האם יש פצצה החזקה יותר מ פצצת אטום?? ועוד משהו...! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש פצצה החזקה יותר מ פצצת אטום?? ועוד משהו...!

KOBRA CHOPER

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש פצצות יותר חזקות מפצצה גרעינית.

פצצה קוורקית למשל מבוססת על ניצול האנרגיה האצורה בקוורקים (אחד החלקיקים המרכיבים את חלקיקי היסוד). פצצה קטנה כזאת מספיקה כדי לפוצץ את כל כדור הארץ. האנרגיה האצורה בקוורקים גדולה פי אלפי מונים מזו האצורה בגרעין האטום.

יש גם פצצת אנטי-חומר שמבוססת על האנרגיה העצומה המשתחררת כאשר חומר פוגש אנטי-חומר. פצצת אנטי-חומר לא גדולה במיוחד יכולה להשמיד את כל מערכת השמש. אבל, היא לא יציבה במיוחד בשל הקושי לשלוט באנטי-חומר.

עריכה: מדובר בטכנולוגיה מאוד מתקדמת וסודית ביותר, אז תשכחו שקראתם את זה. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

borg- עד עכשיו בקושי הצלחנו ליצור אנטי מימן, ובכמויות כאלו מזעריות.......

ופצצה קווארקית עדיין מחוץ להישג ידנו. עדיין לא הצליחו לבקע את מרכיבי הגרעין עצמו (ואני מקווה שלא ינסו, אני די מחבב את הפלנטה הזו)

פצצת אנטי חומר תהיה שימושית רק במקרה של איום חוצני להשמדת האנושות, ומלחמה בין-כוכבית כוללת. זה יקרה, השאלה היא רק מתי. לא בזמן שלי או שלך זה בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהצליחו לפרק פרוטונים וניוטרונים לקווארקים. אלא מה, הקשר ביניהם כל כך חזק, שהאנרגיה שדרושה כדי להפריד ביניהם גדולה כ"כ עד שהיא יוצרת חלקיק חדש.

לא ידוע לי על דרך לנצל את זה ליצירת פצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים בדיחה? :s05:

אני יודע שלא תמיד מבינים את החוש הומור שלי, אבל... :nixweiss:

באמת שלא צריך לקחת אותי ברצינות כשאני מדבר שטויות (זה ת'רד בכללי, לא במדע וטכנולוגיה). :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פצצות יותר חזקות מפצצה גרעינית.

פצצה קוורקית למשל מבוססת על ניצול האנרגיה האצורה בקוורקים (אחד החלקיקים המרכיבים את חלקיקי היסוד). פצצה קטנה כזאת מספיקה כדי לפוצץ את כל כדור הארץ. האנרגיה האצורה בקוורקים גדולה פי אלפי מונים מזו האצורה בגרעין האטום.

יש גם פצצת אנטי-חומר שמבוססת על האנרגיה העצומה המשתחררת כאשר חומר פוגש אנטי-חומר. פצצת אנטי-חומר לא גדולה במיוחד יכולה להשמיד את כל מערכת השמש. אבל, היא לא יציבה במיוחד בשל הקושי לשלוט באנטי-חומר.

עריכה: מדובר בטכנולוגיה מאוד מתקדמת וסודית ביותר, אז תשכחו שקראתם את זה. :hat:

ידוע לי משיעורי פיזיקה בכיתה י"ב!!!!!!!!!!!!!!!!!! (אחחח תודה שזה נגמר!!!!!!!)

ככה שזה לא כ"כ סודי......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמיה, אתה חובב השמדת אנושות או משהו? סייסמולוגי יכול רק להרוס, אין לו שום מטרה אפילו טיפה שימושית, וזה גם משחית את הפלנטה. מי שמפתח דברים כאלו הוא טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ סתם מחפש דרך לשלוט בכל דבר... חיחיחי

סתם..

פשוט אחד הדברים שמעוררים דיון טוב...זה לזרוק שמות גדולים שקשורים...

למרות שנשק ססמולוגי...זה די חמוד...

תחשוב...רעידת אדמה באמצע של בעלי ההון הקפיטליסטים שמשטלטים לנו על החיים חיחיחי

אל תגיד שאתה לא רוצה שזה יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...