כמה בעיות עם OC ל805 בEASY TUNE 5 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בעיות עם OC ל805 בEASY TUNE 5

RoD

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין כזה דבר "אין לי כוח לביוס" שום תוכנה לא תעזור לך כאן.. הביוס זה הדבר היחיד שממנו תוכל לעשות נורמאלי.. אני צריך בימים הקרובים להתנסות עם מערכת מאוד דומה לשלך עם אותו לוח אז אני כבר אתן לך רשמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר "אין לי כוח לביוס" שום תוכנה לא תעזור לך כאן.. הביוס זה הדבר היחיד שממנו תוכל לעשות נורמאלי.. אני צריך בימים הקרובים להתנסות עם מערכת מאוד דומה לשלך עם אותו לוח אז אני כבר אתן לך רשמים.

חח תודה..

נראה לי אני אחכה אז עם הOC אחרי שתנסה.. ><

כי אני לא ממש צריך OC, אני עוד מתלהב מהמהירות והשקט של המחשב שלי לעומת הג'נרי-אייבורי שהיה לי לפני זה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. הייתה לי שעה עבודה על המחשב הזה(ל'ג בעומר אז לא היה זמן)

805D

8I945PL-G

Twinmos 512MB 533MHZ x 2 1GB RAM

Sapphire X1800GTO

FSP 350W F350A PSU

קיצר התקנתי וינדאוס.. ואז דרייברים ללוח ולפני שהתקנתי דרייברים לכרטיס בכלל הלכתי לביוס והעליתי את הFSB ל166 ואת הMEMORY במקום 667 שאמור להיות הורדתי במכפלה ל443 בביוס והעליתי +0.1V לזיכרונות בביוס.. חזרתי לוינדאוס הכל היה נורמאלי - התקנתי דרייבר לכרטיס, עשיתי ריסטרט והתקנתי 3DM05 - הרצתי

תוצאה : 6709(!!!)

הרצתי סופר פאי 1MB (על שני המעבדים) בשניהם התוצאה הייתה 42.3XX שניות

ואז הרצתי פאי 16MB והכל היה תקין לגמרי. אחרי זה הלכתי.. אני אעבוד עליו עוד קצת מחר אחרי הצהריים(מחשב של חבר)

הספק דרך אגב מחזיק כמו גדול...

קירור - Big Typhoon

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. הייתה לי שעה עבודה על המחשב הזה(ל'ג בעומר אז לא היה זמן)

805D

8I945PL-G

Twinmos 512MB 533MHZ x 2 1GB RAM

Sapphire X1800GTO

FSP 350W F350A PSU

קיצר התקנתי וינדאוס.. ואז דרייברים ללוח ולפני שהתקנתי דרייברים לכרטיס בכלל הלכתי לביוס והעליתי את הFSB ל166 ואת הMEMORY במקום 667 שאמור להיות הורדתי במכפלה ל443 בביוס והעליתי +0.1V לזיכרונות בביוס.. חזרתי לוינדאוס הכל היה נורמאלי - התקנתי דרייבר לכרטיס, עשיתי ריסטרט והתקנתי 3DM05 - הרצתי

תוצאה : 6709(!!!)

הרצתי סופר פאי 1MB (על שני המעבדים) בשניהם התוצאה הייתה 42.3XX שניות

ואז הרצתי פאי 16MB והכל היה תקין לגמרי. אחרי זה הלכתי.. אני אעבוד עליו עוד קצת מחר אחרי הצהריים(מחשב של חבר)

הספק דרך אגב מחזיק כמו גדול...

קירור - Big Typhoon

טוב.. אתמול עבדתי קצת על המחשב[פיזית ><]ובדרך שחררתי את הסוללה והחזרתי.. היום בבוקר כמובן הגדרתי את הביוס והכל,ניסיתי לעשות OC למעבד, הפעם זה כתב לי לפני הBOOT של הווינדוס שהOC נכשל,נכנסתי לביוס העלתי מתח למעבד ובינתיים הכל תקין.. לא מצאתי אפשרות להעלות מתח לזכרונות, זה בכיתוב של FSB OVERVOLTAGE או משו כזה? ><

אגב שמתי מאוורר 80 ישן,תכננתי לשים אותו על הדלת של המארז אבל בסוף הייתי צריך 92" אז שמתי אותו על כרטיס PCI[PVR2000] וכיוונתי אותו לכרטיס מסך..

הוריד לי איזה 6 מעלות לכרטיס מסך.. יש סיכוי עכשיו לOC קטן לכרטיס מסך? אבל הטמפרטורה עדיין די גבוהה.. 52 מעלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלאת מתח לזכרונות זה ה DIMM VOLTAGE

בכמה העלית את המתח למעבד?

יש גאמפר על הלוח שמאפס את הביוס. לא חייבים להוציא את הבטריה.

האם הרצת תוכנת בדיקה כמו PRIME95?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלאת מתח לזכרונות זה ה DIMM VOLTAGE

יש גאמפר על הלוח שמאפס את הביוס. לא חייבים להוציא את הבטריה.

האם הרצת תוכנת בדיקה כמו PRIME95?

עוד לא..

עכשיו זה שוב פעם כתב לי את זה שהOC נכשל אחרי שאתחלתי ת'מחשב אז שוב פעם עשיתי >< אבל הקטע הוא שכל ההגדרות נשמרו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה את המתח לזכרונות ב 0.1

עכשיו העלתי וזה לא שמר לי את הOC..

את המתח למעבד זה לא שמר אבל ל1.4..[FSB על 170]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס או בתוכנה?

עריכה: ואל תשכח לשים את הזכרונות על X3

ותעלה ל 166 בדיוק. לא ל 170.

בביוס..

מה זאת אומרת X3? הם על 2:3 ובביוס זה פשוט מופיע כ3

ולמה ל166? אין לזה משו מיוחד חוץ מזה שמצאתם שזה OC נחמד שאפשר לעשות ל805 גם עם סטוק, לא? ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. אבל תקשיב.. תעלה מתח לזיכרונות ל+0.1 ותשים זיכרונות על מכפלה שצריכה לתת לך 4XXmhz ומתח למעבד תתן 1.4 בידיוק לא יותר. תנסה לקחת אותו לכיוון ה175X20 שייתן לך 3500MHZ.. נראה אם יצליח לך..

אינטגרל - מסתבר שהלוח הזה טוב באוברקלוק בידיוק כמו אחיו הגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל לא תומך בזכרונות 667.

בכל מקרה, קראתי ב XTREME קצת ומישהו טען שהלוח הזה סובל מירידות מתחים (ה PG) לכן חשוב להוסיף מתח. אולי אפילו קצת ל FSB גם.

סטינגר, לאיפה הגעת יציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני אבדוק היום.. אבל מה שמוזר לי קצת שהספק הזה נותן 13A ב12V והוא מחזיק תמערכת יוצא מן הכלל..

בינתיים המעבד על מתח סטוק - 43מעלות במאמץ עם BT.

כרטיס על סטוק(6709 זה מכובד לא כן?)

ובקשר ל667MHZ - בקטנה.. זה לא שזה נותן שיפור ביצועים של שמיים וארץ...

מה שנחמד הוא שהבנאדם בחנות בהזמנה רציתי להביא תכרטיס מנועה ב1250שקל אז ביקשתי שהוא יביא מהם את הC3D לבסוף הוא הביא את הספיר - כנראה שהספיר עולה לו 1100שקל ולכן העדיף להרוויח את ה150שקל מאשר לא להרוויח כלל.. זה רק מראה לכם כמה החנויות מרוויחות עליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב רובם של ספקי הדואל רייל לא נותנים באמת את החלוקה שהיצרן מציין. החלוקה שרירותית.

רובם נותנים מקסימום של 20 אמפר על כל רייל תחת האילוץ שסכום שני הריילים יהיה נמוך ממגבלת הספק על ה 12 וולט.

6700 מכובד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...