תמונה ברשיון הנהיגה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה ברשיון הנהיגה

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

סבבה עכשיו אני יודע ,שהלך להצטלם להוציא רשיון נהיגה ,הלך לפני זה לשוקי זיקרי לדפוק תיספורת ,לא הבוא בבוקר ,הלך עם חליפה ועניבה העיקר שיצא יפה :silly::kopfpatsch:

בטח איכפת לשוטר או לכל מי שרואה את רשיון הנהיגה אם האדם יצא יפה או לא ,העיקר שלא תראה את רשיון הנהיגה לבחורה בדייט הראשון שלכם שלא תברח :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו. תגיד, אתה לובש מסכה כל הזמן?

כי לא יודע מה איתך, אבל אני רוב הפעמים מסתכל על אנשים לפני שאני רואה את רישיון הנהיגה שלהם.

אנשים -לא- מסתכלים עליך דרך הרישיון נהיגה, אלא אם אתה מנסה להתחיל עם מישהי על ידי זה שאתה שוכח לידה את הרישיון.

אה כן, והלוואי שלא תקבל רישיון, מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה :

שאלה לי אליכם - למישהו פה יש את הספר של התיאוריה ויכול להגיד לי מה הנושאים שם? אין לי כוח ללכת להביא אז אני אלמד מהאינטרנט היום ומחר אלך לעשות את המבחן.

אני מציע לך ללמוד ברצינות, חבל שתכשל ותאלץ ללכת עוד פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל למדתי כבר היום איזה שלוש שעות משני אתרים [אלה שבתשלום באסאמאס] והצלחתי לעבור את כל המבחנים שיש באתרים האלה. מקסימום אני אעשה עוד פעם... אני אישית מרגיש ששווה לנסות ללכת בלי לחרוש יותר מידי והסיכויים דיי טובים.

ד"א, האם חשוב ללמוד על המנוע, דהיינו, בוכנות וכל זה? או שחשוב רק לדעת על תפעול הרכב, לדוגמה - אם חוץ המנוע עולה במהירות מה עושים [לשואלים - כנראה שהרצועה במנוע נקרעה או רופפת או שיש בעיה ברדיאטור. במקרה חמור שכזה מזמינים גרר ולא נוהגים ברכב אלא אם כן הבעיה תוקנה]

יותם - תחסוך ממני בבקשה זיוני השכל שלך. אם אני לא טועה, אף אחד לא שאל לדעתך. יש משהו במה שאתה אומר אך אנו לא כאן כדי לדון בחשיבות התמונה אלא באם התמונה ניתנת להחלפה. בנוסף לכך, היה לכולנו יותר נחמד אם לא היית משתמש במילה "מטומטם" שכן אני לא חבר שלך ולא מכיר אותך אז כדאי שתשמור על הפה המלוכלך הזה שלך.

יום טוב :-) :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי הכול שם מלבד על מבנה הרכב. הקטע הוא שרשום בתחילת הפרק של מבנה הרכב כי פרק זה לא עוד נמצא בתאוריה [צומצם או משהו כזה] ואפשר לקרא אותו בשביל ידע כללי. חלק מהמידע שנמצא שם הוא אכן נמצא בחומר התיאוריה ואיני יודע אם לדלג על הפרק הזה או לייתר בטחון לא לדלג עליו [אין לי כוח לפרק הזה! אם צריך אז אני אקח מונית וזהו]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא קראתי את כל האשכול, אז אם אמרו את זה אל תצלבו אותי.

גם ככה עוד מעט כולם יוזמנו להצטלם מחדש לרשיון הנהיגה, אז פותח התרד תרגע.

אני דווקא יצאתי טוב מאד ברשיון, בתז יצאתי גרוע ורוסי ( לא שיש לי בעיות עם רוסים, אבל אני לא כזה ולא רוצה להראות כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות קטנות:

1. אז אתה נראה רע ברישיון. אז מה. כולם נראים רע. באמת שאף אחד לא חייב לראות את הרישיון שלך חוץ מהשוטר.

2. גם אחרי שמשתחררים, אפשר להסתובב עם תעודת המילואים במקום תעודת זהות.

3. לפי החוק, כל אדם בן 18 ומעלה חייב להסתובב עם תעודה מזהה. בעיקרון זה אמור להיות תעודת זהות, אבל גם חוגר/רשיון נהיגה/דרכון זה בסדר. בגלל זה אין עניין של "למה בכלל כדאי להוציא תעודת זהות", כי חייבים על פי חוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UltraWaveMUSA אחי, נראה ששנינו הגזמנו קצת בתגובות שלנו.

אתה חייב להבין שההצעה שלך להדביק תמונה היא לא חוקית ולכן מעלה שאלות לגבי אופיך האמיתי.

לאחר שקראתי את ההודעה שלך ושלי עוד פעם, הבנתי שכנראה הגזמתי קצת.

אתה נשמע אחלא שם בן אדם אז על תיתן לדברים קטנים כמו תמונה להרגיז אותך קח את הדברים בפרופורציה. אני בטוח שלא תסכן את חייך או חיי חבריך, אבל הייתי חייב להגזים כדי להדגיש את הנקודה שלי. תזכור שרוב הסיכויים שאתה עושה סיפור גדול מהתמונה יותר ממה שחבריך יעשו.

תנהג בזהירות ושהיו לך חיים טובים.

נ.ב

מתצער אם הרגזתי אותך, זו לא היתה המטרה שהיא היתה להביא את הסכנות לידיעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...