למה לקנות מארז ולשפץ כשאפשר לבנות אחד + הפרויקט החדש שלי - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לקנות מארז ולשפץ כשאפשר לבנות אחד + הפרויקט החדש שלי

arm123

Recommended Posts

כודם כל זה מארז מיוחד, לא ראיתי עדיין מארז עם 2 קירות שלמים מפרספקס, הוא גם קצת יותר קטן, כל החוטים מחוברים מלמטה ואת זה אין באף מארז.

לגבי הטמפ' CPU = 48 ו MB = 36 מעלות זה לפי מה שראיתי בביוס היום בצהריים, מה שכן, היה היום יום ממש חם.

נכון לעכשיו (לילה) הטמפ' CPU = 36 ו MB = 29 מעלות.

לגבי הכרטיס מסך, אין לי מוסג איפה בודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאפשר להבין מהתמונות שלך, המאוורר היחיד שיש לך שם זה הblower למעלה (מה שכינית "וונטה")?

אם כבר היתה לך יוזמה לבנות מארז, למה כבר לא לתכנן אותו טוב? אין לך סירקולציה טובה במארז, זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר היתה לך יוזמה לבנות מארז, למה כבר לא לתכנן אותו טוב? אין לך סירקולציה טובה במארז, זה בטוח.

כי לפעמים קשה לתכנן...

הנה עובדה אני נתקעתי אני אפילו לא יודע איך להתחיל... אם מישהו יכול לעזור לי אז בבקשה בפרטי.. :xyxthumbs:

ולנושא...

מארז ממש נחמד!

אם הייתה יכול להביא קצת יותר ברורות היה יותר נוח...

ובקשר לסירקולציה נראה לי לתביא עוד מאוור לקדימה ואחד בצד יכניס אויר על הכרטיס מסך או על המעבד משהו שם מכיוון שיעבור זרם חזק יותר של אויר דרך שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מה יש לכם, הטמפ' של המחשב שלי היא די נמוכה, למה להוסיף עוד מאווררים ?

לגבי גיגא בוט אם דיברת על הפרויקט שלך בעמוד השני, אז אני אפילו לא יגיב, זה ביזיון מוחלט להשוות בין הפרויקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

תשמע, בתור פרויקט ראשון זה אחלה :D ונחמד מאוד אבל יש בעיה אחת אחי, זה נראה כמו עבודה ערבית 100% אתה מתווכח פה עם אנשים כאילו אתה מוכר בשוק הכרמל, יש פה אנשים שלא עשו רק פרויקט אחד ויש כאלו שעשו יותר מ2 אז אולי תקשיב לעצות שלהם כי הם מבינים בזה קצת יותר ממך.

לפי כל התמונות אני חושב שהמחשב הזה עם דיי גרוע כי 50 מעלות זה דיי גבוה ועוד משהו הוא נראה ממש רועש =\

כעיקרון פרויקט נחמד אבל פעם הבאה תקשיב כמו בן אדם ואחרי זה תצעק על כולם שהם "מקנאים" וכל זה, הראי בשביל מה פתחת את הדיון פה? בשביל שאנשים יגיבו ויעזור לך לשפר נכון ?אז למה אתה לא מוכן להקשיב לעצות של אנשים בקשר לשיפור? =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז עצמו נחמד, לפי דעתי הוא לא יפה יותר ממארז ג'נרי אבל היופי הוא בעיניי המתבונן.

בקשר למבנה שלו, אני לא חושב שזה חכם לשים את הספק בתחתית המארז(אויר חם עולה למעלה)

ובקשר לסירקולציה אם הייתה לך סירקולציה טוב הטמפ' הייתה נמוכה בהרבה, צריך שתהיה לאויר תנועה צריך גם מאוררים שמוציאים אויר ולא רק מכניסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש נחמד, רק זה שבניתה מארז לבדך זה ממש מרשים.

אבל זה לאקצת מסוכם שחלק מהמחשב עומד באויר?

וזה שהמארז קטן וצפוף ככה, זה די חסרון לקירור.

וכדי לך להוסיף כמה מאווררים גדולים.

ואני חייב לומר, החלונות הגדולים והריקים האלה, פשוט דורשים חריטה!!!

שוב, אחלה של פרויקט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...