לרדת בגדול - תוכנית 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לרדת בגדול - תוכנית 10

00000

Recommended Posts

פתחתי ערוץ 10 ואני רואה תוכנית שנקראת "לרדת בגדול".

היא מבוססת על סדרה אמריקאית ואני חושב שהיא תוכיח שאפשר לרדת במשקל בצורה דרסטית.

סוף סוף קמה תוכנית ריאלטי איכותית, לא שלהראות שמן זה לא בסדר, אבל למנוע מחלות מגיל 50 זה מצוין.

אז למפיקי התוכנית - ישר כוח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונספט גרוע ביותר. מה הרעיון בדיוק של להדיח אנשים כשהמטרה של התוכנית היא דיאטה? הרבה יותר יעיל היה אם כל שבוע הקבוצה המנצחת היתה מקבלת ניקוד, והקבוצה עם הניקוד הרב ביותר בסוף התוכנית תזכה בפרס כלשהו. אבל הדחות כאלו, ובמיוחד כמו זו שהיתה אתמול, כאשר כל הבנות עשו עליהום על משתתפת אחת, מעכירות את הרעיון, הדי טוב, של התוכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בחירה גרועה של מנחה. ציפי שביט.. נו באמת :bash: :bash:

בקשר להדחה זה די חשוב.

הרעיון הוא לגרום לחץ על המשתתפים. כדי שיעבדו יותר קשה. יהיו יותר מאוחדים בשביל להגיע למטרה של הצלחה במשימות. שיש איום של הדחה אתה תתאמץ יותר.

בהצלחה לכל המשתתפים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנית שטנית. רייטינג על חשבון חיים של אנשים.

לוקחים קבוצה של אנשים שגם ככה מיואשים, ומשתמשים בהם לעשות כסף בלי שום איכפיות למשמעות של התוכנית על חייהם.

תחשוב, אחד ינצח, ויצליח בתקווה בגדול.

השאר יעופו, חלקם לפני שעשו באמת שינוי מהותי.

זה יכול להרוס אותם. סופית.

לפחות היו נותנים לכולם להגיע לסוף, להרזות, והיו נותנים פרס גדול לזה שירזה הכי הרבה אבסולוטית\יחסית.

אבל, זה לא יהיה מעניין. לא תהיינה אינטריגות, אין דמעות, אין מספיק מתח - אז יש הדחות מה שמעלה את הרייטינג.

אבל, למי אכפת? כל עוד שיש רייטינג ועושים כסף, מה חשובים חיים של אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מה הלך בארה"ב בגלל התוכנית הזאת. עד כמה שאתה מתנגד לרעיון אבל מספר אנשים שראו שחור והיו שמנים היום הם אנשים רזים ובריאים.

הכל קשור איך יעקבו אחריהם. בארה"ב הראו את התוצאות של האנשים שהודחו והם הפכו להיות רזים.

הרעיון הוא לדאוג להם גם מחוץ לתוכנית. ללמד אותם על ועל תזונה נכונה.

אם אתה תלמד אותם את זה זה כבר תלוי בהם ההצלחה.

ההשמנה הפכה להיות מגיפה. ואם התוכנית עזרה לבחור אחד להגשים את החלום שלו אז התוכנית עשתה את שלה.

כי בסך הכל מדובר באנשים עם חלום להיות רזים. ואם אתה נותן להם את הכלים ואת המוטיבציה שום דבר לא יעצור אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו ראה את הסדרה ב Yes Stars "יורדים בגדול" ששודרה 3 עונות ברצף,יבין שהסדרה הישראלית כרגע לא משתווה בגרוש אליה,והם ממש "העתיקו" פרט ופרט מהסדרה הזאת.

ראיתי אתמול,היה בסדר בוא נגיד,אני מצפה ליותר רמה.

אבל נחמד שעשו סדרה ישראלית בסגנון,לא צריך לפסול שום דבר,נחכה עד לסיום העונה ונשפוט. :)

ולעניין - לדעתי זה נותן מוטיבציה לאנשים שמנים,הרעיון של התוכנית מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בסך הכל מדובר באנשים עם חלום להיות רזים. ואם אתה נותן להם את הכלים ואת המוטיבציה שום דבר לא יעצור אותם.

חוץ מקיר בטון מזוין. אם כי, בהתחשב בגודלם של חלק מהמשתתפים, ייתכן כי יהיה צורך בקיר נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו ראה את הסדרה ב Yes Stars "יורדים בגדול" ששודרה 3 עונות ברצף,יבין שהסדרה הישראלית כרגע לא משתווה בגרוש אליה,והם ממש "העתיקו" פרט ופרט מהסדרה הזאת.

ראיתי אתמול,היה בסדר בוא נגיד,אני מצפה ליותר רמה.

אבל נחמד שעשו סדרה ישראלית בסגנון,לא צריך לפסול שום דבר,נחכה עד לסיום העונה ונשפוט. :)

ולעניין - לדעתי זה נותן מוטיבציה לאנשים שמנים,הרעיון של התוכנית מעולה.

מה נסגר איתך? הם קנו את הפורמט, זה לא "העתקה" , מתי בפעם אחרונה ראית סדרת ריאלטי ישראלית מקורית? 99% מהן זה פורמטים שלמים שקנו מחו"ל

סוף הדרך, רוקדים עם כוכבים, אמא מחליפה , גריל, ועוד כל כך הרבה שלא עולה לי כרגע בראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר איתך? הם קנו את הפורמט, זה לא "העתקה" , מתי בפעם אחרונה ראית סדרת ריאלטי ישראלית מקורית? 99% מהן זה פורמטים שלמים שקנו מחו"ל

סוף הדרך, רוקדים עם כוכבים, אמא מחליפה , גריל, ועוד כל כך הרבה שלא עולה לי כרגע בראש

לכן שמתי את הגרשיים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בYES STARS הסידרה הייתה פצצתית וגמני ראיתי את כל העונות.

אבל פה הפיילוט יצא כל כך חראאאאא

ציפי שביט - מנחה גרועהההההההה לאללה אני יכול לבכות מרוב שהיא לא מתאימה לתוכנית! מכוערת ומעצבנת!!!!!!(סתם, אני לא באמת אבכה על דבר כזה :D)

הקול של המאמנת של הבנים מעצבן אותי!!!!! ס'אמא שלה!

כל המבטאים השונים בתוכנית לא מתאימים לטלויזיה - פשוט ממש לא!

והם גם לקחו יותר צעירים ממבוגרים וזה גם ממש לא מתאים לתוכנית...

ועוד דבר:

לדעתי, התוכנית הזאת כלל לא מתאימה לישראל! המנטליות של הישראלים, שלא כמו האמריקאים שהשתתפו בתוכנית בחו"ל, ממש דפוקה ומעצבנת! ועלק ההיא אמרה שם "לא רוצה ללכת לטיול! למה מי הם שיבואו ויכריחו אותי?!" זונה!

איך רואים שהבנות לא תצלחנה לעמוד בסטנדרטים של התוכנית! במיוחד יחסית לגברים...(6 קילו ב6-7 ימים - חלום של כל שמן!)

קיצר שורה סופית: ההפקה חובבנית בטירוף...

אני אתן עוד צ'אנסג לסירה במשך עוד שני פרקים.. נראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...