מכור לקולה - חייב להפסיק - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכור לקולה - חייב להפסיק

imac

Recommended Posts

למי שלא יודע את הקולה במקורית המציאו לפני איזה 100 שנים מצמח הקוקה בתור תרופה לכאבי בטן.

ולמי שיש ספק המוצר הנמכר ביותר מצמח הקוקה הוא קוקאין.

(הקטע הזה הוא אמיתי)

בימינו כמובן אין שום רכיב טבעי בקולה ושום חלק שמגיע מצמח הקוקה, אבל אולי המוח שלכם מכור לקול באופן לא מודע (אחלה תאוריה ;D )

הפיתרון שאני מציע זה לנסות סמים יותר קלים וכך להיגמל בשלבים (אולי איזה פפסי במקום, למרות שאישית אני בכלל אוהב RC).

הכי חשוב זה לא להדרדר לפאנטה, הכתום הזוהר הזה ממש מסוכן (מגיעים לצבע הזה בעזרת אורניום מועשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכל המשקאות המוגזים שטעמתי אי-פעם... קולה זה הדבר היחיד שאני יכול לשתות בלי לשטוף את הפה ישר בכוס של מים...

ספרייט,קינלי,פאנטה וכו'... פשוט גורמים למערכת העיכול שלי לעבוד בריברס.

(רק בשביל לדעת, לכולם הקולה עושה מן תחושת צריבה קלה בגרון אחרי כל לגימה? או שזה רק אני?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל המשקאות המוגזים שטעמתי אי-פעם... קולה זה הדבר היחיד שאני יכול לשתות בלי לשטוף את הפה ישר בכוס של מים...

ספרייט,קינלי,פאנטה וכו'... פשוט גורמים למערכת העיכול שלי לעבוד בריברס.

(רק בשביל לדעת, לכולם הקולה עושה מן תחושת צריבה קלה בגרון אחרי כל לגימה? או שזה רק אני?).

בעיות עיכול עם פאנטה? צריבה בגרון עם קולה? אני מצטער... זה לא קורה אצל כולם... כנראה רק לך הקיבה חולנית במיוחד 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את ההתמכרות הזאת, קודם כל לפחות זה לא מסוכן ביותר, אבל זה מאוד מזיק לשניים וכדאי להפסיק....

לפחות תודו שאתם לא כמוני, אני מכור לפרינגלס, אני פותח גליל ומחסל את כולו תוך כמה דקות ובכך צובר כמויות של שומנים וכולסטרול :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות תודו שאתם לא כמוני, אני מכור לפרינגלס, אני פותח גליל ומחסל את כולו תוך כמה דקות ובכך צובר כמויות של שומנים וכולסטרול :(

same here :-[

אני אוכל פרינגלס, ושותה עם זה קולה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגיע יום ובו תאגיד קוקה קולה ישלוט בעולם!!! :asthanos:

אני עצמי לא יכול להסביר את זה שאני שותה לפחות 3 ליטר קוקה קולה ביום

ואם אין קולה בבית אני עושה טרוררררר

לפעמים אני קם בבוקר ומרביץ איזה "דרינק" של קולה, זה כ"כ טוב.

אגב קרה לכם כבר שקמתם באמצע הלילה ורציתם קולה כמו בפרסומת של השוקו שהוא קם והולך לחפש את הקולה?

אז לי זה קרה קמתי ב 3:00 בלילה והלכתי (נסעתי) לקיוסק שפתוח נונסטופ בשביל לקנות קולה

הייתי רוצה ללחוץ את ידו של הממציא הגאון איך קוראים לו? מר קוקה...משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same here :-[

אני אוכל פרינגלס, ושותה עם זה קולה... :-\

:anim-jjd: נסו לאט לאט להגמל ותתחילו עם גראס ;D

חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים שקוקה קולה (החברה) לא רושמת פטנט על הקולה ואחת התיאוריות היא שהיא לא רוצה לעשות את זה כדי שלשלטונות לא יהיו הוכחות שבקולה יש חומרים לא חוקיים (אמיתי לחלוטין, חצי לפחות, השני תיאוריה מבוססת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים שקוקה קולה (החברה) לא רושמת פטנט על הקולה ואחת התיאוריות היא שהיא לא רוצה לעשות את זה כדי שלשלטונות לא יהיו הוכחות שבקולה יש חומרים לא חוקיים (אמיתי לחלוטין, חצי לפחות, השני תיאוריה מבוססת)

פתפותי ביצים!!!

בסה"כ הם לא רוצים שידעו את המרשם שלא יעתיקו מהם

רק שני אנשים יודעים את המרשם כמדומני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתפותי ביצים!!!

בסה"כ הם לא רוצים שידעו את המרשם שלא יעתיקו מהם

רק שני אנשים יודעים את המרשם כמדומני...

וזה 3, לא 2.

ואישית גם לזה אני לא מאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...