כמה שאלות על בירה! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על בירה!

mrsph666

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנא, עזרו לי איכשהו לשכנע את אמא שלי לשתות בירה מדי פעם זה לא רק נחמד, אלא גם בריא!

זה לא שאני בא ושותה כל יום 5 כוסות, ככה כשיש מדי פעם עם חברים, פעם - פעמיים בחודש...

תודה! ;D

אנ י לא חושב שתוכל לשכנע אותה שזה בריא, אבל תגיד לה שאם שותים מדי פעם זה לא כל כך מזיק. חוץ מזה, עדיף שתשתה בירה מדי פעם ולא וודקה זולה (והרבה יותר מזיקה) שבני נוער בגילך נוטים לשתות בגלל מחסור בכסף וטעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כמה שטויות... מה הקשר שחורה או לבנה? יש 5 סוגים של בירה והדבר המתוק הזה חסר האלכוהול קוראים לו "מאלט" וזה לא בירה, זה מתכון להיפראקטיביות.

יש בירה שחורה (כמו גינס ומרפיס שחור למשל), אדומה, לבנה, פילס ו-וייצן. ההבדלים הם בסוגי הדגנים שמוספים לבירה וזה לא תמיד מה שמשפיע על הטעם והופך אותו ל"מגעיל" אלא שאתם פשוט שותים בירה ממש זולה ומחורבנת.

אז אמא שלך מנדנדת לך - אז יופי. אז עכשיו אתה עושה את זה בסטר פעם בחודש עם חברים אבל תודה שאם היה לך הכסף וההרשאה אז היית הופך את זה למנהג קבוע ומהר מאד גם לוגם חריף יותר והופך לאלכוהוליסט מצויי. פעם באה שאחד השותפים שלי לעבודה בא לעבודה שיכור עוד מערב לפני כן, אחרי קטטת שיכורים, אני קרא לך לראות. המראה הזה יוציא לך את החשק לשתות עוד פעם בחיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רע בבירה, כל עוד שותים במידה ולא מגזימים (טיפ: לא לשתות ליטר ארדינגר ולנהוג אחרי זה).

logic - זה הדבר הכי מגעיל שאני יכול להעלות על הדעת. תתבייש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירה? לא יודע לגבי בריא, אבל לא מזיק.

תראה - במקום להיות אידיוט, מול אמא שלך אל תעבור את ה-2 ליטר ליום, אבל כדי שהיא תקנה לך - תסביר לה שיש בזה קצת אלכוהול, וכמות כזו קטנה לא עושה כלום לאף אחד.

אני כבר הרגלתי את ההורים שלי לעובדה שאני שותה בירה - והם לא עושים בעיות.

מישהו היה בטעם העיר?! גאד כמה בירות היה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו בירות ובריאות - זה כולה פחמימה או בשפה שלי "לחם נוזלי" אבל ב"גינס" אני יודעת למשל שיש הרבה ברזל ולי יש אנמיה אז לא חוכמה גדולה לדעת שבשבילי זה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רע בבירה, כל עוד שותים במידה ולא מגזימים (טיפ: לא לשתות ליטר ארדינגר ולנהוג אחרי זה).

logic - זה הדבר הכי מגעיל שאני יכול להעלות על הדעת. תתבייש לך.

קצת קשה לי לעקוב

אתה מדבר על ג' יפית

על הגזענות בבירות

או על אנשי הסוואט שמאיימים לרצוח את החתול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TUBORG IS THE BEST BEER MAN CAN GET(אני נשמע כמו פרסומת)

טובורג אדום זאת אחלה בירה...

ולגבי פותח התרד...לגבי אמא שלך שלא מרשה לך לשתות תעשה כזה דבר:

תגיד לה שאתה לא מעשן סיגריות(או שבעצם אתה כן) וגם שאתה לא מעשן סמים(או שבעצם אתה כן) ושאתה לא שותה וודקות ושתייה כבדה(או שבעצם אתה כן)

ותגיד לה שתיתן לך לשתות קצת מדי פעם זה כולה בירה ולא מתמכרים לזה בלה בלה בלה(זה נשמע מוזר אבל יש הורים שחושבים ככה)

ותראה לה עוד איזה כתבה על בירות אחרי חיפוש בגוגל.

וכמו שאמרו מיקודם אמא שלך לא תשאר ערה עד שאתה תחזור מבילוי ותריח עליך עם יש לך ריח של בירה...ונגיד שאכשהו כן-תמיד אפשר לקחת מסטיק מנטה בכיס...

אהה וד"א גם יין טוב ללב ולעוד כמה דברים ויש בו אלכוהול(תגיד את זה לאמא שלך)

כשאתה מריח בירה, אתה מריח את האדים של האלכוהול מהקיבה. שומדבר שקשור לbreath smell.

לכן, אין לי מושג איך מסטיק ישפיע.

ולעניין, קרלסברג אדום, בירה מספר אחת.

אחרי זה אפשר לתת לBECK'S את המקום השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבשל בירה בבית, ומכל מה שאני מבין בבירה זה דבר בריא ואפילו בריא מאוד.

שום דבר בהגזמה לא בריא... 4 בקבוקים ביום??? רק אלכוהוליסטים כבדים...

ואגב אם אתה בקטע של להשתכר מבירה אז אני ממליץ על mcchouffe/lachouffe או abbey de rocs.

אבל לדעתי אם אמא שלך נגד בירה אז היא נגד בירה, לא תעזור כתבה ולא יעזור שום ממצא מדעי.

תעשה את מה שכולנו עשינו ואל תגיד לה שאתה שותה בירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא גאד, איזה ילדים אתם, מתלהבים מבירות פרסומת וחושבים שמבינים בבירה... :kopfpatsch:

אלו בירות תעשייתיות שתהליך הייצור ההמוני שלהן פוגע באיכות ובטעם ובעצם הורס את כל החוויה.

בירה לא צריכה להיות ממש מרה ומוגזת כמו הזבל שאתם שותים. מי שלא שתה בחיים שלו בירה ממבשלה

פרטית/קטנה בחו"ל לא יודע על מה הוא מדבר. הדבר הכי קרוב לזה שאפשר למצוא בארץ זה בחלק מהפאבים

ובחנויות אלכוהול מיובא. בקס' אמנם בירה גרמנית אבל שם חוץ מערסים קטנים (גם שם יש) אף אחד לא קונה

את הזבל הזה. וקלסברג וטובורג - זה סתם, כי בירה אמיתית עולה יותר מכמה פרוטות. על תרבות שתיה שמעתם

פעם? לא, זה לא לדפוק את הראש משישיה, זה (בעיקר) לשבת, לשתות לאט, להינות מהטעם והמרקם (כן, כמו

יאפיים ויין) ולדבר הרבה תוך כדי. באירופה אומרים שבירה מקרבת לבבות ואנשים.

אז איזה בירות טובות כן אפשר למצוא בארץ? Weihnstephaner, Mcchouf, וגם Wersteiner אפשר למצוא בארץ אם כי זאת גם "בירת פרסומת" אלא שהיא, בניגוד לזבל שאתם שותים, שומרת על "חוקי הטוהר הבוואריים". Leff היא בירה איכותית אבל לי משום מה נדמה שיש לה טעם של מיץ גרביים. Die Verboten Frucht, אם תחפשו טוב אולי תמצאו בחנויות למשקאות. יש עוד רבים וטובים ויש כמה מסעדות בת"א שמגישות תפריט של למעלה מ-60 בירות מיובאות ולא הזבל שאתם קונים בסופר ויש גם את Brew House שזאת מסעדה שיש לה מבשלת בירה משלה בת"א בר"ח רוטשילד אם אינני טועה. אחלה בירות אבל צרייך להזמין אוכל (מנה עיקרית) בשביל לקנות גם בירה. אבל אתם יודעים מה הכי הורג אותי? ה"מומחים" האלו שאומרים כמה שקורונה זאת בירה טובה. הצחקתם אותי. הטעם אמנם באמת מפתיע בהתחשב שמדובר בתוצר לוואי של טורטיות סוג ד' מקסיקניות. תחשבו לבד - איפה הם יגדלו כשות וחיטה לבירה? הם עושים את זה משאריות ומקקטוסים וכל ברמן שמבין עניין יגיד לכם את זה וכמובן שהמחיר המופקע של המשקה לא שווה את זה. אגב, הלימון ששמים - זה לא לטעם, לא ללוק ולא לסטייל - זה כדי להרחיק את הזבובים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות יש אילוצים שונים... אני אישית לא יכול לקפוץ לגרמניה כל פעם שבא לי בירה.... אולי את יכולה (או שסתם הבאת אספקה כשחזרת משם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני פשוט יודעת איפה לקנות. אין לך כסף, הבנו אבל למה יש את האנשים שעם כל האילוצים שלהם עדיין מתעקשים שקרלסברג היא הבירה הטובה בעולם וכשיש מכבי יש חברים? :screwy:

תבוא בהאפי האוואר לכל פאב ותבקש חצי גינס או וויינשטפאן, מה הבעיה? יעלה לך 16 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא גאד, איזה ילדים אתם, מתלהבים מבירות פרסומת וחושבים שמבינים בבירה... :kopfpatsch:

אלו בירות תעשייתיות שתהליך הייצור ההמוני שלהן פוגע באיכות ובטעם ובעצם הורס את כל החוויה.

בירה לא צריכה להיות ממש מרה ומוגזת כמו הזבל שאתם שותים. מי שלא שתה בחיים שלו בירה ממבשלה

פרטית/קטנה בחו"ל לא יודע על מה הוא מדבר. הדבר הכי קרוב לזה שאפשר למצוא בארץ זה בחלק מהפאבים

ובחנויות אלכוהול מיובא. בקס' אמנם בירה גרמנית אבל שם חוץ מערסים קטנים (גם שם יש) אף אחד לא קונה

את הזבל הזה. וקלסברג וטובורג - זה סתם, כי בירה אמיתית עולה יותר מכמה פרוטות. על תרבות שתיה שמעתם

פעם? לא, זה לא לדפוק את הראש משישיה, זה (בעיקר) לשבת, לשתות לאט, להינות מהטעם והמרקם (כן, כמו

יאפיים ויין) ולדבר הרבה תוך כדי. באירופה אומרים שבירה מקרבת לבבות ואנשים.

אז איזה בירות טובות כן אפשר למצוא בארץ? Weihnstephaner, Mcchouf, וגם Wersteiner אפשר למצוא בארץ אם כי זאת גם "בירת פרסומת" אלא שהיא, בניגוד לזבל שאתם שותים, שומרת על "חוקי הטוהר הבוואריים". Leff היא בירה איכותית אבל לי משום מה נדמה שיש לה טעם של מיץ גרביים. Die Verboten Frucht, אם תחפשו טוב אולי תמצאו בחנויות למשקאות. יש עוד רבים וטובים ויש כמה מסעדות בת"א שמגישות תפריט של למעלה מ-60 בירות מיובאות ולא הזבל שאתם קונים בסופר ויש גם את Brew House שזאת מסעדה שיש לה מבשלת בירה משלה בת"א בר"ח רוטשילד אם אינני טועה. אחלה בירות אבל צרייך להזמין אוכל (מנה עיקרית) בשביל לקנות גם בירה. אבל אתם יודעים מה הכי הורג אותי? ה"מומחים" האלו שאומרים כמה שקורונה זאת בירה טובה. הצחקתם אותי. הטעם אמנם באמת מפתיע בהתחשב שמדובר בתוצר לוואי של טורטיות סוג ד' מקסיקניות. תחשבו לבד - איפה הם יגדלו כשות וחיטה לבירה? הם עושים את זה משאריות ומקקטוסים וכל ברמן שמבין עניין יגיד לכם את זה וכמובן שהמחיר המופקע של המשקה לא שווה את זה. אגב, הלימון ששמים - זה לא לטעם, לא ללוק ולא לסטייל - זה כדי להרחיק את הזבובים. :lol:

יחי הפלצנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את Brew House שזאת מסעדה שיש לה מבשלת בירה משלה בת"א בר"ח רוטשילד אם אינני טועה. אחלה בירות אבל צרייך להזמין אוכל (מנה עיקרית) בשביל לקנות גם בירה.

ממליץ ומחזק. יש שם כנראה את הבירות הכי טובות שטעמתי.

בכל מקרה, אם באים באמצע השבוע אחרי 23:00 (או בסופ"ש אחרי 00:30) אז אפשר לשבת ולהזמין רק בירה, ואפילו במחיר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...