מפגש אודיו כללי - קריאה לחברי הפורום - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש אודיו כללי - קריאה לחברי הפורום

anatoli

Recommended Posts

שלום חברים,

בתור חובב סאונד מושבע (אם כי בדרך כלל מדובר ברמות גבוהות יותר מאשר רמקולים למחשב), חשבתי להעלות את הרעיון של לעשות מפגשון קטן של כמה חברים מהפורום. "התירוץ" לערוך השוואה של מערכות 2.1. מעשית המטרה רחבה הרבה יותר. להיפגש, להכיר, להשכיל, לשמוע טובה, וגם להעשיר את הידע שלנו בתחום והניסיון שלנו עם ציוד נוסף.

לצערי, לי אישית יש רק 2 מערכות 2.1. הראשונה היא ה-X-230 של לוג'יטק של אח שלי, והשנייה היא ה-ATP3 שמחוברת אצלי למחשב בעיקר לצורך גלישה באינטרנט. לכן, כמובן שיהיה צורך לעוד מערכות. לכן, התנאי הראשון להצטרפות למאורע היא שתהייה ברשותכם מערכת 2.1 (מומלץ מאוד שתהייה מערכת לפחות ברמה שציינתי, ושתהייה מדגם שונה בכדי שיהיה לנו מבחר גדול של ציוד עד כמה שאפשר). המערכות ימוקמו אצלי בחדר לאורך הקיר שלי שמוקדש כולו לסטריאו.

מטעמי נוחות ואקוסטיקה, ההאזנה כולה תתבצע אצלי בחדר. לכן, כיוון שמדובר בחדר, אני כרגע רוצה להגביל את מספר המשתתפים ל-5. במידה ולמישהו יש מקום גדול יותר שהוא מעוניין להקדיש למטרה הוא מוזמן לפנות אליי בפרטי ונדון בנושא.

התאריך עדיין לא סגור, ברגע שיהיו משתתפים, נמצא תאריך שיתאים לנו. כל אחד שיגיע הרבה יותר ממוזמן להביא עימו גם שלו, ועוד ציוד אודיו שהוא מעוניין להציג. במידה ותהיו מעוניינים, אפשר גם לאסוף מכל אחד משהו כמו 20 שקלים, ולהביא כמה מגשי פיצה שתייה וכו'.

כל המעוניין להצטרף למאורע אנא לפנות אליי בפרטי ולא פה על גבי הדיון. בדיון נא להגיב עם שאלות כלליות בלבד. בפרטי אנא ציינו איזו מערכת אתם מעוניינים להביא, בכדי שנוכל לארגן הכל בהודעה הראשית באופן מסודר.

שימו לב, כל המאורע תלוי בשיתוף פעולה שלכם. במידה ולא תהייה היענות מספקת, המפגש יתבטל.

עריכה:

שימו לב, נא לקרוא את התגובה השמינית בדיון זה לפרטים נוספים.

הציוד עד כה:

מקור:

Emu 1212M

הגברה:

Virgin Sound Class A Tube Amp - Costum Made

Cabridge Audio Azur 640a V2

T-AMP

רמקולים:

Castle Severn MkII

JBL L19 שעברו מודיפיקציה

3 זוגות Costum Made נוספים

הגברת אוזניות:

Pimeta

אוזניות:

Sennheiser HD-595

AKG K-340

כבלי IC:

Cambridge Audio Atlantic

Costum Made Analog (כבל DIY שאני הכנתי)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב:

לאחר פידבק מכמה חברי פורום, עלתה ההצעה של לערוך השוואה של מעבר למערכות 2.1. לכן, כרגע המפגש הופך למפגש אודיו כולל. כל המעוניינים, נא לפנות אליי בפרטי. כמו כן, תודה ללידור שהציע לערוך את המפגש אצלו. כיוון שיש לו מקום גדול יותר מאשר אצלי, במידה ותהייה היענות מספקת, האירוע ייערך כפי הנראה אצלו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודיו כללי מממ זה יהיה מעניין הכוונה רק לרמקולים או הכל שזה אומר אוזניות נגנים כרטיסי קול וכ'ו כי אם כן זה יהיה ממש מגניב מממ יש לי 2 נגנים המיני דיסק שלי וה-A2 ובקרוב (עוד חודשיים) חדש ואוזניות מדגם חדש ICAN או משו כזה צריכות להיות ממש טובות יש עליהם הרבה ביקורות טובות ואומרים שהם ברמה של ב-300$ (הן עולות 150+-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאודיו כללי משמעו הכל. עם זאת, כדאי שנדע לבודד את הציוד "העממי" יחסית, אל מול הציוד היותר איכותי, אחרי הכל, אנו נפגשים כדי לשמוע דברים כמה שיותר איכותיים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוא לא ממש מדד למה עממי ומה לא. הרעיון הוא לשמוע ציוד איכותי. ברגע שנדע מי מגיעים, ומה כל אחד יכול להביא, נחליט מהם הדברים שאנו נספיק לבחון והם המעניינים ביותר מבחינתנו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב, ההיענות כרגע בינונית בלבד. כמו כן, לאחר שקיבלתי מהמתעניינים את רישמת הציוד שהם מתכוונים להביא. אני חושב שיש להעלות את הרמה של הציוד אותו אנו מעוניין לבדוק. כמובן שנעשה שימוש במערכת הסטריאו שלי. כמו כן, אלכס מתכוון להביא עימו מספר מגברים (אחד מהם הוא ה-TAMP) ומספר רמקולים costum made כולם. שיי מתכוון להביא עימו את ה-HD595 של סנהייזר, ומגבר פימטה נייד, ואני אוסיף לזירת האוזניות את ה-K340 שלי.

נכון לעכשיו כיוון שישנה כמות ציוד נכבדה וברמה גבוהה יותר מזו שחשבתי שתהייה תחילה, השאיפה תהייה לעשות שימוש בציוד סטריאו איכותי יחסית, גם רמקולים וגם מתקבלים בברכה.

אני מזכיר, המעוניינים להצטרך מוזמנים לפנות אליי בפרטי. ברגע שהרשימה תתעבה קצת אני אוסיף בפרוטרות את הציוד שיהיה לנו על פי קטגוריות בהודעה הראשונה בעמוד זה. נכון לעכשיו אני אוסיף את הציוד שצוין בדיון זה בלבד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידע כללי עם כל הכבוד אני חושב שזה לא שפוי להוציא ציוד אודיו למעט אוזניות וכו'

בשביל הרקורד

המחשב אצלי מחובר לרסיבר דנון 1905 בעל שישה ערוצים המיועד למשחקים וסרטים

ושלושה רמקולים תלויים של 50rms סראודים ואחורי ועוד שני פרונטליים של 250rms .למי שמכיר hls 820

אז נראה לכם שאני אביא את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוזמה מבורכת.

חבל שמפעת חוסר תקציב הרמקולים היחידים שיש לי הם Altec Lansing XA2021 ולא נראה לי שהם ברמה מספיק גובהה בשביל המפגש :-\

טוב נו יום אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אוכל להגיע (תלוי מתי יהיה, איפה ועוד משתנים) אז אגיע עם TAMP, סנהייזר 580 ואולי גם ה497. ואין לי בעיה להביא גם את הפאוור של רוטל שלי (את הרמקולים צריך משאית, קצת בעיה :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לשנייה להביא את ה GIGAWORKS S750 7.1 THX אבל בדקתי ולהוציא את החיבורים של הסאב יהיה סיפור, ולהחזיר אותם אח"כ, אז מצטער, לא הפעם.

עוד תמונות:

http://uk.europe.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=113&product=9306&nav=21

GigaWorks_S750_b.jpg

אבל ל ל ל ! ! ! זה באמת מה שהייתי רוצה להביא למפגש, אבל רק אם הוא יידחה לכמה זמן. למה? תקראו את הסיפור הבא:

ביוזמה שלי, איסטרוניקס יתחילו לייבא לארץ עוד מעט את הרמקולים החדשים של קריאטיב(ומאוד ייחודיים יש לציין):

GIGAWORKS T20, שאלה הם 2.0 באיכות של מוניטור. דגם זה הינו ייחודי לחברה שעושה את כל מערכותיה עם סאב והנ"ל היא ללא סאב.

הם יעלו עד 1000 ש"ח ולפי כמה ביקורות ממש רמה נדירה במחיר כזה. קיצור קריאטיב הוציא שפן איכותי מהשרוול:

http://www.pcadvisor.co.uk/reviews/index.cfm?reviewid=306

http://uk.europe.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=28&product=14299

creative_large.jpg

ועוד איכותיות:

http://uk.europe.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=28&product=14299&nav=21

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...