צריך בבקשה חוות דעת של משתמשים ב-DVD של Toshiba - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך בבקשה חוות דעת של משתמשים ב-DVD של Toshiba

Meturlal

Recommended Posts

שלום לכולם!

אחרי שנמאס לי מהבעיות של ה-CD-ROM שלי (המגש נסגר מיד לאחר שפותחים אותו, בגלל שנשברו 2 שיניים, בגלגל השיניים שאחראי על הנעת המגש ( - תודה לאלו שעזרו לי לאתר את מקור התקלה מפורום תמיכה טכנית, שבאתר) לאחר תקופה ארוכה של שירות נאמן (יותר משנתיים וחצי), החלטתי לקנות .

הכי חשוב לי (יותר מביצועים), שהוא יוכל לקרוא בלי בעיות דיסקים שנצרבו בפורמטים שונים של Multisession (בעיקר DLA ו-UDF).

מניסיון אני יודע שלכוננים (כונני CD-ROM) רבים יש בעיות בקריאת פורמטים אלו (בעיקר DLA).

מכיוון שה-CD-ROM שלי (מתוצרת Toshiba), יכול לקרוא את הפורמטים האלו (ה-CD-ROM היחיד שנתקלתי בו שיכול לקרוא פורמט DLA), אני משער שגם ה- שלהם יכול (באתר של ה- רשום שהוא יכול לקרוא פורמטי Multisession שונים, למרות שלא כתוב על פורמט DLA).

דבר נוסף שחשוב לי ב- זו אמינות (גם זה יותר חשוב לי מביצועים).

שאלתי מופנית לכאלו שיש להם את ה-DVD של Toshiba מדגם SD-M1612, או דגם אחר ישן יותר.

השאלה היא איך ה-DVD של Toshiba מבחינת אמינות ויכולת קריאת דיסקים צרובים (פורמטי Multisession שונים, בעיקר DLA)?

שמתי לב שהמחיר שלו יחסית לכונני DVD אחרים נמוך, למה??? האם זה מראה על איכות יצור נמוכה???

(עריכה- לא)

בתודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכוננים האופטיים חוץ מצורבים איכותיים הם גרועים.

ה CD של טושיבה שהיה לך ולי יש עדיין הם הכוננים האופטיים הטובים ביותר אי פעם חוץ מאותם צורבים יקרים, אך לצערי גם טושיבה הדרדרה עקב המחירים הנמוכים.

הוא לא רע יחסית למה שמסתובב היום בשטח אבל זה לא אותה רמה שהם היו מיצרים פעם.

אם אתה צריך איכות מכנית ללא פשרות אני מציע צורב של TEAC או PLEXTOR למרות שאם לא הולכים לעשות בהם שימוש כצורב המחיר לש מוצדק (עדיף לקנות שני כונני של טושיבה).

שמעתי שה של PIONEER טוב אבל זה לא מניסיון אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונני הDVD של TOSHIBA הם מס' 1 בעולם

מדובר בכונני הDVD האמינים ביותר שיש, למרות שהם כוננים קצת איטיים.

אם אתה מחפש אמינות לך על TOSHIBA בעיניים עצומות

יש לי נסיון איתם וגם בבית יש לי 2 כוננים של TOSHIBA, אחד ישן שעובד כמו נינג'ה כבר 4 שנים ברציפות

והשני SD1612 והוא נמצא ברשותי כבר שנה ועובד כמו גדול ויעבוד עוד הרבה שנים.

למען האמת אתמול הזמנתי את הDVD של בגלל שהוא עובד על ATA100 אבל אם TOSHIBA היו עובדים על ATA100 תהיה בטוח שאני הייתי הראשון שיזמין אותם.

אבל סמוך על המילה שלי, TOSHIBA מס' 1 באמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...