חיל האוויר תקף בלבנון בתגובה לירי הקטיושות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיל האוויר תקף בלבנון בתגובה לירי הקטיושות

MiniMizer

Recommended Posts

בלי להתברבר יותר מדי אני מציע להעלות את רף התגובה עוד ועוד עד לרמה שהחיזבאללה לא מסוגל להגיב יותר

לא כי הוא לא יכול פיזית, אלא כי הוא פשוט יפחד על האזרחים שלו

נתחיל בקטנה בסיכולים ממוקדים של טרוריסטים

לא עזר? נמשיך הלאה למחיקת מפקדות ומוצבים של החיזבאללה

לא עזר? נוריד את הכפפות ונתחיל להלחם מלוכלך AKA ארטילריה ונפלאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לציין כי ענבי זעם הסתיים בעיקר בעקבות פגיעה מסיבית באזרחים לבנוניים מצדנו (משהו כמו 180 הרוגים ו-470 פצועים [כמו כן 22 מחבלים הרוגים ו-58 פצועים]), כמו למשל בכפר קאנא.

אם זה לא היה קורה, אני מאמין שהמבצע היה נמשך זמן רב יותר והתוצאה הסופית הייתה מוצלחת הרבה יותר, ולא מסמך הבנות שאף אחד לא ממש טורח לקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי תוכנית על זה.

שבכל מקום שיש מוצב של צה"ל בצד השני יש מוצב עם דגל של החיזבאללה. הם אוספים עלינו המון מידע. הם בנויים כמו קטן אנטי ישראלי שמחכה לתגובה הישראלית בשביל לפעול. אז למה אנחנו מחכים. מול חיל האוויר הם לא יכולים לעשות כלום. הגיע הזמן לגאול אותם מיסוריהם.

אנחנו פשוט מונעים את הידוע. בסוף זה יתפרץ. עדיף שזה יתפרץ שאנחנו עם גורם ההפתעה מאשר שהם איתו.

אנחנו פשוט צריכים להחריב את האיזור ולפגוע במחנות אימונים שלהם. הגיע הזמן להרים את הראש ולהגיד נימאס. אזרחי מדינת לא יהיו בני ערובה לקטיושת וטילים מצד החיזבאללה. אנחנו מדינה גדולה מספיק לטפל באירגון טירור החיזבאללה. הגיע הזמן לפגוע להם בדיוק איפה שכואב.

אבל שמאלמרט ראש ממשלה ואמיר פרץ שר הביטחון אז תצפו לתגובה מסכנה מהצד ההישראלי :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שמאלמרט ראש ממשלה ואמיר פרץ שר הביטחון אז תצפו לתגובה מסכנה מהצד ההישראלי

אני כבר רואה איך הדיון הזה מתדרדר לעוד ויכוח פוליטי.. :-\

בכל מקרה, אין שום קשר. גם הממשלות הקודמות לא פעלו מעולם בצורה נחרצת מול החיזבאללה, למעט "ענבי זעם". מה שמעניין הוא שמי שנתן את הפקודה לפתוח באותו היה לא אחר מאשר שמעון פרס, שהיה ראש הממשלה באותה תקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא תגיד על פרס ושרון, עד כמה שהם פוליטיקאים וכו, יש להם עקרונות. למרות שפרס שמאלני, הוא ידע מתי לצאת למלחמה, ואת החשיבות של גרעיני...

חבל שלח"כים החדשים אין אפילו שמץ של רגשי שליחות ועקרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן כמו בבלק הוק דאון נוסעים עם טנדרים שמחוברים עליהם מכונות יריה

הינה מה שחבר שלי שלח לי עכשיו במסנג'ר

אני כרגע התקשרתי למשטרה ואמרו שיש קטיושות בקרייה והאזור ולהכנס למקלטים

חייב לציין שיש עדיין בומים ששומעים

וגם אנטיזאחן ברקע חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...