שאלה לגבי פוטושופ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי פוטושופ

IG

Recommended Posts

דבר ראשון, אני חייב לומר שאני נוב מוחלט בפוטושופ, ופעם אחרונה שהשתמשתי בתוכנה היתה לפני 9 שנים, כשהאופצייה הכי מתקדמת הייה המג'יק וונד... אז אני מבקש שכל דבר תסבירו בפירוט הכי גבוה שאפשר :)

לשאלה:

יש אפשרות לצייר דברים בפוטושופ או רק לעבד תמונות? אני יודע שיש שם איזה אופצייה של ריבועים, קווים וכו, שאפשר לעשות מהם ציור, אבל כאן יש לי כמה בעיות: אני לא מצליח למחוק (עם המחק...) צורות שציירתי (נגיד, לקצר קו ארוך מידי...), אני לא מצליח לשנות את הצבע של הצורות, ואני לא מצליח להעבר את התמונה לתוכנה אחרת (צייר, וורד...).

ככה שלפי ההבנה שלי, כל הציורים האלה זה רק קווי מתאר שתוחמים איזורים בתמונות, שאפשר למלא אותם (אגב, עם איזה אופצייה אני יכול לצבוע איזורים, נגיד למלא ריבוע בצבע מסויים?).

מכאן אני חוזר לשאלה המקורית: האים אפשר לצייר בפוטושופ כמו בצייר או רק לעבד תמונות?

תודה :)

נ.ב: יש לי CS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בהחלט לצייר בפוטושופ, ואפילו ליצור דברים שנראים ממש כמו תמונות והכל נעשה מאפס.

הבעיה היא שאתה רוצה שנעביר לך קורס 101 - וזה המון חומר.

יש ברשת המון מדריכים מוכנים, נסה לחפש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכונות שאתה מחפש הן יותר בכיוון גרפיקה וקטורית (מבוססת על צורות ועקומות, ולא על פיקסלים)

אמנם לפוטושופ יש כבר לא מעט תכונות של גרפיקה וקטורית, אבל יש תוכנות שמיועדות לזה (פריהנד, אילוסטרייטור, קורל-דרו).

אגב, הן לא יותר פשוטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לצייר בפוטושופ בצורה די טובה

תוכנה אחרת שנעשתה במיוחד לציור ממוחשב היא painter אבל היא מאוד מאוד מורכבת

לגבי פוטושופ

בגלל שאתה מתחיל כדאי שכל צורה/אלמנט שאתה עושה יהיה בשיכבה משלו-----------שכבות--משולש קטן בפינה----שיכבה חדשה

לגבי השינויים של צבע אתה יכול עם הדלי ע"י איזור או לבחור איזור ואז לצבוע(שים לב שאתה באותה השיכבה שאתה עושה את השינויים)

לגבי צורות ומחיקה -- יש כלי מיוחד-מחק לגבי שינוי צורות ctrl+t וקליק ימני בעכבר תראה את האופציות

אם אתה נתקע תודיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...