קירור מים לכרטיס מסך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים לכרטיס מסך

moshe55501

Recommended Posts

אני הולך לקנות את ה tide water של טרמלטייק ורציתי לדעת כמה דברים

1.האם הקירור הזה מתאים לכרטיס מסך שלי ?

2.האם זה יתאים ללוח אם שלי מבחינת גודל הכוונה שלא יחסום לי את הsata ?

3.בגלל שהמערכת הזאת לא באה עם לזיכרון מה אני יכול לעשות והאם זה קריטי שאין על הזכרונות

כי אני יכול לקנות את הקירור לזכרונות אבל אם איי פעם תהיה בעיה עם הכרטיס אני צריך להחזיר את הקירור המקורי כידי שתהיה לי אחריות ואז אני לא יוכל להוציא את

הקירור של הזיכרון ואני לא יוכל להחזיר את הקירור המקורי?

4. האם זו מערכת טובה?

אם ברצונכם לדעת על המערכת שלי תיסתכלו במפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון החנות אמרה לי אם אתה מוציא את הקירור וקורה משהו לכרטיס מסך אז תחזיר את הקירור הקודם ותביא לנו אותו ותהיה לך אחריות

דבר שני :שום דבר לא יכול לקרות אם אין על הזכרונות נכון?

דבר שלישי: לא אני לא מתכנן oc לא עכשיו ולא אף פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק רק לגבי זה שיש קירורי אוויר שעושים עבודה לא רעה אבל אחי אני מחפש את הטובה ביותר (לא תופס לגבי גז כי כרגע חבל על הכסף)

שום דבר לא יכול לקרות אם אין על הזכרונות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי למה הקירור מים למערכת שאתנ לט מתכנן עליה OC... מילא לשפר את הסוןק לקירור טוב יותר כמו שציינו, אבל לבזבז סתם כסף על מים :kopfpatsch:

אם אתה מתעקש להחליף , במקומך האיתי קונה את הזלמן שהמליצו לך ומוסיף היטסינקים לזיכרונות... זה מספיק מאוד לעבודה בסטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי ברגע שאני ישים היטסינקים על הזיכרון אני לא יוכל להוציא אותם ואז עם פעם יהיה בעיה עם הכרטיס אני לא יוכל החזיר את הקירור הקודם כדי שיהיה לי אחריות

וחוץ מזה במחשב הקודם שלי קניתי אוויר לכרטיס של טרמלטייק משהו טוב והמשהו הזה מרוב כבדותו תלש לי את הagp מהמקום יחד עם הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אכלת סרט על הסינקים לזכרונות, הם בדר"כ מגיעים עם דבק דו צדדי ממש דק, ככה שההרכבה לוקחת שניה והפירוק אותו דבר.

הם לא שוקלים כמעט כלום אין סיבה שידחפו להם דבק חזק.

הקושי בהוצאה שאולי שמעת בעבר, זה למי שהשתמש בדבק טרמי משפורפרת, לא בדבק הדו צדדי המסכן שמגיע איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...