כמה בעיות עם OC ל805 בEASY TUNE 5 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בעיות עם OC ל805 בEASY TUNE 5

RoD

Recommended Posts

הבנתי - הספק הוא אכן DUAL RAIL ואתה אומר שבגלל זה הוא מחזיק כמו גדול.. השאלה היא אם זה ימשך כאשר יבוצע יותר גדול למעבד והכרטיס יהיה עם 16צינורות...(זה אפשרי בכלל בSAPPHIRE? כי בינתיים ראיתי פתיחת צינורות רק בC3D...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השאלה כמה הוא מסוגל לתת סה"כ על ה 12 אמפר. זו השאלה החשובה. הריילים יווסתו בהתאם (כל עוד שרייל יחיד לא דורש יותר מה 20 אמפר ולא עוברים ביחד את ה 12 המקסימלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ אין הרבה רכיבים שדורשים את האמפרים האלו - הארדיסק אחד - 2 מודולים של זיכרונות וכונן אופטי אחד - כל השאר ידוע לכם..

דרך אגב למארז TLA436 של שעולה 250שקל יש גם את הספק המדהים הזה וגם צג טמפרטורות מרהיב בפאנל הקדמי. אני ממש אהבתי את המארז - הוא כולו SCREWLESS ומאוד מרווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. הייתי שם עוד פעם היום - הפעם היה לי מספיק זמן.

המחשב התייצב לו בקלות על 4.0GHZ ב1.42V. אפשרויות האוברקלוק של הלוח ממש מצויינות - מתח מעבד ניתן לשינוי בקפיצות של 0.01V.

מעלות נקבעו על 40-42 במנוחה ו58 במאמץ מלא.(4GHZ)

אחרכך חזרנו ל3.32GHZ ב166FSB ושמנו את הזיכרון על 667MHZ בתיזמונים 12-4-4-4 - תיפקד מצויין יציב לגמרי!

4GHZ נבדק כיציב בשעה של פריים ו3.32 כמובן יציב לגמרי על מתח סטוק.

והזיכרונות - גם הם באוברקלוק וגם הלוח מסתבר כן תומך ב667MHZ :) בתיזמונים האלו על ההגדרות האלו המחשב נתן תוצאה של 40.9XX בסופרפאי 1MB על 2 המעבדים.

הכרטיס נתן 7045 נקודות ב4GHZ למעבד ב3dmark05 ו3110 ב3dmark06 - קאטאליסט 6.4.

בהחלט תוצאות מכובדות. לא ניסיתי יותר מ4GHZ - החבר לא רצה לעבור את זה.. הוא כבר התחיל לפחד.

אז הנה לכם מסקנות -

הלוח מתברר לנו כלוח מצויין לאוברקלוק.

הספק כוח מתברר כספק מ-ע-ו-ל-ה (תזכרו - מארז וספק ב250שקל!)

הזיכרונות עובדים בקלות ב667MHZ

כרטיס המסך הזה בהחלט שווה את הכסף שלו בלי ספק.

ב3.32GHZ המעבד לא עובר את ה45 מעלות במאמץ מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUMP

הצלחתי לייצב את זה על 166 אבל לא יודע אם להעלות כי אולי זה יחזור ל133.. בכל מקרה,יש סיכוי שזה הספק? כי גם הכרטיס מסך שלי מוציא ממש נמוך ב3DMARK..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...