הודעה מוזרה לאחר בדיקת המעבד AMD Athlon 64 X2 Dual-Core processor 3800 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעה מוזרה לאחר בדיקת המעבד AMD Athlon 64 X2 Dual-Core processor 3800

zoman

Recommended Posts

שאני עושה בדיקה למעבד שלי מסוג - 64 X2 Dual- processor 3800 ע"י התוכנה סנדרה ,בסוף הרשימה אני מקבל מין הודעה מוזרה - Warning W235 - Processor voltage (Vcore) is less than rated minimum. Unless the reported value is incorrect or the processor is a different type that is not correctly detected, the voltage is lower than it should be. If youre under-clocking the processor you may have pushed too far.

לא עשיתי OC ,המעבד שלי מזוהה נכון , למה הכוונה שהמתח נמוך מדי (ממה שהבנתי) וכיצד ניתן לפתור את הבעיה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו באמת מקשיב לשטויות שסנדרה אומרת?

אצלי החיישן בלוח דפוק וזה נראה כאילו כל הטמפרטורות שלי בשמיים, הספק שלי מספק 3 3 ו8

והמתח של המעבד אצלי מגיע ל2.1V והיא אומרת שאני צריך לטפל בכל זה כי המחשב שלי יכול להידפק אבל איך אפשר להסתמך על תוכנה שלא יודעת שהחיישן דפוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו תיקון המתח של המעבד 1 הוא 1.33 V האם זה תקין?

אם הבנתי נכון סנדרה טוענת שזה צריך להיות בין 1.350 ל - 1.400 V

אם כך הדבר אך מעלים את המתח דרך הביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה גם לי נראה כך ,המחשב עובד כרגיל בלי בעיות .... רק אולי חום המעבד קצת גבוהה 49 מעלות בזמן משחק ,למשל עכשיו שאני לא עושה משהו מיוחד רק גולש באינטרנט יש 47 מעלות ,לא גבוה קצת :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...