האם טמפ' שלי טובות ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם טמפ' שלי טובות ?

moshe55501

Recommended Posts

מעבד פרסקוט 3 גיגה הרץ - 24 מעלות עם קירור מים

כרטיס מסך - גיגה בייט 6800gs טמפ במנוחה 51 ומאמץ 65 וזכרון כרטיס 35 -40

דיסק קשיח sata 2 - טמפ' -60

האם הטמפ' טובות והאם צריך לכרטיס מסך או/ו לדיסק קשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

24 עם מים? אתה שם קרח במים או משהו כזה? כי אם כן אז זה לא מומלץ... יכול לעבות אדים על המעבד ולעשות קצת...

השאר זה טמפ' סבירות, אבל רצוי שתפרט קצת יותר על הרכיבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה\ דגם...

ואיפה אתה גר שהמטמפ' אצלך 24 מעלות?

העניין הוא שגם אם תשיפ מים סופר אולטרא עצבני, הוא עדיין יקרר עד לטמפ' החדר ולא מתחת. ואם הוא כן מקרר מתחת לטמפ' החדר, אז צריך מבודד מיוחד שימנע התעבות מים על הרכיבים, ואם אין את המבודד... חבל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם של גיגהבייט nforce 4 sli ga 8n sli

מעבד אינטל פרסקוט 3 גיגה הרץ 630

כרטיס מסך גיגהבייט 6800 gs 256 mb

זיכרונות geil שתי סטיקים ערוץ כפול

ספק גנרי 480 WATT

דיסק קשיח של 160 GB SATA2 8 מגה קאש

(המחשב שלי חזק לדעתכם)

אני גר בת"א ביד אליהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' סבירות לחלוטין.

חוץ מהמעבד שנראה לי קר מידי... אני לא מאמין שבת"א יש עכשו 24 מעלות... אלא אם אתה יושב בחדר עם מזגן, או שהחיישן מזייף קצת...

דיסק קשיח 60 מעלות?

לוהט! :jump:

זה באמת קצת מעל לממוצע, אבל בהחלט לא לוהט... (אם להניח שהטמפ' בחוץ 30 מעלות, אז הוא אמור להיות בסביבות ה45-50 מעלות, שזה לא הבדל כל כך משמעותי בHD, ויכול להשתנות בצורה די משמעותית כלות במיקום של הכרטיס ומידת האיורור המארז...)

עצה כללית: סדר את החוטים במארז ככה שלא יפריעו לזרימת האויר, ורצוי שיהיו לך לפחות 2 מאוררים על המארז (אחד מכניס אוויר, השני מוציא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ההרד דיסק עומד במקום טוב אין עליו חוטים והוא לא עומד בין כוננים ויתרה מכך מכוון עליו מאוורר 80 מ"מ ועכשיו הטמפ שלו עלתה ל 62

יכול להיות שיש לו בעיה? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המקלדת אמור להיות כפתור פרינט סקרין. אתה לוחץ עליו, אחר כך פותח את הצייר, ועושה "הדבק" (או paste), אחרי זה אתה שומר את הקובץ כGIF או JPEG, ואז אתה נכנס לשליחת הודעה בפורום, לוחץ על "אפשרויות נוספות", ושם יש לך אפשרות לצרף תמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כפתור Print Screen מעל הInsert (מעל הDelete) תלחץ עליו ואז תילך ל"צייר" שם תעשה Ctrl+V ואז תשמור בשם כ-JPEG...

אחרי זה שאתה מגיב תעשה "אפשרויות נוספות" => "עיון" תבחר את התמונה ששמרת ו.......... שלח תגובה :)

בהצלחה אחי...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...