לאח שלי יש פרסקוט 2.4... ויש משהו מוזר במגה-הרצים שלו, עדכון- המחשב לא עולה! - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאח שלי יש פרסקוט 2.4... ויש משהו מוזר במגה-הרצים שלו, עדכון- המחשב לא עולה!

parker8

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צריך להחליף לוח

אומנם 845PE והיה סיכוי טוב שהוא כן יעמוד בבאס 200, אבל בסופו של דבר לצ'יפסט אין תמיכה טבעית בבאס 200 והוא כשל. הלוח לא מתאים למעבד, אתה צריך לוח 865pe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]maybe more voltage will help...[/ltr]

אולי לצ'יפסט.. המעבד לא צריך כאן עוד מתח..

PARKER.. בסופו של דבר לוח חדש למעבד שלך שיתמוך כמו שצריך עולה סביבות ה500.. אני הייתי משקיע את הכסף כי ההבדל בביצועים הוא לא קטן כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד זה לא נראה מוזר שהוא קנה מחשב 2.4 GHZ ומכרו לו משהו שרץ על 1.2?

גם אחרי 3 שנים, אם רימו אותך ככה, צריך לטפל בך, זה שלקח לך 3 שנים לגלות את זה זה לא קשור לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה הזה ממש לא אמור להפתיע אף אחד... זה תופעה מאוד נירחבת בארץ שחנויות דוחפות זבל לאנשים שלא מבינים במחשבים...

לדוגמא מיפרטים בסיגנון של-

מעבד P4 3GHZ

לוח איכותי של (בלי דגם, ואם כן כותבים זה זה בד"כ צירוף של אותיות ומספרים שלא אומרים שום דבר ללקוח)

זיכרון 256MB (ג'נריים, פשוטים, קינגסטון או איזה חברה עלומה אחרת בסטיק אחד... לP4... :bash:)

כרטיס מסך מובנה (עם ההדגשה כאילו זה משהו טוב)

מארז MIDI TOWER מפואר (בכוונה האנגלית כדי שזה ישמע מרשים... אבל המארז ג'נרי לגמרי, אטום כמו כספת, ועם ספק שגם אם כל המחשב ישרף, פיוז הגנה שלו ישאר כמו חדש )

דיסק קשיח 80GB (שזה, אם אתה לא יודע שWD זה קיצור של וואסטרן דיגיטאל ו80GB זה הנפח, אומר לך בדיוק מה זה יגיד לך: #^$%^$)

<פירוט של תכונות הלוח באורך 5-6 שורות, עם עוד מושגים שלאף אחד אין מושג מה הם רק כדי לנפח את הדף שזה יראה מםרט מרשים עם הרבה פונקציות...>

מחיר: ~2500 ש"ח, כשרק המעבד לוקח יותר משליש מהתקציב.

דבר כזה פשוט לא ימכר לאדם שעושה שיעורי בית (לדוגמא מבקש מפרט פה בפורום...) ויודע על מה לשים דגש ומה לא כדאי להתקרב אליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג או קינגסטון עוד בסדר... אבל הבעיה שלרוב זה לא... ואם כתוב קינגסטון זה יעלה את המחיר של המחפרט (כי יש במפרט 256 זיכרונות איכותיים ביותר עם CL 2.5 של קינגסטון, לא? #$%#^)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...