רק בישראל - היועץ של צורר ישראל מתמנה לסגן יו"ר כנסת ישראל - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק בישראל - היועץ של צורר ישראל מתמנה לסגן יו"ר כנסת ישראל

borg

Recommended Posts

OK, מסכים... יש רוסים שמתנהגים כמו ערבים ( ::)), אבל הם באמת מיקרי הקצה גם בקרב ההכי גרועים.

הייתי ברוסיה, וראיתי מה הולך שם ברחובות (שיכורים מתמוטטים במקומות מוזרים וכו') ועדיין הם לא הגיעו למצב של עזה (שמקבלת תקציבים יותר גבוהים מעיר של פי 2 יותר תושבים ברוסיה) או כפרים ערביים בתוך .

וגם מבחינת כבוד- מילה של רוסי שווה הרבה יותר ממילה של ערבי (מבחינה סטטיסטית- כמה הסכמים הערבים הפרו וכמה הרוסים...)

בקיצור- הבנאדם שונא רוסים, לא מכיר ערבים יותר מ"שלום, חומוס חריף וקצת צ'יפס" וטוען שאני גזען :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בולשיט, אני למדתי ועבדתי עם ערבים

זה שנפלת על כמה שלא מוצאים חן בעינייך (ואני בהחלט יכול להבין את ההתנהגות שלהם כשמדובר בך)

לא אומר כלום.

גם אני לא הייתי מתנהג בצורה יפה למישהו ששונא אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

אתה מתנהג ממש כמו התינוק בתמונה שלך אתה יודע את זה?

בין אם הערבים יותר טובים או פחות טובים מכל עם אחר זה לא משנה את העובדה שהם ישלטו בעתיד מכיוון ש:

1. הם מתרבים בקצב אסטרונומי.

2. הגנים שלהם דומיננטים.

3. הנטייה הטבעית של כל סוגי בני האדם היא להרוס ולהשמיד את השונה ממנו, והערבים נכללים בזה.

4. הם יודעים לשתף פעולה.

6. מישהו באמת חושב שהשמדת מדינת תגרום להם להפסיק את תוקפנותם כנגד דתות\עמים אחרים? נו באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. איך הגעת למסקנה הזו?

הנטייה היא למקסם רווחים- ואם לעבוד עם השונה זה ריווחי יותר, יהייה שת"פ...

תראה את האפרו אמריקנים: מי שטוב מתקדם לא רע. פשוט ללבנים יש בד"כ יותר פרוטקציה מצד אבא של סבא מצד השכן וכו'...

גם בארופה יש שחורים שמתקדמים לא רע.

הנטייה להרס זה תכונה שאופיינית רק לערבים.

4. :lol: הייתי אומר ששת"פ שלהם הוא יותר מיקרי מאשר מכוון... הם נלחמים עם עצמם והורסים את כל מה שבאמצע... פשוט העובדה שהם נלחמים עם עצמם לא מונעת מהם להתפשט באופן מתמיד ולהגדיל את "שדה הקרב"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב להדגיש שלא כל הערבים כאלה גרועים, ולמען האמת יצא לי להכיר כמה וכמה שהם ממש אחלה אנשים.

עם זאת, הם לא הבעיה. הבעיה היא אלה שנוטים להתנהגות ברברית, קלים להסתה - ובזים למדינה. וכאלה לא חסר. אם ניקח, למשל, את הסקר בנוגע לתמיכה בחיזבאללה, נראה ש-18% מהערבים תמכו בחיזבאללה בזמן המלחמה. אלה שונאים את המדינה עוד מלכתחילה. כמובן, שמתוך 82 האחוזים הנותרים, יהיו כאלה שניתן להסית כנגד המדינה, גם אם באופן טבעי אינם כאלה.

והעובדה שלבעייתיים יש זכות בחירה, מציבה אנשים כמו אחמד טיבי בכנסת, במקום בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגנים שלהם דומיננטים? זו השטות הכי גדולה שאי פעם שמעתי.

מה, ילד לאב ערבי ולאמא יהודית או ההפך יהיה "ערבי" בגלל שהגנים ה"ערבים" שבו יותר דומיננטים? אתה ממש מצחיק.

ערבי זו לא הגדרה גנטית או גזעית, אלא הגדרה לאומית סוציו-גאוגרפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגנים שלהם דומיננטים? זו השטות הכי גדולה שאי פעם שמעתי.

מה, ילד לאב ערבי ולאמא יהודית או ההפך יהיה "ערבי" בגלל שהגנים ה"ערבים" שבו יותר דומיננטים? אתה ממש מצחיק.

ערבי זו לא הגדרה גנטית או גזעית, אלא הגדרה לאומית סוציו-גאוגרפית.

אני לא יודע לגבי דומיננטיות בין יהודים\ערבים אבל זה עובדה ביולוגית ידועה שגנים מזרחיים\אפריקניים יבואו לידי ביטוי בבן-כלאיים ולא גנים אירופאים לבנים, לפחות במראה וצבע.

אם אתה באמת רוצה הגדרה לא סוציו-גיאוגרפית לגנים של אנשי המזה"ת אפשר להשתמש בשם "גנים שמיים" וזה כולל גם יהודים וגם ערבים.

חוצמזה גם לא אמרתי שבהכרח אחד מהם יותר טוב אז בבקשה לא להאשים אותי בגזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לחשוב שאתה ועוד כמה פה סתם מטומטמים שלא רואים מה הולך לכם מתחת לאף ומעדיפים להתכופף כמו ביגלה כדי לא לפגוע ב"רגשות" של הערבים מאשר לעשות משהו מועיל למען המדינה.

עמרי, כשתגור עם ערבי באותו בית תחזור אלי. עד אז תפסיק לזיין את המוח על זה שהערבים לא פחות טובים מרוסים או אנשים אחרים. אני פגשתי הרבה ערבים- וכולם חיים כמו בהמות, בניגוד לרוסים שכמה הם אלכוהוליסטים זונות ופסיכופטים, הם הרבה יותר מתורבתים מכל ערבי שתפגוש.

שום דבר לא קורה הכל בראש שלכם-פראנויה.יש לכם הרגשה שמישהו זוממם נגדכם ורודף אתכם כדי לבצע איזו תוכנית זדונית שכולם שותפים אליה.ברצינות תבקר אצל רופא לייעוץ והמשך טיפול אם נחוץ.

אני רואה שהיה לך קשר אינטימי עם גבר ערבי שאתה כה קרוב אליהם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא קורה הכל בראש שלכם-פראנויה.יש לכם הרגשה שמישהו זוממם נגדכם ורודף אתכם כדי לבצע איזו תוכנית זדונית שכולם שותפים אליה.ברצינות תבקר אצל רופא לייעוץ והמשך טיפול אם נחוץ.

ואוו אתה ממש טיפש, הא..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי דומיננטיות בין יהודים\ערבים אבל זה עובדה ביולוגית ידועה שגנים מזרחיים\אפריקניים יבואו לידי ביטוי בבן-כלאיים ולא גנים אירופאים לבנים, לפחות במראה וצבע.

אם אתה באמת רוצה הגדרה לא סוציו-גיאוגרפית לגנים של אנשי המזה"ת אפשר להשתמש בשם "גנים שמיים" וזה כולל גם יהודים וגם ערבים.

חוצמזה גם לא אמרתי שבהכרח אחד מהם יותר טוב אז בבקשה לא להאשים אותי בגזענות.

מה שאתה בעצם אומר שהגנטיקה משפיעה על ההתנהגות שלך האם אני צודק??

כי אם זה כך זה ממש לך נכון כי הרי ההתנהגות היא תכונה נרכשת ולא מולדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחמד טיבי, היועץ לשעבר של ערפאת (ימח שמו וזכרו), התמנה לסגן יו"ר הכנסת. :kopfpatsch:

תגובותיכם... :-X

האסימון עוד לא נפל... שישימו אותו שר לאיכות הסביבה או משהו אבל יו"ר הכנסת?! הם נפלו שם על הראש כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשאל אותי, את כל הממשלה צרייך להכניס לכלא אבל זה לא יקרה אז עדיף למצות את כל המיץ מהגרב המלוכלת הזאת. כזכור לי, טיבי הציע איזה חוק נגד התאכזרות לבע"ח וגם חוקק חוק נגד ירי בחתונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...