אם חשבתם שמשקה האנרגייה XL זול - טעיתם.. יש חדשות בשטח. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם חשבתם שמשקה האנרגייה XL זול - טעיתם.. יש חדשות בשטח.

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם, בחיפושים חוזרים ונשנים במשך הזמן למשקה האנרגייה הזול ביותר עלי האדמות הגעתי היום למשקה יחסית חדש : XI ..משקה המיוצר בהולנד ומשווק בארץ על ידי טמפו .. עד היום ניסיתי די הרבה משקאות אנרגייה בינהם כמובן ה RED-BULL המקורי (בערך 7.00 ש"ח בסופרמרקט הקרוב לביתכם) ה XL שנכנס יחסית חזק לשוק (נמכר סביב ה 3 ב 10ש"ח ) אפילו PIT-BULL וקוברה שתיתי מספר פעמים לא מבוטל ( נמכר סביב ה 4 ב 11ש"ח).. אבל היום כמו שכבר כתבתי כמה שורות קודם שתיתי את המשקה החדש XI מבית טמפו במחיר מצחיק וחסר תחרות : ארגז של 24 פחיות ב 50 ש"ח !! שזה יוצא מספר אגורות מעל לשני שקל !! המהפך בטח בדרך לפאבים ולמועדונים הקרובים אליכם !! איך הטעם ?! - סביר ביותר. לי אישית היה יותר טעים מה XL.. פתרון זול למסיבות וארועים מאסיביים - חפשו אותו בחנויות. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת לא אותה חברה.. זה דומה ..אבל זה לא.

כל אחד מהם מיוצר על ידי יצרן אחר במדינה אחרת.. לגבי הטעם? זה עניין של טעם.. הולך טוב במסיבות עם וודקה איכותית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Red Bull-XI-XL-זה הכול אותה חברה בשמות שונים,חרא של משקה, גועל נפש בקיצור.

זה אפילו לא אותו טעם

אישית הכי אהבתי Flip שנמכר כאן (בית שמש) במחיר דומה ל-XI הזה (החנות היא של היבואן)

גם XO חמוד, גם מחיר טוב (סביבות 4 ב-10)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Red Bull-XI-XL-זה הכול אותה חברה בשמות שונים,חרא של משקה, גועל נפש בקיצור.

זאת לא אותה חברה וזה לא אותו טעם,בערך.

אני קונה רק XL....

4 ש"ח כל פחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקהאם, כפיל של מי אתה?

בקיצור אין לי כח להסביר לכל המופשעים למה לא כדאי לשתות משקה מוגז עם וודקה... רוצים? שתו.... מה אכפת לי..

Wannabes... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...