ביקורות לAM2 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורות לAM2

omrij

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כבר לא יודע כי אני יודע שאחרי הקונרו יצא משהו פיצוץ

בקצב על הטכנולוגיה בעולם אני ישאר עם המחשב שלי לנצח כי אני תמיד מחכה שיצא וויצא ויצא ואני רק נשאר

האמת כי ששלמתי עכשיו הכל ללימודים אז גם אם אני רוצה אין לי כרגע כסף למחשב שאנ ירוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

r link=topic=183157.msg1586793#msg1586793 date=1148584754]

אני כבר לא יודע כי אני יודע שאחרי הקונרו יצא משהו פיצוץ

בקצב על הטכנולוגיה בעולם אני ישאר עם המחשב שלי לנצח כי אני תמיד מחכה שיצא וויצא ויצא ואני רק נשאר

האמת כי ששלמתי עכשיו הכל ללימודים אז גם אם אני רוצה אין לי כרגע כסף למחשב שאנ ירוצה

גם אני כמוךך

עוד מעט יצא הקונרו

ואז יעברו ל45 ננו ואז יהיהו 4 ליבות

יצא כרטיס מסך 7950*2

עוד מעט יצא חדש ככה זה לא יגמר פשוט כשאתה מרגיש שהמחשב שלך לא סוחב הגיע הזמן להחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחלאס אחי היום המורה שלי אמר את זה

אני לא מתכוון יעני לקנות חלק על כל תדר יצא נגיד סתם גודמה עומדים על 2.2 ומחר יצא 2.4 זה לא מפריע

רק כמו AGP PSI-E

939 AM2

יעני דורות שונים אחי תמבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה צודק הבנתי

יעני כשהיה AGP וידעו שהעתיד הPCI-E בדרך אז כמובן שלקנות לקנות AGP הייתה טעות קטנה למרות שהוא עדיין חייב ובועט

עכשיו נכון מבחינת הCPU הזמן די מגעיל לקנות אותו כמובן בטוח שאחרי שיצא הקונרו עוד חודשים לא יצא משהו מהפכני..

ו200 מגה הרץ לפה או לשם זה שטויות גם כרטיסים המסך של שבוע ממציאים איזו חרטא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

r link=topic=183157.msg1587121#msg1587121 date=1148599546]

תחלאס אחי היום המורה שלי אמר את זה

אני לא מתכוון יעני לקנות חלק על כל תדר יצא נגיד סתם גודמה עומדים על 2.2 ומחר יצא 2.4 זה לא מפריע

רק כמו AGP PSI-E

939 AM2

יעני דורות שונים אחי תמבין

90% מההודעה הזאת לא הבנתי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90% מההודעה הזאת לא הבנתי :bash:

כאילו שאני לא אחכה ויקנה משהו נגיד שאני יודע שהשיא היום עומד על 2.2 ועוד חודש יהיה על 2.4 אני לא ימתין ל2.4 אני יקנה 2.2

אבל אם אני יודע שהיום אנחנו עם AGP ומחר PSI-E אני יחכה לpsi-e היבנת פחות או יותר למה התכוונתי כאילו לדורות שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

r link=topic=183157.msg1590180#msg1590180 date=1148751456]

כאילו שאני לא אחכה ויקנה משהו נגיד שאני יודע שהשיא היום עומד על 2.2 ועוד חודש יהיה על 2.4 אני לא ימתין ל2.4 אני יקנה 2.2

אבל אם אני יודע שהיום אנחנו עם AGP ומחר PSI-E אני יחכה לpsi-e היבנת פחות או יותר למה התכוונתי כאילו לדורות שונים

PCI-E :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...