משהו המהיר RADEON 8500 BBA? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו המהיר RADEON 8500 BBA?

asili

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

ככה

עם הקירור המקורי של הכרטיס , ובלי מיוחד לזכרונות אתה יכול לסגור בדרך כלל 290\290 . עם גופי של TT על הזכרונות , היה לנו מישהו שהגיע ל300\330 במקסימום , אבל זה לא היה יציב , אבל בצורה יציבה הוא עבד ב310\300 , שזה מכובד מאוד .

קובי לדוגמא עם הגיגהבייט שלו סגר 320\320 בצורה יציבה מאוד , עד כמה שזכור לי . כל זה בלי VMOD , שלא הרבה ירצו לנסות . אני מאמין שהVMOD יוציא מהכרטיס עוד כ10 מגהרץ , במידה ומשתמשים בקירור מתאים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי עדיף לא לעשות O/C בכלל אם אתה לא מצויד בקירור טוב כי אחרת מה שהקורא שככה :

אתה ממהיר את הכרטיס הוא מתחמם יותר וכך חלה בעצם ירידה בביצועים עוד יותר ... לכן עדיף לך למצוא את בו נגיד את השיביון בין החום ומהירות כך שתוכל להמהיר אותו באמת ולא סתם לחמם אותו והביצועים עדיין ירדו כך שאני חושב שלא תמיד ה MHZים קובעים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי עדיף לא לעשות O/C בכלל אם אתה לא מצויד בקירור טוב כי אחרת מה שהקורא שככה :

אתה ממהיר את הכרטיס הוא מתחמם יותר וכך חלה בעצם ירידה בביצועים עוד יותר ... לכן עדיף לך למצוא את בו נגיד את השיביון בין החום ומהירות כך שתוכל להמהיר אותו באמת ולא סתם לחמם אותו והביצועים עדיין ירדו כך שאני חושב שלא תמיד ה MHZים קובעים ....

אתה צודק גם אני אמרתי את זה הרבה אבל אנשים לא מבינים שגם אם אתה עושהOC אסור שהוא יתחמם יותר ממה שהוא היה קודם 0-5 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון באמת אין קשר ... רק שהמעבד מתחתמם יש ירידה בביצועים וגם כל מיני תיקיעות וקריסיות אבל אין אין קשר .... :s05: :s07::kopfpatsch:

::) ::):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא דיי יש ירידה בביצועים כאשר ממהירים, כיוון שהמעבד מתחמם יותר ככה הוא נוטה לעשות יותר שגיאות, על כל שגיאה שהוא עושה הוא חוזר על החישוב עד שהוא מגיע לתוצאה... עצם החזרה על החישוב מאיטה את כל התהליך העיבוד.

כאשר המעבד ממש חם הוא נתקע כתוצאה מאי-אפשרות להגיע לתוצאה או בשפה יותר פשוטה Infinite Loop (לא הגורם היחיד לתקיעות...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

ברגע שתגיע למצב של טעויות בגלל אוורקלוק , תקרא לי . הכרטיס יתקע הרבה יותר מהר לפני שהוא יתחיל לעשות שגיאות בVPU .עד אז , הוא פשוט יתחמם , אבל לא יעבוד יותר לאט . זה BS גמור שכרטיס באוורקלוק יעבוד יותר לאט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...