ההפסד כולו שלנו[מישה] - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההפסד כולו שלנו[מישה]

KoDkOd

Recommended Posts

אז מה אם הוא פרש?

גם ככה בחודש האחרון לא העלה חדשות..... ::)

ומה עם כל העשרה חודשים שבהם העלתי חדשות נונסטופ וכל השבועות שבהם הייתי היחידי שהעלה אותם? לא נחשב בשבילך? אז לך קיבינימאט מצידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם הוא פרש?

גם ככה בחודש האחרון לא העלה חדשות..... ::)

ומה עם כל העשרה חודשים שבהם העלתי חדשות נונסטופ וכל השבועות שבהם הייתי היחידי שהעלה אותם? לא נחשב בשבילך? אז לך קיבינימאט מצידי.

שורש הסיכסוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך כוח למשהו ואתה לא יכול התחייב אליו אל תעשה אותו בכלל.

התירוצים שלך לא מעניינים בכלל, אתה לא חושב שהאתר תורם לך? למה מה תרם לאורי לתרום את כל המאוררים שלו במפגש?

מה תורם לכל הצוות ל המודים לענות על שאלות ולשמור על הפורום ברמה גבוהה? אתה חושב שמאקרוט לומד משהו מפורום לינוקס?

הוא מלמד ומדי פעם prog או מישהו יכול לתקן או משהו כזה.

הרעיון הוא לא שאתה תקבל אלא תתרום.

ואם כל אחד יתרום קצת תהיה פה קהילה למופת.

לא רוצה לתרום? אל תהיה פה מצידי.

אבל אתה כבר לא חלק מהצוות מהאתר אז תפסיק לדבר אל משתמשים כמו מנהל.

אתה רוצה להעיר למשתמשים על טעויות? בבקשה מעולה מבחינתי אבל תעשה את זה כמו שצריך... בעדינות ואלגנטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא המטרה של הדיון...אבל בכלזאת אי אפשר להגיד שמישה לא תרם, למישה כמו לכולם יש זמנים כאלה וזמנים כאלה אתה לא יכול לבקש ממישהו שיהיה תמיד בהילוך 5. אז די עם המשחקים המטופשים הללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך כוח למשהו ואתה לא יכול התחייב אליו אל תעשה אותו בכלל.

התירוצים שלך לא מעניינים בכלל, אתה לא חושב שהאתר תורם לך? למה מה תרם לאורי לתרום את כל המאוררים שלו במפגש?

מה תורם לכל הצוות ל המודים לענות על שאלות ולשמור על הפורום ברמה גבוהה? אתה חושב שמאקרוט לומד משהו מפורום לינוקס?

הוא מלמד ומדי פעם prog או מישהו יכול לתקן או משהו כזה.

הרעיון הוא לא שאתה תקבל אלא תתרום.

ואם כל אחד יתרום קצת תהיה פה קהילה למופת.

לא רוצה לתרום? אל תהיה פה מצידי.

אבל אתה כבר לא חלק מהצוות מהאתר אז תפסיק לדבר אל משתמשים כמו מנהל.

אתה רוצה להעיר למשתמשים על טעויות? בבקשה מעולה מבחינתי אבל תעשה את זה כמו שצריך... בעדינות ואלגנטיות

אוי כמה שאתה מפגר ומטומטם, פשוט כואב.

אני לא אענה כאן למה פרשתי ואת כל הסיפור שקשור רק בי ובבעיות שלי כי אני לא חושב שזה העניין של כולם, אבל מה שאני יכול להגיד לך שאתה חיי באלשיות אם אתה חושב שאני פה בשביל התרומה לעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...