מפגש אודיו כללי - קריאה לחברי הפורום - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש אודיו כללי - קריאה לחברי הפורום

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נא לא להפוך את הדיון הזה לדיון ספאם! :pissed:

עקרב יקר שלנו, יש אפשרות שתעשה קצת סדר בדיון ותהפיך את כל הדברים שלא קשורים?

Anatoli.

Yes Master!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום, אני צריך אוזניות חדשות ויש לי כמה שאלות?

רציתי לשאול עם הקטע של הIn ear באמת מעצבן והאם האפקט של הרעש של הכבל של האוזניות באמת בלתי נסבל?

אני מתלבט בין EP-630 ל CX300

מי מהם יותר טוב? בהתחשב גם במחיר

ואיפה אני אוכל לקנות אותם באיזור במרכז (רמת גן ת"א)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לכרגע המפגש יהיה אצלי בבית. עוד שבוע נסגור את ההרשמה, ונחליט אם יש אצלי מקום לכמות האנשים שרוצים לבוא. אם אתה מעוניין להצטרף, אנא פנה אליי בפרטי. כמובן שכל מי שרוצה להשתתף חייב להגיע עם ציוד משלו, ושיהיה ברמה שתתאים לרמה של שאר הציוד.

כמו שאני רואה כרגע, כנראה שבעתיד הלא רחוק נפתח גם דיון למפגש נטו שכן המפגש הנוכחי יתרכז בעיקר (אם כי לא רק) ברמקולים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עשינו כזה

השתתפו בו טכניקה 900, v700, סנהייזר 497, סנהייזר 280, סנהייזר 580 ועוד כל מיני דברים מעניינים (מגבר אקווה שהשאלתי מאסף..)

אגב אנטולי, אני חם לשמוע את ה340 שלך, לפי התיאורים שלך הם האוזניות בשבילי, לא שאני לא מרוצה מה580, אבל תמיד אפשר להתקדם עוד טיפה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכור לי המפגש שעשיתם. הבדל הוא שכרגע יש בפורום הרבה יותר אנשים עם ציוד איכותי יותר. יש A900, יש את ה-580, יש 600, עוד מעט יהיו 595, אולי טכניקה 1000, יש את ה-340, ואני בטוח שיש עוד כמה, וגם בטח יש כמה מגברים חמודים. יהיה מעניין כנראה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכור לי המפגש שעשיתם. הבדל הוא שכרגע יש בפורום הרבה יותר אנשים עם ציוד איכותי יותר. יש A900, יש את ה-580, יש 600, עוד מעט יהיו 595, אולי טכניקה 1000, יש את ה-340, ואני בטוח שיש עוד כמה, וגם בטח יש כמה מגברים חמודים. יהיה מעניין כנראה :)

Anatoli.

חייבים ציוד איכותי?

אם יש לי ציוד סבבה? ??? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה רואה, הרמה של שאר הציוד גבוהה יחסית, ואנו מחפשים רמה גבוהה ככל הניתן. במידה ואתה מעוניין להגיע למפגש האוזניות המדובר, בוא נחכה עם זה עד שאני הוציא הכרזה מסודרת על , ואז לפי ההיענות נראה מה הרמה שאנחנו מחפשים מבחינת הציוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון קטן,

כרגע יש מספר יחסית מצומצם של אנשים שדיברו איתי, וסגרנו על הגעה שלהם למפגש. בגלל הכמות, המפגש יהיה אצלי, חדרה (עיר הפשע והרשע :silly:). תאריך? תלוי בכם לגמרי.

אני טס לחול ב-24 ליולי, מה שאומר שעד ה-22 אני פנוי. מי שיש לו העדפות שיגיד לי מה הן (אם זה ימים בשבוע, ואם זה תאריכים), מי שיכול כל הזמן, שיעדכן אוית גם כן. למי שמעוניין, הזמנתי לעצמי כרטיס X-FI הגרסא הסנטדרטית, רק בשביל לבדוק ולראות מה העניין (אחרי זה אני מציע אותו למכירה, אין לי מה לעשות איתו גם ככה). אם אתם מעוניינים לשמוע את הכרטיס, קחו בחשבון שהוא אמור להגיע אליי רק עוד שבועיים בערך, אז מצטרך לפחות שבועיים עד שאנחנו מקיימים את המפגש.

שוב, נא לפנות אליי בפרטי בלבד, ורק אילו שכבר דיברו איתי וההגעה שלה סוכמה עימי. במידה ויש מתעניינים חדשים, גם, לפנות בפרטי, בצירוף הפרטים שנתבקשו בפוסט הראשון בדיון זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...