השמדת הכור העראקי. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמדת הכור העראקי.

duk4u

Recommended Posts

עד לפני 10 שנים הטייסים הישראלים היו הכי טובים בעולם בהפרש ע-נ-ק כי היה מלא תקציב ואז:

1. לטייס ישראלי היה פי 5 יותר גיחות בשנה מטייס מערבי אחר.

2. בגלל שיש כלכך הרבה גיחות לא צריך באימונים לחזור על דברים פשוטים, עשינו אימוני קרבות אוויר והפצצות קשים במיוחד שאף אחד מדינה לא עושה, היינו מוכנים לתרחישים מטורפים ועשינו קרבות אוויר בין טייסות כל הזמן.

זה הביא למצב שטייס ישראלי פשוט היה ברמה אחרת משאר טייסי העולם.

אבל בשביל לשמור על רמה כזו צריך תקציב ענק לכל הגיחות ולמטוסים שאובדים לאט לאט.

כרגע יש פחות תקציב, אנחנו מתאמנים כמו כל חיל אוויר מערבי אחר והרמה שלנו כמו כל חיל אוויר מערבי אחר (קצת יתרון לנו בגלל שאצלנו יותר קשה להתקבל).

גם לא צופים מלחמת אוויר - אוויר בניינו לבין מדינה אחרת בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתם צוחקים

אם חיל האוויר ירצה לתכוף הוא יתקוף נראה לכם שהוא לא תוקף כי הוא לא יכול?

הוא פשוט לא רוצה

או שרוצה אבל זה לא יהיה טוב למדינה ועוד מיליון סיבות ואני חושב שאין בעיה אפילו להרים את כל חיל האוויר באיזה לילה ולזיין את הסבתא שלהם

נכון זה ידוע שחיל האווויר יכול לעשות הכל... והטיייסים של ישראלים הכי טובים בעולם אז טייס אחד יכול להפציץ את כל הכורים של אירן לקפוץ לעירק לכסח שם את המורדים בשביל אהר"ב לקפוץ לרוסיה ולאיים עליהם שלא יעזרו לאירן לבנות עוד כור ואז באמצע גם לקפוץ אולי להודו-פאקיסטן ולגרום להם לחתום על הסכם שלום... כי אחרי הכל החיל אוויר שלנו הכי טוב בעולם... פיחזיקה זה קטן עליו... הוא לא צריך להקשיב לחוקים של הפיזיקה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לחזור לישון עכשיו... יש לי בגרות במתמטיקה עוד מעט... אם אני יחזור לישון אני יפספס את הבגרות.. אין לי כוח למועדי חורף וכו'...

וזה לא משנה את העובדה שזה בלתי אפשרי לחיל האוויר הישראלי להוריד את התוכנית הגרעינית של אירן לבד... הוא יוכל לעשות את זה אך ורק אם ארה"ב תעזור לו... ארה"ב יכולה לעשות את זה לבד... אנחנו לא... אם אנחנו קוצים לעשות את זה לבד הדרך היחידה היא BORG STYLE... להפציץ את כל המקום בכמה טילים גרעיניים... לא הגיוני במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה BRV?

Beyond Visual Range, טילים שאפשר לשגר אל מטרות שנמצאות מחוץ לטווח הראייה. הפיניקס, כאמור.

וזה בתנאי שיש לנו בכלל פצצות שמסוגלות לחדור את הבונקרים שלהם...

יש לנו - קנינו 500 פצצות "מכסחות בונקרים" מארה"ב.

וכמובן זה בתנאי שהמטוסים בכלל יצליחו להגיע לשם ולחזור....אני בספק עם יש להם מספיק דלק... בתקיפה בעירק הם חזרו בלי דלק כמעט... ועכשיו זה הרבה יותר רחוק...

בהחלט יש - אז השתמשו ב- F-15A ו- F-16A, היום יש F-15I ו- F16I שניקנו, בין השאר, בגלל שהטווח המוגדל שלהם מאפשר להם לטוס עד אירן וחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יש - אז השתמשו ב- F-15A ו- F-16A, היום יש F-15I ו- F16I שניקנו, בין השאר, בגלל שהטווח המוגדל שלהם מאפשר להם לטוס עד אירן וחזרה.

מה הטווח שלהם? לא מצאתי איפה זה כתוב... לא בWIKI ולא באתר של חיל האוויר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Beyond Visual Range, טילים שאפשר לשגר אל מטרות שנמצאות מחוץ לטווח הראייה. הפיניקס, כאמור.

bunker buster לא יעזרו לנו בשיט, חוץ מזה שהטווח האפקטיבי שלהם הוא 10 מטר, אין להם מספיק כוח נפץ כדי להשמיד את המטרות.

לאיראן יש מודרני, מכמ"ים, טילי SAM חדישים, וחיל אוויר שמורכב בין שאר הדברים גם מF15 ומF14 שנקנו לפני מהפכת האייטולות.

אם ראיתם את הסרט בתקיפת הכור העיראקי היה לנו הרבה מזל, לאיראן אי שום מטרה יחידה שאפשר לנטרל, לא ידועים לנו כל אתרי הגרעין שלהם(בין שאר הדברים יש כבר עדויות שיש להם צנטרפוגות העשרה ומעבדות ניידות). בסופו של דבר חלק גדול מאתרי הגרעין חסין מפני מתקפות אוויר קונבציאונליות, שלנו או של כל מדינה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ אתה יכול להביא קישור לזה שהעומק המקסימלי שהפצצות האלה חודרות הוא 10 מטרים? (אני מנחש שלזה התכוונת)

נשמע לי ממש מעט בשביל פצצה שמיועדת לחדור עמוק לקרקע ולהתפוצץ שם, כאשר היא מצויידת בראש נפץ גרעיני... לדעתי טיל קונבנציונלי יכול לעשות בור של 10 מטרים, עם מספיק חומר נפץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10 מטר זה 4 קומות אתה מודע לזה נכון? ואתה בכלל יודע איך הפצצה הזאת עובדת? היא לא עושה בור היא חודרת לעומק של 10 מטר ואז מתפוצצת... :s07:

צודק סליחה איזה 10 מטר ואיזה בתיך http://en.wikipedia.org/wiki/Bunker_buster זה 10 פיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

הפצצה היחידה שיכולה לאיים באמת על הבונקרים שלהם (כמה עשרות מטרים מתחת לאדמה+ שיכבת בטון...) זה "האמא של כל הפצצות"... 7 טון חומר נפץ, שנזרק ממטוס תובלה... וזה לא ריאלי להביא לשם אחד כזה...

אין מטוס קרב שיכול לטוס כל כך רחוק... הם אולי יגיעו עד המטרות, אבל בחזרה אני בספק אם הם יגיעו לגבול אירן- עירק... אלא אם הייה איזה מטוס תידלוק באיזור (נגיד במפרץ הפרסי ::)). ובמקרה שהם יכנסו לקרבות א-א, או יצתרכו להתחמק מנ"מ, הסיכוי שלהם לא לחזור רק יורד...

bunker buster לא יעזרו לנו בשיט, חוץ מזה שהטווח האפקטיבי שלהם הוא 10 מטר, אין להם מספיק כוח נפץ כדי להשמיד את המטרות.

לאיראן יש מודרני, מכמ"ים, טילי SAM חדישים, וחיל אוויר שמורכב בין שאר הדברים גם מF15 ומF14 שנקנו לפני מהפכת האייטולות.

אם ראיתם את הסרט בתקיפת הכור העיראקי היה לנו הרבה מזל, לאיראן אי שום מטרה יחידה שאפשר לנטרל, לא ידועים לנו כל אתרי הגרעין שלהם(בין שאר הדברים יש כבר עדויות שיש להם צנטרפוגות העשרה ומעבדות ניידות). בסופו של דבר חלק גדול מאתרי הגרעין חסין מפני מתקפות אוויר קונבציאונליות, שלנו או של כל מדינה אחרת.

ha?!

יש להם מיגים וסוחויים חדשים (מלפני 15 שנה)... אתה מדבר על הF15\ 14 שנשארו להם מלפני 30 שנה, בלי חלקי חילוף?

וכמובן יש את המ"נ הרוסי (הרבה יותר מגוון מהאמריקקי, הטילים מהירים יותר ויש להם התבייתות מצויין)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נשארו" יש להם מספיק, ולך תדע באיזה מצב הם.

והאמא של כל הפצצות לא תזיז לבונקר, זאת פצצת דלק אוויר טובה בלפורר כל דבר שעל פני הקרקע, אבל יש לה כוח חדירה אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...