שאלה לגבי המארז P180 ANTEC - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי המארז P180 ANTEC

zoman

Recommended Posts

במארז זה יש מאוורר בתוך המארז בגודל 80 מ"מ,שאין לו יציאה החוצה ,מה תפקידו ? הוא נמצא מול המעבד וכנראה תפקידו לקרר את המעבד ,כיצד הוא עושה זאת כאשר הוא לא מכניס אויר או מוציא אויר מחוץ למארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שלא הבנתי על איזה מאוורר אתה מדבר

ובאמת שניסיתי

ישנו רק מאוורר אחד של 80 מ"מ במארז זה ,הנמצא ממול למעבד ,ניתן לראות זאת באתר שלהם בברור באנימציה ,השאלה כיצד מתפקד היות ואין לו יציאה למחוץ למארז ?

אם אתה מתכוון לתחתון זה לספק כוח
,לא המאוורר הזה הוא 120 מ"מ ,נמצא ממול לספק ותפקידו ברור.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן :lol:

התכוונתי לשאול ,למה הוא מחובר פיזית ,לאיזה דופן ,לאיזה חלק ,לא ברור לי המיקום המדוייק שלו ,האם לך ברור לאן הוא מחובר :s05:

לפי האתר שלהם הוא יושב על החלק שבו אמורים לשבת הכרטיסים הכיצד זה יתכן שם אמורים לעמוד כרטיסים שונים (מסך וכדו..) :nixweiss:

תיקון אחרי שבחנתי שוב את המצב התברר לי שסוף סוף הבנתי הוא יושב על הקופסא/מגש מפלסטיק (כנראה) הנמצא ממול לכרטיסים.

אם אכן אני צודק אז מצד אחד הוא פונה לכרטיסים ומצד שני למגש הזה ,כלומר יש לו צד הצמוד למגש בלי מעבר אז אך האויר זורם דרך המאוורר?

אז אך אך הוא בדיוק את תפקידו :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוור שאתה מדבר עליו נימצא בתוך הקופסאה השחורה שמחזיקה בין היתר את המחברים של ה CD ו HDD...

הוא ממוקם ככה שהוא רחוק טיפה מהדופן האחורית שלה (זו שקרובה לדלת) וכל השאר אטום וזה מאפשר לו לישאוב רק אוויר קר מבחוץ (מהחורים שמיצד לחריצים של ה PCI) ולהעיף אותו על הכרטיסים/לוח/מעבד.

תיראה סקירות עליו .. לרוב מיתמקדים בזה...

שתי התמונות האחרונות בדף הזה

http://www.easy-mod.com/emcontent/content.php?id=227&page=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...