תופעת האייפודים הזולים ב EBAY בשעת לילה מאוחרת (בוקר מוקדמות?) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעת האייפודים הזולים ב EBAY בשעת לילה מאוחרת (בוקר מוקדמות?)

Kidney_stonE

Recommended Posts

לא יודע, אןלי זאת השעה, אבל אני מסתכל בדיוק באיביי (הזמנתי איזה משהו לעצמי) , ובדף הראשון מופיע ב TOP TEN MOST WANTED

(היה אמור להתפרסם ב-5 בבוקר, אבל משום מה זה לא הצליח)

אז הקלקתי, (סתם בשביל לראות, לא שאני רוצה אייפוד, לי בכלל יש H120 של אייריבר..)

ומיינתי לפי מחיר

ואני רואה שם עשרות (אולי מאות) מכירות של אייפודים שונים, חדשים, במחיר התחלתי של 0.1$ שנסגרות עוד 20 שעות כולן בערך

וכאילו, אף אחד לא הציע עליהם שום דבר

רק להציע ולזכות, יש פשוט אינסוף מכירות

אבל המשלוח הוא רק לארה"ב וקנדה

קניתי לעצמי משהו אחר די בזול בפומבית שם, מרוצה מהמחיר, מהקניה, מהמוכר, מהמשלוח והכל.. :xyxthumbs:

מישהו יכול להסביר את התופעה הזאת של ה IPODS ?

ולא תגידו שמי שמוכר זה סתם נוכלים, זה חנויות, עם קרדיט ועם רייטינג מעולה !

סססססקרינשוט :

th_ipoooooooodddddddddddddddsssssss.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה: למה המינימום של הזמן לסגירת המכרז הוא 13 שעות , ולא משהו יותר קרוב ?

תשובה: חשבונות עם 0 קרדיט (מי אמר פיקטיביים ?) דואגים להקפיץ את המחיר לסביבות ה 80$ כמה שעות לקראת הסיום .

תסתכל בתגובות של הקונים מאותם מוכרים , מרוצים והכל , אבל כמעט ולא קיימים שם המוצרים שנקנו במחיר של 0.01$ + משלוח .

אפשר להשיג אייפוד נאנו ב 75$ עם משלוח לארה"ב , שזה לפי דעתי מכובד ביותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מניח שאתה צודק

גם לא צריך מוכר, בטח יש גם סקריפטים אוטומטיים, או אפילו בנויים בצד של המוכרים, באיביי עצמה.

בארץ בכלל, כמעט לכל חנויות הסחר האלקטרוני יש "סוכנים" שהם חלק מהסקריפט של החנות

שמעלים את המחיר בעצמם, לפי ההגדרות שהמוכר מספק להם.

(לא השערה, אלא ממבט ראשון בממשק של חנות של חבר, שקנה את הממשק מחברה לבניית אתרים, שבנתה המון חנויות סחר אלקטרוני שכאלה)

אבל עדיין, 75$ לאייפוד מיני :) אם רק היו שולחים לארץ , הייתי פותח חנות אייפודים בקריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את המידע שלו :)

בטח משהו בסגנון "טוב, אז אתם פותחים מכירות באיביי, ומוכרים מידע שיש לכם, פרייארים כמוכם קונים את זה, אני מרוויח כסף מכלום, ובכסף קונה מוצרים..."

אולי יש את המידע הזה חופשי באימיול בתור PDF או משהו, נדמה לי שראיתי משהו כזה פעם, שכלל התחזות למפיץ אלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...