מפגש אודיו כללי - קריאה לחברי הפורום - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש אודיו כללי - קריאה לחברי הפורום

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לצערי, אני חייב לציין שאנשים עם ציוד יש רק שניים :s05:

איכשהו יצא שהשניים היחידים עם ציוד שמעניין לשמוע הן אני ו-azalin. עם כזו היענות נמוכה (ברמה הזו) אני לא לגמרי בטוח שכדאי לעשות מזה באמת. כמובן שאני אישית עדיין בעד המפגש הזה, במיוחד אם עוד אחד או שניים עם ציוד מעניין יצטרפו לעניין.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCORP

אבקש בפעם הבאה לא להתפלצן אלא לשלוח הודעה בפרטי. כי הייתי בטוח ששוב הערנב המתרומם ההוא מחק לי פוסט בלי שאלה. זה לא מוסיף לך נקודות

ואני מצידי לא רציתי לפרסם מאומה, אלא ההיפך - להראות שעוד שנייה אני קונה את זה ומביא למפגש.

מה שאני ממש מתלבט לעשות אחרי מקרה זה. תדבר על אנטולי הוא יסביר לך. דיברתי איתו בפלאפון כל היום. חצי יום אני קובע איתו מתי להביא לו את הרמקולים עוד לפני שאני אפתח אותם בכלל ובערב קורא את ההודעה שלך כאן. תהיה בריא.

שרירים תעשה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תדבר בכבוד לכל אנשים הצוות, במיוחד לאנשים שתרמו לקהילת החומרה בארץ יותר ממה שאי פעם תתרום.

2. אתה לא עושה לאף אחד טובות, ואם היית מפרסם הודעה בפונט רגילה וקצרה שאתה מתכנן לרכוש זוג כאלה ולהביא אותם זה היה תקין מבחינתי, ברגע שאתה מפרסם עם תמונות בפונט ענק ועוד כמה דברים שעשית בפוסט זה פירסום נקודה.

3. לא צריך את הנקודות שלך תודה.

4. שרירים אני עושה בחדר , תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם....מה המצב (מקווה שלכולם סבבה)

לפי ההודעות שקראתי יש הענות של בערך כלום ואף אחד למפגש אודיו (שיהיה פצצה של דבר אם תשאלו אותי)

יאללה אנשים תתחילו לצאת מהקופסאות קצת המפגש הזה יכול להיות אחלה של דבר ( להכיר קצת אנשים, להרחיב קצת את האופקים עם ציוד איכותי ולשמוע

מה יכול להיות יותר טוב מזה)

אז חלאס לזבל את הסטיקי (ת'רד) שמנהלי האתר הועילו בטובם לפתוח למען מטרה מעולה זו בכל מיני מלחמות מילים מיותרות לחלוטין ולא קשורות

אז יאללה לעסק במקום להילחם תגייסו אנשים וציוד למפגש והכל יהיה סבבה

יום טוב לכולם מקווה לראות את כולכם במפגש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה. את ה-340 לא חובה כי יש לי (גם אם גרסא אחרת), אבל את השניים האחרים נשמח כמובן שתביא.

ד"א, דבר איתי בפרטי, בסוף יום ראשון אני לא יכול אני בהרצליה, אז נצטרך ביום אחר.

מה בנוגע לתאריכים למפגש? אף אחד עד עכשיו לא נתן לי תאריך שבו הוא רוצה להגיע. יום חמישי ה-3 לאוגוסט מתאים לכם?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...