מי פה בכתה יא' ויש לו בגרות באנגלית ביום שני?... - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי פה בכתה יא' ויש לו בגרות באנגלית ביום שני?...

GODFATHER4

Recommended Posts

ממודול F יצאתי ב 13:22

ממודול G יצאתי בדיוק ב 5 (סיימתי 10 דקות לפני, בערך, אבל לא נתנו לי לצאת)

אני לא מסיים מהר בשביל לסיים מהר. אני מסיים מהר כי זה הזמן שלוקח לי, נקודה :S יש סיבה שאני אבהה בדף לפני שאני עונה? :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואיך לאזעזל אתה כותב את החיבור כלכך מהר ?

לי לוקח רק 10 דקות לרשום אותו, ועוד 5 דקות על לחשוב איך לחרטט באנגלית ברמה גבוהה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להסביר לי משהו אחת ולתמיד - אורט זה בי"ס למפגרים או לא ??? :nixweiss:

סליחה על הדיעה הקדומה, אבל מצד אחד אני יודע שזה בי"ס להנדסאים לרוב ומצד שני בתחרות של קוד גורו נתקלתי באיזה אשף שלמד באורט(אכן קוד גורו ;D,הקבוצה שלו זכתה במקום ראשון - שלי במקום השלישי) ואתה מצידך עושה גם כן את שלושת המודולים השנה(לא שזה אומר הרבה, אבל בכל זאת :)).

ד"א,כמה קיבלת על הבגרות בע"פ, מגינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורט היא תנועה המפעילה המון בתי ספר ברחבי הארץ.

יש בתי ספר טובים ויש הרבה פחות.

לרוב, אורט מתמחים במקצועות ריאליים ומעשיים.

זה שלי: מכללת אורט גבעת רם(הכי טוב בירושלים בכל הקשור למדע וכנולוגיה... חחח כמה המנהל שלנו מתלהב מזה שמתוך 40 ילדים מכל הארץ שהוזמנו לבית הנשיא לקבל פרס על איזשהו משהו מדעי שהם עשו(אין לי מושג ת'אכלס), 15 תלמידים היו מהבצפר שלנו. בנוסף, יש פה גם מסגרת "מופת" - פ33ה :D וגם יש תוכנית חדשה לקבלת תואר בי"ג מהאוניברסיטה העברית בגבעת רם למדעים המדוייקים - ע"ע " פרויקט א"א " )

http://clickit3.ort.org.il/Apps/WW/Page.aspx?ws=7713380a-51d7-41e5-a2f3-53be4b2851de&page=8ec678f9-1375-4894-a4f2-be62c8806ead

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורט היא תנועה המפעילה המון בתי ספר ברחבי הארץ.

יש בתי ספר טובים ויש הרבה פחות.

לרוב, אורט מתמחים במקצועות ריאליים ומעשיים.

זה שלי: מכללת אורט גבעת רם(הכי טוב בירושלים בכל הקשור למדע וכנולוגיה... חחח כמה המנהל שלנו מתלהב מזה שמתוך 40 ילדים מכל הארץ שהוזמנו לבית הנשיא לקבל פרס על איזשהו משהו מדעי שהם עשו(אין לי מושג ת'אכלס), 15 תלמידים היו מהבצפר שלנו. בנוסף, יש פה גם מסגרת "מופת" - פ33ה :D וגם יש תוכנית חדשה לקבלת תואר בי"ג מהאוניברסיטה העברית בגבעת רם למדעים המדוייקים - ע"ע " פרויקט א"א " )

http://clickit3.ort.org.il/Apps/WW/Page.aspx?ws=7713380a-51d7-41e5-a2f3-53be4b2851de&page=8ec678f9-1375-4894-a4f2-be62c8806ead

ברור לך שזה מנהל שפשוט הורס את הבית ספר נכון ?! ידוע לי אישית שיש כמה מורים ששונאים אותו והוא מקצץ מכל חור כספים והוא הוריד את תנאי הקבלה בהרבה והוא מעיף תלמידים מהבית ספר על כל שטות, וגם כל התלמידים שונאים אותו.

שלא לדבר על זה שיש לו את הנאומים הכי ארוכים והכי משעממים בעולם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שזה מנהל שפשוט הורס את הבית ספר נכון ?! ידוע לי אישית שיש כמה מורים ששונאים אותו והוא מקצץ מכל חור כספים והוא הוריד את תנאי הקבלה בהרבה והוא מעיף תלמידים מהבית ספר על כל שטות, וגם כל התלמידים שונאים אותו.

שלא לדבר על זה שיש לו את הנאומים הכי ארוכים והכי משעממים בעולם....

וואלה לא, לא ידוע לי דבר כזה.

לעומת זאת, ידוע לי שהוטא דווקא לא הוריד את תנאי הקבלה אלא העלה אותם, הוא, ביחד עם רבקה, דווקא מנסים לשפר את בית הספר, לפתח אותו, להוריד את שכבת ט' המעפנה, קיצוץ כספים זו בעיה בכל בתי הספר(טוב נו, חוץ משל מקיף גילה ושל ליד"ה) ודווקא בכיתת מופ"ת בשיכבה י' הוא משקיע דיי הרבה כסף(So I've heard)...

הרבה שעות לימוד(45+, במופת של י"א יש 52+)..

קיצר - האם יש לך פרטים ספציפיים או ש"ככה שמעת" או שאתה משער?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להסביר לי משהו אחת ולתמיד - אורט זה בי"ס למפגרים או לא ??? :nixweiss:

סליחה על הדיעה הקדומה, אבל מצד אחד אני יודע שזה בי"ס להנדסאים לרוב ומצד שני בתחרות של קוד גורו נתקלתי באיזה אשף שלמד באורט(אכן קוד גורו ;D,הקבוצה שלו זכתה במקום ראשון - שלי במקום השלישי) ואתה מצידך עושה גם כן את שלושת המודולים השנה(לא שזה אומר הרבה, אבל בכל זאת :)).

ד"א,כמה קיבלת על הבגרות בע"פ, מגינים?

מגינים- 98 למודול E, מודול F קיבלתי 93, ו 96 ל G

בגרות בע"פ- 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...