רוצה מצלמה- פאפאראצ'י. עזרה בבקשה. תקציב: 1000-1500. זמן תגובה: מהיר ככל האפשר. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה מצלמה- פאפאראצ'י. עזרה בבקשה. תקציב: 1000-1500. זמן תגובה: מהיר ככל האפשר.

swg

Recommended Posts

שלום אני מעוניין לרכוש חדשה יעוד: סטילס, מסך דיי גדול(אבל זה לא הכי חשוב), זמן תגובה בין צילום לצילום מהיר ככל האפשר, מותג אמין ושתהיה קומפקטית ככל האפשר.

תקציב: 1000-1500 ש"ח.

הכי הכי הכי חשוב זה זמן תגובה בין תמונה לתמונה, אם אפשר שיהיה במהירות שיא, באיכות גבוהה מאד כמובן שתיהיה התגובה המהירה(כגון 3 מגה פיקסל ומעלה).

גם חשוב, לא שהיא תעבור בין תמונה לתמונה מהר, אלא גם שתצלם ותעבד את התמונה מהר ככל האפשר(אם תרצו תתקראו לכל הבוכטה הזאת שכתבתי כאן"צילום רציף מהיר").

תודה מראש.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזו .

אם מה שאתה מחפש זה מהירות, לך על מצלמת פילם רפלקסית יד שניה. ב-700 ש"ח בערך תוכל לקנות מצלמת אוטופוקוס שמצלמת 4 עד 5 בשניה.

בכל מקרה, המושג פאפאראצ'י לא הולך עם מצלמות קטנות. הוא מתייחס בד"כ לצילום מרחוק עם עדשות גדולות וכבדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזו .

אם מה שאתה מחפש זה מהירות, לך על מצלמת פילם רפלקסית יד שניה. ב-700 ש"ח בערך תוכל לקנות מצלמת אוטופוקוס שמצלמת 4 עד 5 בשניה.

בכל מקרה, המושג פאפאראצ'י לא הולך עם מצלמות קטנות. הוא מתייחס בד"כ לצילום מרחוק עם עדשות גדולות וכבדות.

אוקיי אוקיי אז נראה שהגזמתי קצת.

בלי פאפארצ'י ורק 2\3 בשניה\שניה וחצי.

שאר הדרישות אותו דבר.

תודה מראש.

.SWG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קאנון A610 יכולה לצלם 2.4 פריימים בשניה עד שהכרטיס מלא, והיא במקרה גם המצלמה הכי מומלצת בתקציב הזה :cool2:

מומלץ יותר להשקיע עוד 400 ולקבל את הA620?

מה היתרונות של ה620 על ה610, והאם זה משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ. היתרון שלה הוא עוד 2 מגה-פיקסל מיותרים למדי. קנה ב-400 ש"ח דברים אחרים, כמו כרטיס גדול יותר וחצובת שולחן.

מאיפה קונים חצובת שולחן?

יש לך לינק?

עוד שאלה: האם שמצלמים צילום רציף(2.4 לשניה) אין מגבלה של נגיד 10 שניות או 100 , או שאני יכול עד שהכרטיס נגמר או הבטריות, לצלם אין סוף איכותיות ברציפות?

תודה ענקית מראש אחי, התואר מתשמש החודש מגיע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! :)

חצובת שולחן קונים בכל חנות צילום. המחיר נע בד"כ בין 50 ל-100 ש"ח. מומלץ ללכת על חצובה עם ראש שכולל פלטת שחרור מהיר, ולא מזיק גם רגליים טלסקופיות. בדף הזה (שעובד רק באקספלורר) יש כמה חצובות שולחן לא רעות. הקולמאן ב-99 ש"ח נראית טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! :)

חצובת שולחן קונים בכל חנות צילום. המחיר נע בד"כ בין 50 ל-100 ש"ח. מומלץ ללכת על חצובה עם ראש שכולל פלטת שחרור מהיר, ולא מזיק גם רגליים טלסקופיות. בדף הזה (שעובד רק באקספלורר) יש כמה חצובות שולחן לא רעות. הקולמאן ב-99 ש"ח נראית טוב.

תודה רבה על התשובה המעמיקה, מה לגבי השאלה השניה שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי אותך נכון אתה מתכוון למצלמה עם זום ארוך כדי שתוכל לצלם מבלי שיבחינו בך.

אני הייתי מחכה קצת עד שירד המחיר כדי לקנות את הקאנון S2 IS (המחיר שלה עומד על 2000 ש"ח,אבל בעקבות כניסת המחליפה שלה המחיר צפוי לרדת).

יתרונות שיש לה לצורך שלך-

מעבד תמונה ה- DIGIC II המהיר

בין 1.5 ל-2.4 תמונות בשניה (תלוי בגודל התמונה ובהגדרות מסויימות)

אורך מוקד אקויולנטי ל-36-432mm אחרי קרופ פאקטור בצמצם F2.7-3.5

מערכת IS (מייצב תמונה) שפשוט הכרחי עם רוצים לצלם תמונות בזום גדול

5 מגה-פיקסל

מהירות תריס 15 - 1/3200

מסך 1.8'' מסתובב עם EVF צבעונית

שליטה על רמות קונטרסט,חדות,וריוויון צבעים

שימוש בכרטיסי SD זולים

USB 2.0

לבקורת-

http://www.dpreview.com/reviews/canons2is/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה: האם שמצלמים צילום רציף(2.4 לשניה) אין מגבלה של נגיד 10 שניות או 100 , או שאני יכול עד שהכרטיס נגמר או הבטריות, לצלם אין סוף איכותיות ברציפות?

אין ב-A610 מגבלה. אפשר לצלם בקצב הזה עד שהכרטיס מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...