החוף שלפי מיטב הבנתי הוא מקום הבילוי העיקרי. בנוסף למלון הנ"ל עלו אופציות נוספות כמו Oceanis ו- Paritsa.

לא חתמנו עוד כלום עם הסוכנת, אבל אנחנו מעוניינים להזמין בשבוע הקרוב. אני אודה לכול מי שמוכן לשפוך קצת אור על המקומות שהזכרתי ובמיוחד לאלו שהיו במקומות שציינתי. אנחנו בעיקר מעוניינים במחירים, אוכל, מקומות בילוי ובתי מלון מומלצים.

שאלה נוספת, האם קמר הוא מקום שמומלץ לסוע אליו במקום קוס?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הייתי בנאפה בחופש הקודם.. והיה ענק!!!

השאלה היא כמה זמן אתה רוצה להיות שם. וכמה אתה רוצה לבזבז..

אין שם גבול.. יש שם אחלה מסיבות מלא מועדונים.. פשוט אחלה לטיול לפני .

על טורקיה בכלל אל תחשוב.. מפוצץ שם במשפחות ישראליות.. משעמם טילים.

ועל קוס.. שונאים שם יותר מידי ישראלים..

ובנאפה.. אתה יכול להיות באכסניות (בתי דירות) שהן ממש זולות (הכל בהתאם)

או להיות בבית מלון..(אם תרצה אני יבדוק את השם שלו) יקר.. 500 דולר ל5 לילות + טיסה. אבל כולל ארוחת בוקר.

וחדר נורמלי עם וזגן והכל. (לי ארוחת בוקר חשובה ) למרות שאכלנו אותה כשחזרנו מהאפטר פארטי (אחרי המסיבה כמובן). ואז הלכנו לישון

אם אני לא טועה אז הOceanis ממש קרוב לחוף. מה שהציעו לכם הראשון.. לא מוכר לי..

ותבדקו איפה כל אחד נמצא.

יש חוף אחד מרכזי. אממ משהו ביץ.. קראנו לו (בהתאם) ציצי ביץ.. אז אני לא זוכר את השם האמיתי..

יש םש פול אטרקציות ובאנגי

בדיקה קטנה ומצאתי .. אולימפיק לגון.. זה מה שהיינו בו.. כדי להגיע לחוף הינו לוקחים מונית.. נכנסים חמישה (מתווכחים..) עולה 5 לירות.

50 ש"ח.. הליכה של 20 דקות או פחות.. לא זוכר..ולא כזה חם.. אפשר ללכת בכיף

אפשר גם ברגל.. מידי פעם עשינו את זה..

ולהגיע לעיר אז מונית חובה..

זה לא יוצא יקר.. כי פעם אחת הולכים לים.. חוזרים.. מתקלחים .. הולכים לעיר.

.AENEAS הוא הכי יקר אם אני לא טועה.. הוא מול החוף הטוב (ממש ממול לפי זיכרוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הדעה שלי.

באיה נאפה הייתי בחופש הגדול בין יא ליב, שזה לפני שנתיים, באמת אחלה מקום והכל, יקר, מועדונים, ים, קטנועים, זיונים, זהו בערך.

עכשיו לפני שהתגייסתי(9 חודש) נסעתי עם שני חברים לתאילנד, חשבנו הרבה והכל, שאולי לא מתאים בגיל כזה כבר לנסוע טיול לבד למזרח וצריך להשאיר את זה לאחרי , אבל אז אמרנו למה לנסוע עוד פעם לנאפה, שאם אנחנו מוסיפים סכום לא גבוה אז נוכל לעשות טיול בתאילנד והחלטנו ללכת על זה.

אני לא אפרט לך איך זה בתאילנד כי זה ייקח לי זמן לא קצר(מה שאין לי עכשיו) אבל דבר אחד אני יכול להגיד לך, אני לא מצטער על שניה, זו החופשה הכי טובה שהיתה לי בחיים, חודש פשוט חלומי, היה שווה כל שניה של עבודה בשביל הכסף הזה, אני יכול רק להמליץ לך להגיע לשם.

ובכל זאת אם אתה לא בראש של זה אז איה נאפה זאת בחירה לא רעה בשביל שבוע של התהוללות ושכרון חושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן תקציב.. והשאלה מה מתאים לכם.. כלומר מה אתם מחפשים..

תילאנד זה סיפור אחר.. לדעתי אחרי הצבא יותר שווה.. בלי לחץ.. עם אנשים בגיל שלך..

ואם אתם מתכוונים לחסוך .. ולהתחשבן על עשרות שקלים אז אולי תוותרו עכשיו.. לירה קפריסאית זה בסביבות 10 שקל..

עכשיו אני לא עשיתי חשבון לכסף שהייתי שם.. כלומר 250 ש"ח לרבע שעה על אופנוע ים... בחר שלי עשה באנגי ב100 דולר.

קנינו משקה ענק (בגודל של אקוריום קטן ב200 ש"ח (חמישה אנשים)

ועוד מלא בזבוזים.. בקיצר.. ב5 ימים כולל הכל שרפתי כ1000 דולר.. ויש כאלה שיותר אבל אל תהפשרנו על כלום ולא על המלון ולא על נסיעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו מדברים על 2 ארוחות ביום (ארוחת בוקר במלון)

מלון זה בסביבות 600 ומשהו דולר..

כל ערב מסיבה ואפטר פארטי.. קצת משקאות..

אטרקציות ימיות..

בסביבות ה1100 דולר אני משער לפחות לשבוע..

שמע אני הוצאתי ב5 ימים אלף דולר.. תעשה את החשבון שלך..

כמה יש לכל אחד מכם?

ואל תשכחו שזה טיול שתזכרו לעד.. אף אחד לא אוהב להתקמצן...

ולכן תבדקו כמה כסף יש לכם מההתחלה..

תלכו לפחות ימים . 5 לדעתי מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...