מעוניין לקבל המלצה על לוח pci-e +agp8x למעבדי אינטל 775 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקבל המלצה על לוח pci-e +agp8x למעבדי אינטל 775

Fighter

Recommended Posts

(דרך אגב למי שהולך להגיד לי תסתכל בגוגל אני עשיתי פשוט אני מעוניין במידע קצת יותר עדכני)

השאלה בכותרת

איזה לוח עם pci-e ו agp8x כדי שאני יוכל לשדרג בעתיד הוא טוב בשביל סוקט 775 של אינטל?

אני מתכוון איזה מהם הכי משתלם והוא תמורה למחיר

ביצועים וכו'

חשבתי על מעבד 930 של כפול עכשיו שאני רואה שהמחירים יורדים

האם כדאי לחכות לקונרו במקום? כי אני חושב שהמחירים שלהם הדגמים הכי נמוכים אפילו יהיו גבוהים אז אני לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון רציתי ללכת על ה uli 1695 של asrock למעבדי 939

אבל עכשיו יש כפולי ליבה והכפולי ליבה של הם יקרים

ושל זולים

אבל אני לא יודע איזה לוחות של של סוקט 775 של לagp ו pci-e הם טובים

אולי יש איזה מאמר שלקח כמה לוחות ועשה עליהם השוואה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת למה אתה צריך AGP?

ואני לא מכיר כאלה מאמרים אבל אני אעשה איזה חיפוש אולי אני אמצא לך משהו.

ע: כעיקרון האופציה הכי טובה שלך זה ASRock 775Dual-880Pro ( http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_1902_1903&products_id=12330 )

הנא יש עליו ביקורת לא רעה... http://www.ocworkbench.com/2005/asrock/reviews/775dual-880pro/g1.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאני מאלה שהולכים להחליף כרטיס מסך רק בעוד הרבה זמן

טוב פשוט הסתכלתי על הלוח הזה פעם אחת וחשבתי לעצמי מה יותר טוב הצ'יפסט ההוא של אינטל שנגיד יש גם בלוח כזה שהוא של או הצ'יפסט הזה של via

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצ'יפסט של VIA נותן לך גם AGP אמיתי וגם PCI-Express x4 (אומנם לא x16, אבל לא נופל ממנו בהרבה)

לוחות מבוססים 915P שיש להם "סלוט AGP" נותנים לך בעצם חיבור AGP שיושב על אפיק ה-PCI (מה שאומר שהביצועים של כרטיס ה-AGP שלך יהיו על הפנים)

יש גם לוחות עם צ'יפסטים יותר גרועים כמו ה-915GL, שאיתם גם PCI-E מהיר אין לך

וכל החסרונות האלה באים עוד לפני העובדה שלוחות שמבוססים על ה-915 לא תומכים בכפולי ליבה

בכל מקרה, גם לג'יגהבייט ול- יש לוחות שמבוססים על הצ'יפסט הזה, אני הייתי לוקח את ה-8VT880P Combo של ג'יגהבייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...