גופי קירור לAXP2700 ומעלה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גופי קירור לAXP2700 ומעלה.

Killer-Storm

Recommended Posts

מישהו כבר ראה או יש לו לינק לגופי למעבדים החדשים מבוססים על ליבת הטאנדרברד שעומדים לצאת, והאם גופי הקירור SLK600 וSLK800 יתאימו למעבדים אלו בנוסף לכל ????

.............................................................................................................................................................

אין לי מקום אחר לשאול עכשיו עם תגידו לי שהכותרת לא במקום אז אני מצטער ועם אני לא מבטא את עצמי טוב זה בגלל הדיסלקציה בטח.

אני לא מושלם אבל אני מחפש תשובות לשאלות, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כבר ראה או יש לו לינק לגופי למעבדים החדשים מבוססים על ליבת הטאנדרברד שעומדים לצאת, והאם גופי הקירור SLK600 וSLK800 יתאימו למעבדים אלו בנוסף לכל ????

.............................................................................................................................................................

אין לי מקום אחר לשאול עכשיו עם תגידו לי שהכותרת לא במקום אז אני מצטער ועם אני לא מבטא את עצמי טוב זה בגלל הדיסלקציה בטח.

אני לא מושלם אבל אני מחפש תשובות לשאלות, תודה.

אם אתה מדבר מבחינת ביצועי חום אז אוי ואבוי אם ה-SLK800 לא יצליח לקרר תמעבדים החדשים האלה טוב, ומבחינה פיזית הסוקט זהה ומתאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר שמתקרב ל400 ש"ח זה לא יקר ?!

לצורך ההזכרה אני מדבר על SLK800 עם מאוורר דלתא

ההבדלים בין שני גופי הקירור (AX7 ,SLK800) לא מסתכמים על מעלה או שתיים אז לא שווה להשקיע על הAX7 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה השנה אהיה בניו יורק אני רוצה לקנות שם מעבד חדש אני פשוט גם מתאר לעצמי שאני אצטרך היטינסק יותר יעיל מהSpire שלי...

אבל תודה על התשובות לא הייתי בטוח שהSLK800 יתאים אבל הוא כן וזה אחלה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה השנה אהיה בניו יורק אני רוצה לקנות שם מעבד חדש אני פשוט גם מתאר לעצמי שאני אצטרך היטינסק יותר יעיל מהSpire שלי...

אבל תודה על התשובות לא הייתי בטוח שהSLK800 יתאים אבל הוא כן וזה אחלה :hi:

ומה יקרה אם המעבד יחליט למות פתאום?

מה יהיה עם האחריות?

לדעתי לא כדאי לקנות דברים ריגשים כמו מעבד מחו"ל, כי אז יש בעיה עם האחריות. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא קרה לי דבר כזה, ואני יעשה את זה בארץ בצורה מקצועית כדי שזה לא יקרה.

ומקסימום אחותי גרה ברוקלין אני ישאיר אצלה אחריות ומקסימום אני ישלח לה את המעבד עם יקרה משהו (למרות שלא יקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...