סמואל אטו באייסיקיו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמואל אטו באייסיקיו

ארקדי גאיידמק

Recommended Posts

ברסה בנויה על רונאלדיניו,הוא זה שהביא לה את האליפות והביא אותה לגמר

כנ"ל הנרי שתי הקבוצות האלה בנויות על שני השחקנים האלה,ארסנל אולי יש לה פחות שמות ושחקנים יותר צעירים אבל הם עדיין קבוצה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה הטעות שלך ארסנל בנויה על הנרי בניגוד לבארסה שרונאלדיניו הוא סוג של תוסף עליו לא בונים קבוצה הוא כמו ברקוביץ נותן ערך מוסף היו משחקים שהוא היה יותר גרוע מאבו סיאם [ מכבי ת"א ] לדעתי אתו פחות רקדן וגמיש ממנו אבל בתור סקורר הייתי מעדיף אותו ראינו בגמר מי זה "רונאלדיניו " במאני טיים הוא כישלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash:

הנרי הוא חלוץ כמו אטו ורונאלדיניו בכלל קשר רונאלדיניו פחות מכניס כי הוא ויתר מוסר ונמצא יותר מאחור מאשר אטו והנרי

וזה שבגמר אטו שם גול ובלאטי ולא רונאלדיניו זה לא אומר שרונאלדיניו לא עזר לקבוצה בלי רונאלדיניו אני בטוח במאה אחוז שברסה לא הייתה מגיעה לגמר רונאלדיניו שם מלא גולים שהעלו אותה עוד ועוד שלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בלעדיו הם היו מגיעים לגמר הוא פשוט " נוצץ " גימיק יפה כמו ברקוביץ ותו לא יש לבארסה איכות חומר מעל ומעבר עם הרמה של הכדורסל והכדורגל באירופה הנמוכה בארסה יכולה לקחת עוד אליפות מחר .

ועוד משהו שרונאלדיניו שיחק בצרפת ראינו איזה כוכב הוא תשאל את לואיס פרננדז שסבל אותו גול כן 100 לא הרבה רעש וצילצולים

שוב במאני טיים בזמן אמת הוא תמיד נעלם ולא קיים אז מה הוא שווה ? מה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לארסנל יש חומר מעולה של שחקנים.

יש לה הגנת ברזל, שוער מדהים. יש לה שחקן בן 17 או 18 ססק פבארגס, שסביר להניח שעד שהוא יהיה בן 20 הוא כבר יהיה שחקן כמו ויירה. יש לה את חלב,רייס ואבואה שהם שחקנים צעירים ומלאים פוטנציאל ומחלקת נוער מדהימה. גם בלי הנרי עדיין יש להם קבוצה מעולה.

ברצלונה מאד חזקה למעלה, אבל עדיין היא צריכה חלוץ רציני (תראו כמה לארסון הוסיף אתמול) ולחזק את עמדת המגן השמאלי (שזה ואן ברונקהוסט כרגע).

בכל מקרה עם צ'לסי באמת תביא את באלאק ושבצ'נקו אני חושב שגם אם ברצלונה תביא את הנרי בקיץ זה לא יהיה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...