אפשר בבקשה קצת הסברים על מושגים במזגן ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר בבקשה קצת הסברים על מושגים במזגן ?

lipa

Recommended Posts

BTU זה body temp units בקיצור זה האפקטיביות של המזגן. כ"ס זה קשור למנוע המדחס בלבד, אתה לא צריך יותר מ1 אפילו 0.8 יספיק. חדר של 3 על 3 זה קטןןןןןןןןןןןןןןןן אין לך מזגן בבית בכלל? כי עדיף לקנות רק מזגן עילי פיצי ולחבר אותו למדחס. את החדר שלך לא יהיה בעיה לקרר תקנה מזגן חלש של חברה טובה, או את הזול ביותר שתמצא, רק דבר אחד אתה רוצה לוודא לפני קניה כל הנתונים ממש לא רלוונטיים למצב שלך, רק תדווא שהוא שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BTU זה body temp units בקיצור זה האפקטיביות של המזגן. כ"ס זה קשור למנוע המדחס בלבד, אתה לא צריך יותר מ1 אפילו 0.8 יספיק. חדר של 3 על 3 זה קטןןןןןןןןןןןןןןןן אין לך מזגן בבית בכלל? כי עדיף לקנות רק מזגן עילי פיצי ולחבר אותו למדחס. את החדר שלך לא יהיה בעיה לקרר תקנה מזגן חלש של חברה טובה, או את הזול ביותר שתמצא, רק דבר אחד אתה רוצה לוודא לפני קניה כל הנתונים ממש לא רלוונטיים למצב שלך, רק תדווא שהוא שקט.

אין לי מזגן בבית (עד עכשיו לפחות) , לכן הנושא חדש בשבילי

המזגנים הנפוצים הם של אמקור , אלקטרה ותדיראן , הם חברות טוכות ?

המזגנים הקטנים הם בין 7000 ל-12000 BTU , מה עדיף ?

איך אני יכול לדעת את עוצמת הרעש ? (יש איזה נתון בדיציבלים ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה מ 1 כ"ס ומעלה מכיוון שההספק שלו גבוה לחדר של 3x3 ואתה תרגיש היטב על גופך את שינויי הטמפרטורה של עבודת הטרמוסטט שמווסט את טמפ' החדר.

לצאת מהקיבעון של רוב האנשים שיותר כ"ס זה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חדר של 5*4 ככה..

עם מזגן 1 כוח.. (עלה לי 1200 ש"ח כולל התקנה)

החדר שלי הוא עליית גג וחם שם מאוד בקיץ..

אני ישן עם המזגן עם שמיכה עבה על העוצמה הכי נמוכה ו20 מעלות..

אז כמו שאמרנו .. יותר מ1 כוח זה מוגזם.. אין ממש מה להסתכל על הנתונים כי כל מזגן קטן יתאים לך..

מה שחשוב זה אחריות, חברה, ומחיר (כולל התקנה)

וכמוש אמרת יש לך חדר קטן.. אז יש היום ממש מזגנים קטנים! ממליץ לך לקחת.. כי חבל שיהיה לך מזגן וחדר.. ולא להפך..

וחדר של 2*3 ?? זה לפני שהתקנת את המזגן או אחרי.. כי בטח לא נשאר לך מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה כלא אתה מתאכסן?

כלא?! ממש לא... עליית גג כן!... אבל קודם תראה את החדר שלי...

נכנס בו מיטה זוגית\שולחן למחשב+כתיבה\ lcd 27"\ ארון קטן\מזגן\מערכת שהיתפנה תקציב\ וברגע שאני אסיים ללמוד או שאני אמצא מקום גם יהיה מקררון... אז לא הייתי מחשיב את זה לכלא..

ופעם היה גם אוסף דגמי מכוניות שכלל 60 מכוניות....

ותאמין לי שיש מקום להכל! :xyxthumbs:

האא... שחכתי לציין, שברגע שיהיה ציפ' נורמלי, גם 360 יהיה פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלא?! ממש לא... עליית גג כן!... אבל קודם תראה את החדר שלי...

נכנס בו מיטה זוגית\שולחן למחשב+כתיבה\ lcd 27"\ ארון קטן\מזגן\מערכת שהיתפנה תקציב\ וברגע שאני אסיים ללמוד או שאני אמצא מקום גם יהיה מקררון... אז לא הייתי מחשיב את זה לכלא..

ופעם היה גם אוסף דגמי מכוניות שכלל 60 מכוניות....

ותאמין לי שיש מקום להכל! :xyxthumbs:

האא... שחכתי לציין, שברגע שיהיה ציפ' נורמלי, גם 360 יהיה פה...

והכל ב 6 מ"ר ?!

מיטה זוגית - 3.6 מ"ר , ארונון - 0.5 מ"ר , שולחנון - 0.5 מ"ר .. כמעט 5 מ"ר .. יש לך מקום לעמוד ?

נשמע לי מאוד מוזר .. או שטעית במספרים .

מצטרף לבקשה לראות תמונה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...