עברתי מאנטי-וירוס נורטון לקספרסקי... האם זה מהלך נכון? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברתי מאנטי-וירוס נורטון לקספרסקי... האם זה מהלך נכון?

parker8

Recommended Posts

האנטי וירוס של נורטון כבד פצצות! וסתם מסרבל את המחשב...

קספירסקי הוא אחלה ( לי אישית יש גם אנטי וירוס וגם פיירוול שלהם ) , מעדכן בלי בעיות ומגן על המחשב

מומלץ!

גם AVT ( אני מקווה שלא טעיתי בשם ) הוא אחלה , היה לי את זה לפני הקספירסקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיחה או לא הוא משרת אלפי ומיליוני אנשים , אז דחיל ראבק (או מה שזה נשמע) רדו מהעיניין של להשמיץ כי אם הוא היה כזה דפוק אז לא כלכך הרבה אנשים

היו דואגים להשמיץ אותו . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

תתקין כל אנטיוירוס אחרי שעבדת שנתיים עם נורטון ותגלה כמה שווה הנורטון ש"משרת מיליוני אנשים", פתאום תמצא טרויאנים, ושאר ירקות.

המחשב שלך פתאום ינשום לרווחה, וממחשב כבד ומעיק תקבל מחשב קליל כמו איילה.

אה כן, כל זה אם תצליח להסיר את הנורטון כמו שצריך.... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

תתקין כל אנטיוירוס אחרי שעבדת שנתיים עם נורטון ותגלה כמה שווה הנורטון ש"משרת מיליוני אנשים", פתאום תמצא טרויאנים, ושאר ירקות.

המחשב שלך פתאום ינשום לרווחה, וממחשב כבד ומעיק תקבל מחשב קליל כמו איילה.

אה כן, כל זה אם תצליח להסיר את הנורטון כמו שצריך.... :smile1:

התקנתי KAV אחרי 2-3 שנים עם נורטון ,ו...שום וירוס לא נמצא ,שום טרויאני ,מחשב נקי לחלוטין ,

למעשה הוא מצא 2 קבצים חשודים מאוד (כהגדרתו) אבל מסתבר שלא דובים ולא יער ,הקבצים הואשמו על לא עוול בכפם.

אני לא טוען שהנורטון מושלם אבל יש פה היסחפות עם התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sc0734ig.gif

ממש אין הסחפות... נורטון זה מזמן כבר לא אנטי וירוס אלא אנטי תזוזה נורמלית של מחשב + אני לא מוצא כלום כי אני סתם שם טוב שכולם כבר מכירים וקונים אז בשביל מה להתאמץ?

נראה לך הגיוני ליצור תוכנה מיוחדת בשביל להסיר את ה"דבר הזה" זה כבר אומר הכל... (למי שלא שמע אז כן יש norton remover)

וכל מי שהעברתי אותו או לנוד או לקפרסקי גם המחשב התחיל לזוז כמו שצריך (וזה בלי קשר להדלקה של מחשב שלוקח לו 5 דקות להפעיל את עצמו)

וגם נמצאו המון דברים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי KAV אחרי 2-3 שנים עם נורטון ,ו...שום וירוס לא נמצא ,שום טרויאני ,מחשב נקי לחלוטין ,

למעשה הוא מצא 2 קבצים חשודים מאוד (כהגדרתו) אבל מסתבר שלא דובים ולא יער ,הקבצים הואשמו על לא עוול בכפם.

אני לא טוען שהנורטון מושלם אבל יש פה היסחפות עם התגובות.

אני מדבר מניסיון ולא סתם מפריח דברים לאויר, אצל חבר שלי נמצאו טרויאנים אחרי שסרקנו את המחשב שלו עם AV אחרים, הנורטון מאט את המחשב, יש בעיה מאוד רצינית בהסרה שלו, כמו שהוזכר פה, באמת יש norton remover, איזה חברה שמכבדת את עצמה מוכרת תוכנה שבעייתי מאוד להסיר אותה?

אני תומך במקום באוניב' שלי ואני רואה שם מספיק מקרים של בעיות אצל סטודנטים עם NAV.

יכול להיות שגרסת ה-CORPORATE לא גורת לחלק מהבעיות, בד"כ בגרסאות האלה לא מעמיסים עם GUI כבד ועוד תוספות מיותרות שיש בגרסאות ה-HOME.

תכל'ס, נורטון גורם רק נזק למחשב, סוג של וירוס רק עם רישיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...