מיסטיקת המספרים המשך.. יום השטן מה מחכה לנו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיסטיקת המספרים המשך.. יום השטן מה מחכה לנו?

MasterDK

Recommended Posts

למי שלא יודע ה 6 ליוני קרב כלומר בקרוב התאריך יהיה 06.06.06

כבר היום הרבה נשים שאמורת ללדת ניגשות לרופאים בשביל לקבל עזרה ולדעת מה אפשר לעשות בשביל לא ללדת בתאריך הזה.

מה ידוע לנו על 666?

ההזכר הראשון של המספר 666 מופיע בתנ"ך ומאפיין אושר של המלך.

ויהי משקל הזהב, אשר-בא לשלמה בשנה אחת--שש מאות שישים ושש, כיכר זהב

מלאכים א' פרק י' פסוק י"ד.

בחיינו נפגוש מקרים רבים הקשורים למספרים (ראה תרד שלא מזמן פתחתי על מיסטיקה ומספרים) אך רבים קשורים דווקא לספר 666 דוגמא פשוטה:

מולקולת הפחמן אחד ממרכיבי היסוד של כל המולקולות בגוף החי, מורכבת מ 6 אלקטרוני, 6 פרוטונים ו 6 ניטורנים.

עוד דוגמא במיסטיקה של מספרים התאריך ה 11 לספטמר 2001. ספטמבר = 9

9+1+1=11

המטוס הראשון שהתנגש היה American Airlines Flight 11 האותיות AA גם יכולות להיות מפונחות כ 11.

New York - "מדינה" מספר 11 בארה"ב

שמות כמו «George W. Bush», «New York City», «Air Force One», «Afghanistan» ו «The Pentagon» מורכבים מ 11 אותיות.

לי אין שום קשר לנושא הזה אני תרגמתי אותו מהאתר http://others.otvali.ru/10476/ אז ככה שלא להתנפל עלי :\

דאמן אני ניגש למגן בתאריך הזה... :|

חג שמח לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמתתתתתת, היו מחקרים וגילו שמספר השטן זה לא 666!!!! אלא 616!!!! מתי תקלוט?!?!?

אני לא מאמין גדול בזה, אבל אני לא רוצה להתקל באיזה אוכל מוות \ שטן או משו, אני רק מקפיד ונזהר לא לעשות דברים מסויימים, אבל לא מאמין בזה, פשוט חוסך לעצמי בעיות בין אם כן ובין אם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמתתתתתת, היו מחקרים וגילו שמספר השטן זה לא 666!!!! אלא 616!!!! מתי תקלוט?!?!?

אני לא מאמין גדול בזה, אבל אני לא רוצה להתקל באיזה אוכל מוות \ שטן או משו, אני רק מקפיד ונזהר לא לעשות דברים מסויימים, אבל לא מאמין בזה, פשוט חוסך לעצמי בעיות בין אם כן ובין אם לא.

מאיפה הקפצת את השטות הזו? "היו מחקרים"? למה יש מישהו שמכיר את השטן? שאלו אותו אישית?

נסה לחייג בטלפון, תבדוק מה יוצא. חוץ מזה, נגיד שזה 666, מה הקשר לשישי ביוני 2006?

התאריך באותו היום הוא 06/06/2006 או 06/06/06

בפעם האחרונה שבדקתי, 060606 זה לא 666.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...