ניתוח קבצי Minidump - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוח קבצי Minidump

dodoboy

Recommended Posts

המחשב עושה ליכל הזמן ריסטרט אפילו שאני לא על המחשב שלשום העלתי פה לאתר את הקבצים של המינידראפ שלי ומישהו ניתח לי אותם הוא אמר לי שיש 3 בעיות האחד מקאפי השני דיימון תולס והשלישי דרייבר של הUSB את הדייימון טולס מחקתי את המקאפי הורדתי גירסא חדשה ואת הדרייבר לUSB עידכנתי.................הבעיה ממשיכה מישהו יכול לנתח לי את הקבצים האחרונם שלי ואני ידע מה עדיין לא בסדר....

תודה מראש............

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות נגרמות בגלל Ntoskrnl.exe וWin32.sys.

בעיות אלו אומרות שיש לך בעיה בחומרה.

האם אתה באוברקלוק?

מה המפרט המלא של המחשב שלך? כולל ספק.

תנסה להקל על התיזמונים של הזיכרון.

בדקת עם MemTest את הזיכרון שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבא...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.0

ממה שאני בדקתי אני מציע לך כמה דברים, תעדכן את כל הדריברים שאתה רק יכול להכי הכי אחרונים, דבר שני אחד מהמסכים הכחולים נגרם בגלל הזכרונות, או של הכרטיס מסך או הזכרונות שבלוח אם ככה שכדאי לדעתי שתריץ בדיקה לזכרונות

לא מצאתי זכר למשהו שקשור למקאפי או למשהו שקשור לUSB אבל נאמר שם שמהקובץ שאתה צירפת הוא נגרם ככל הניראה כתוצאה מדרייבר לא תקין שלא תפקד כמו שצריך (כניראה שזה מדבר על הUSB, כניראה - תעדכן אותו גם)

וגם הייתה שם הודעה אחת שבאמת מצביעה על הדמון טולס... תעבור לאלכוהול 120%

אם אתה חייב לעבוד עם הדמון טולס תריץ חיפוש בגוגל לקובץ שגרם למסך הכחול d347bus.sys

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה רגע, לפני שאתה בודק את הזכורנות קודם תעדכן דרייברים זה לדעתי יותר חשוב מבדיקה של זכרונות

אבל אם אתה בכל זאת מתעקש

http://hcidesign.com/memtest/download.html

עריכה - יש לי רעיון אחר, לפני שאתה מריץ בדיקה לזכורנות תעשה משהו אחר... אני שם לב שאתה משתמש בשני סטיקים של זכרונות, אז בינתיים תעבוד עם אחד למשך שבוע שבועיים (שזה לדעתי זמן סביר עד שיהיה לך מסך כחול שוב) עם סטיק אחד ואז תחליף באחר... אם אחד הסטיקים שרד יותר משבועיים בלי מסך כחול הוא בסדר, אם הסטיק השני לא שרד יותר משבועיים ונתן לך מסך כחול אז הבעיה היא איתו ותצטרך להחליף אותו באחריות

אבל אם בשניהם אתה מקבל מסך כחול פחות משבוע אז הבעיה היא לא בזכרונות אלא במשהו אחר... בדקת טמפ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח ששניהם אבל לפחות אחד מהם לא תקין זה בטוח... ואם יש לך אחריות בטח שזה תופס, הרי לא זרקת אותם באוויר או גרמת להם נזק פיזי שגרם להם לא לעבוד כמו שצריך נכון? אם זה נכון אז הם חייבים להחליף לך את הזכרונות אין דבר כזה שלא... ובמקרה שישאלו אותך איך או למה אתה חושב שאלה הזכרונות פשוט תספר להם את האמת, שיש לך איתם בעיה לזמן דיי ארוך ולא ידעת מה הבעיה עד שלאחרונה בדקת אותם עם תוכנה והתוכנה הראת לך שיש בהם בעיה

אבל לא ניראה לי שסיימת עם המסכים הכחולים כי יש לך עוד לסדר את הדמון טולס ולעדכן , אבל יכול להיות שהזכורנות גרמו לאלה גם אז קודם כדאי שתחליף אותם באחריות ואז רק תעכן אם אתה רואה שאין בעיות

אה ורק לידע כללי, בארץ יש תופעה שמביאים לפה זכורנות דפוקים לא יודע למה.. אני את הזכרונות שלי החלפתי באחריות 3 פעמים אז ככה שרוב המסכים הכחולים נובעים בד"כ או מדרייברים או מזכרונות לא תקינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי רק שאלה אחרונה.....תגיד בטוח אחד מהם לא תקין או שזה יכול להיות תיזמונים לא טובים או שהוא לא מחובר טוב או משהו כזה...?כי דוד שלי הרכיב לי את המחשב הוא לא תותח בזה.....אז יכול להיות הוא הגדיר לא נכון בביוס

וכבר יש לי שתי ארור זה אומר ששתייהם הלכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...