שיא חדש של "ענישה חמורה" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא חדש של "ענישה חמורה"

Decktor

Recommended Posts

לצערי הרב השופטים צודקים במקרה הזה ועדיף להקל בעונשו של האב מאשר לגרום לילדה נזק נפשי עצום שמי יודע כמה שנים ייקח לה להשתקם ממנו.

הבעייה זה שאפשר להגיד את זה על כל מקרה של אונס ילדה בתוך המשפחה אז אתה אומר שנהפוך את זה לעבירה בלי עונש?

ותאמין לי הטראומה של לעבור את כל התהליך הזה בלי שהוא יענש בכלל תשפיע עליה לשנים הרבה יותר ארוכות מאשר אם הוא היה נכנס לכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא נתנו עונש יותר נוקשה אבל האנשים שמתלוננים על כך צריכים להפסיק עם זה דחוף. אין טעם להתלונן. אם האזרחים במדינה שלנו היו עושים משהו כשיש בעיות ולא רק מתלוננים היה הרבה יותר טוב. הרי ברור שרוב האוכלוסיה רואה בפדופויליה והתעללות מינית בילדים בפשע מהסוג הנורא ביותר. שהאנשים שמכירים את המקרה באופן יותר אישי (קרי, לא מהעיתונות כמונו) יקחו את החוק לידיים וכל השאר יעלימו עין. הרי לאף אחד לא יהיה אכפת אם האיש שהתעלל בבתו יעלם פתאום בלי עקבות ומבלי שאף אחד יראה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה זה שאפשר להגיד את זה על כל מקרה של אונס ילדה בתוך המשפחה אז אתה אומר שנהפוך את זה לעבירה בלי עונש?

ותאמין לי הטראומה של לעבור את כל התהליך הזה בלי שהוא יענש בכלל תשפיע עליה לשנים הרבה יותר ארוכות מאשר אם הוא היה נכנס לכלא

אני לא מבין איך על סמך משפט אחד שלי קבעת מהי האידיאולוגיה שלי... אין ספק שעדיף להעניש אותו אבל אם הקורבן תיפגע בצורה בלתי הפיכה מהתהליך הזה אז זה לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...