הזמנה של זיכרון מחו"ל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה של זיכרון מחו"ל

ROTFL

Recommended Posts

אני מעוניין לשדרג את הזיכרון שלי מג'יגה ל שתיים, אבל בגלל שבארץ אין סטים שכאלו במחיר שפוי (המחיר בארץ יותר מכפול) החלטתילהזמין מחו"ל. אחרי בדיקה מקיפה החלטתי ללכת על הסט הבא:

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820231021

אני יכול לשלוח את זה לקרובת משפחה והיא תשלח לי את זה לארץ, הבעייה היא שבאתר הנ"ל לא מקבלים את כרטיס האשראי שלי בטענה שהוא "בינלאומי". יש דרך אחרת להזמין או מקום אחר בחו"ל שמוכר את המוצר הזה או מוצר דומה בתכונות?

אני די נואש... :-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהם לא קיבלו את הכרטיס אשראי שלך בגלל שהוא בנלאומי?

או שהכרטיס הוא לא בינלאומי?

איזה כרטיס יש לך?

לרוב לא אמורה להיות בעיה עם הכרטיס בינלאומי. הם לרוב מכבדים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרב זה טוב ויפה, אבל במקרה שלי לא קיבלו. אני חייב לציין שבעבר ביצעתי הזמנה עם הכרטיס הנ"ל ואישרו את ההזמנה, אך כנראה לאחרונה שינו את הנהלים. ניסיתי 2 כרטיסים, האחד VISA CAL והשני MASTERCARD.

בהזמנה הראשונה עם הויזה הם לא אישרו בטענה שזה כרטיס בינלאומי ובשנייה עם המאסטרקארד טענו שיש בעייה עם ה BILLING ADDRESS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייפל זה כמו חשבון בנק באינטנרנט, זה גוף שלישי שערב לכסף שלך, שדרכו אתה יכול להעביר כסף לחשבון פייפל אחר, ובעל החשבון יכול למשוך את הכסף שאליו העברת.

ליותר פרטים www.paypal.com

לפעמים בחנויות בחול יש לבעל החנות חשבון פייפל, תשלח לחנות איימל ותבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האתר היה מקבל היה לוגו של באתר, או משפט שמאשר זאת.

בכלל, זה לא לאזרחים מחוץ לארצות הברית.

אם יש לך כסף ב- ואתה רוצה להוציא אותו ולהכניס אותו לחשבון, אתה לא יכול לעשות זאת,

ונראה לי שאפילו אי אפשר להכניס לשם כסף.

ולמה אתה מפרסם את הטלפון של נוקיה? שילמו לך לעשות את זה?

זבל מי ששם פרסומות בחתימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה? פייפל זה לא לאזרחים מחוץ לארצות הברית? אני מכיר לפחות 10 חבר'ה שקונים מאייבי בכמויות באמצעות פייפל, יתרה מכך יש לאחי הגדול חשבון פייפל שאנחנו משתמשים בו לפעמים.

וכן אני עובד בחברת , אני מקבל 50 אגורות על זה שאתה רואה את התמונה הזאת..... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה עומדת בעינה. האתר לא מקבל פייפל אז זה לא הפיתרון (אלא אם משיהו מכיר אתר אחר בחו"ל שמקבל פייפל ומכיל את המוצר הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כ"כ הרבה דרכים להזמין מחול חוץ מויזה ופייפל, אולי העברה בנקאית? זה הגיוני?

אם אתה מבוגר אתה יכול לנסות להשאיל כרטיס אשראי מחבר טוב שלך ולהתחשבן איתו במזומן.... אם הכרטיסים הם של ההורים שלך, אז אני לא בטוח שהבעיה שלך פתירה, אלא אם כן מישהו יביא לך כאן רעיונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן אני מבוגר וגם אין לי בעייה להשאיל כרטיס מחבר - הבעייה שהיא שבאתר שמצאתי את המוצר לא מכבדים ויזה או מסטרקארד ישראלי.

ב. גם פיפל לא מכבדים שם - אז כבר מיצנו את העובדה הזו.

בואו נצא מנקודת הנחה שמהאתר הזה אי אפשר להזמין (את האמת - את זה כבר אמרתי בפתיחת הת'רד, או ככה חשבתי) - יש מישהו שמכיר דרך עקיפה או יותר נכון חנות אחרת שלא תעשה בעיות עם ויזה בין לאומית ושיש לה את המוצר הנ"ל או זהה ברמתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות כאן :

http://cgi.ebay.com/NEW-G-SKILL-Extreme-Series-2GB-2-x-1GB-184-Pin-DDR_W0QQitemZ6880225541QQcategoryZ44938QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

פתח חשבון בPP , יקח כמה ימים עד שתקבל אישור , ותוכל לעשות עסקאות בebay .

יוצא לך שם בערך 220 כולל משלוחה , שזה לא סוף העולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעיתי.

באמת תומכים עכשיו גם במשתמשים מישראל.

כנראה שהתמיכה הענקית במשתמשים בישראל עולה בקנה אחד עם זה שאי אפשר לקבל צ'קים לישראל מPAYPAL.

משמע שאם יש לך כסף שם, ואתה רוצה אותו בחזרה, נדפקת.

לפותח הדיון: יש לך ביטוח ב- אם רימו אותך, האתר שלהם אומר עד 1000 דולר, אבל קראתי כתבות של אנשים מארצות הברית ואני זוכר שזה יותר

קרוב לכמה מאות. בכל מקרה, זה בטוח.

daniel_geva אם אתה לא עובד בנוקיה, למה אתה עושה להם פרסומת?

אתה חובב פרסום? אתה רוצה שישלחו לך ספאם? אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חובב פרסום, אני לא מפרסם את ואין לי שום כוונה לפרסם את , אני פשוט אוהב את הטלפון שלי :screwy:

אני עכשיו סתם מסתכל באייבי במארזים, חחח מארז אחד היפים בדולר (משלוח 65 דולר :jump:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניו אגג תומך בפעי פעל

Payment Methods

Visa

Mastercard

Discover

American Express

Bill Me Later®

PayPal

.com Preferred Account

Gift Certificate

Pre-paid company check, personal check, cashier's check or money order (Note: Pre-paid methods, including cashier's checks, take slightly longer to process because all payments must first clear with the bank due to the risk of fraudulent checks.)

No Purchase Orders, Fax or C.O.D. orders please. Please accept our apologies but we do not accept international credit cards at this time.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...