השמדת הכור העראקי. - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמדת הכור העראקי.

duk4u

Recommended Posts

אז תן לי להבין, אתה אומר שהF16 חמקן אבל F22 לא?!?!

ואם הF18 לא משהו, למה אנחנו כל כך רוצים אותו?

ובור שהB2 והF117 קשורים לפה, כי F16 הוא ה"מפציץ שלנו"

F-22 לא כל כך חמקני כמו שאומרים .

F-18 זה המטוס הכי מבוזבז שקיים ומי המטומטם שאמר לך שאנחנו רוצים אותו כל כך הוא בעל שני מנועים מבזבז כל כך הרבה דלק ובתכלס ה F-16 עושה עבודה הרבה יותר טובה ממנו .

ה F-16 שלנו לא קשור ל B2 או ל F117 וכמו שראית בסרט המטוס הזה מצוין יחסית למחיר וליכולת שלו הוא טס וחזר מעירק והוא יעשה את זה גם מאיראן אם ייצטרך אז תעשה לי טובה כשאתה לא יודע משהו אל תמציא או תבלבל את המוח כי הידע שלך בכלי טייס כנראה מוגבל מאוד ושואף לזה שאתה יודע דגמים של לא משהו מעבר לזה,יש דברים שאתה כנראה לא יודע על המטוסים של חיל האוויר שלנו וכמוך עוד הרבה אנשים יש דברים שאתה לא יודע וכמוך עוד הרבה אנשים ויש גם הרבה דברים שאני לא יודע על המטוסים שלנו אבל בדבר אחד אפשר להיות בטוח כל פריסה עם אמריקאים הם מקבלים בראש גם בארה"ב ואם לא זה אז מה עוד יכולה להיות הוכחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איסור על שימוש BVR שזה חלק נכבד מהטקטיקה שלהם? (ובצדק)

האימון היותר טוב של טייסי ישראל + כ"א יותר איכותי שישראל מקבלת מגיוס חובה?

אי שימוש במכ"ם מוטס?

מי אמר לי שאנחנו רוצים אותו? העיתון, בכמה כתבות.

וחוץ מלטעון שאתה יודע יותר במטוסים אתה לא אומר הרבה טענות ענייניות. איך אתה מנסה לשכנע אותי? בזה שאתה אומר שאתה מבין הכל ואני כלום?! זה לא בדיוק וויכוח.

ושמדברים על הB2 ועוד איך קשור. ארה"ב יכולה להפציץ כל מטרה בעולם עם סכנה מועטת מאד לחיי אדם.

אנחנו אולי נגיע למרכז איראן (מערב איראן מחוץ לתמונה), וגם אז לא ברור איך החיילים שלנו יחזרו בשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן לי להבין, אתה אומר שהF16 חמקן אבל F22 לא?!?!

ואם הF18 לא משהו, למה אנחנו כל כך רוצים אותו?

ובור שהB2 והF117 קשורים לפה, כי F16 הוא ה"מפציץ שלנו"

מי אמר שאנחנו רוצים אותו ?

F14 וF18 הם ברירות מחדל,הF14 נועד במקור להגנה על נושאות ממפציצים רוסים, הוא כבד, חלש(עד דגם D) ויקר מדי ,

תחשוב עליו כ-F15 מוגבל.

בדיוק בגלל זה החליף אותו הF18 שהוא בעצם מטוס תקציבי וככזה יש בו הרבה פשרות.(F 16 לעניים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]dunno much about fighter planes but I do know that F18 was a replacement for the F14 not because it's superior to it, but because the F14 was expansive to maintain and unreliable. the F18 being a newer plane enjoy a superior avionics. but as a plane it's not so good, it's slow and not very agile.

edit: found a direct comparison, here[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה מעניינת על ה- F-18: כאב טיפוס הוא נקרא YF-17 (ה- Y הוא ציון של אבות טיפוס). אז למה לא קראו למטוס המוגמר F-17?

כשחיל האוויר האמריקאי חיפש מטוס שישלים את ה- F-15, הם בחנו את ה- YF-16 וה- YF-17 ובחרו בראשון. ה- YF-17 דווקא התאים לצי, אבל כדי שלא יראה כאילו הצי מקבל את הבררה של חיל האוויר, שינו למטוס את השם.

אם צה"ל היה רוצה F-18, צה"ל היה קונה F-18. במקום זאת צה"ל קונה F-16I.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה מעניינת על ה- F-18: כאב טיפוס הוא נקרא YF-17 (ה- Y הוא ציון של אבות טיפוס). אז למה לא קראו למטוס המוגמר F-17?

כשחיל האוויר האמריקאי חיפש מטוס שישלים את ה- F-15, הם בחנו את ה- YF-16 וה- YF-17 ובחרו בראשון. ה- YF-17 דווקא התאים לצי, אבל כדי שלא יראה כאילו הצי מקבל את הבררה של חיל האוויר, שינו למטוס את השם.

אם צה"ל היה רוצה F-18, צה"ל היה קונה F-18. במקום זאת צה"ל קונה F-16I.

אין שום סיבה שצה"ל לא ירצה את הsuper hornet, אבל במחיר שלו אפשר להביא 2 F16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת חושבים שלישראל אין (או לפחות מזלטים) חמקניים?, אם כן אני מניח שאתם עדין חושבים שזה מפעל טקסטיל בדימונה.

מזלט לא צריך להיות חמקן, לישראל אין צורך במטוסים חמקנים, והכי חשוב אין לנו תקציב בשבילהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל פעם על תקציב הביטחון, תיהיה מופתע כמה עובר לתעשייה האווירית.

ולפצצת אטום יש תקציב?

פצצות אטום יחסית מאוד זול לייצר, כן הסתכלי על תקציב הבטחון ויש לך מושג כמה חמקן עולה?

סתם לידע כללי B-2 עולה 2.2 מילארד דולר, שזה רבע מתקציב הבטחון השנתי שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת חושבים שלישראל אין (או לפחות מזלטים) חמקניים?, אם כן אני מניח שאתם עדין חושבים שזה מפעל טקסטיל בדימונה.

למיטב ידעתי, מזל"ט טס נמוך מדי מכדי שיוריד אותו טיל ומל"ט טס גבוה מדי מכדי שיוריד אותו טיל (זה לפי טום קלנסי).

בקשר לעלות B2של או F117 - זה פשוט מטורף. רק ארה"ב יכולה להחזיק B2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...