עוד wallpaper מוסיקה גותית - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד wallpaper מוסיקה גותית

ex_

Recommended Posts

כמו שכבר אמרתי, וול פיפר מדהים!!

עד עכשיו הוא הרקע שלי, רק שיניתי לו גוון לירוק וגודל של 1024*768 בשביל שיהיה שחור מסביב לתמונה.

נראה טוב מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגאון צודק 100% מברשות מוכנות(אגב גם הפונטים) ויש אלפים מהם-אני לא מוצא סיבה אחת הגיונית לעשות לבד את המברשות כשיש הצע כזה גדול ואיכותי

אבל זה לא הענין ממש-זה כמו לבקר צייר ולומר לו- שפורפרות הצבע שלך קנויות אז "זה לא שווה".

הענין הוא מה עושים עם זה?

עיצוב למעשה הוא חיבור של אלמנטים שונים, צבעים וכו' לרעיון

השילוב(והאיפיון)הוא הוא העבודה

קח את אותם הכלים בדיוק בהם השתמשתי-מענין לראות מה יצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו נזבי ? סליחה ? לא אמרתי שאסור להשתמש במברשות מוכנות, להפך...

אתם הבנתם משהו לא נכון,

אני (וזו דעתי האישית) נוטה להעריך WALLPAPPER, בדרך שלי, אני נוטה להעריך זאת כציור, ומבחנתי מברשת שעושה ציור כל שהוא, כמו סמל או דבר כזה או אחר שלא אתה יצרת (או ציירת, כלומר לקחת מברשות מצויירות של אומן אחר)

מבחינתי זה לא נתפס כדבר המדהים ביופיו, ללא ספק החיבור בין המברשות והצבעים אשר בחרת באמת... כל הכבוד לך,

אבל סלחו לי שזו דעתי, אם קשה לכם לקבל את דעת השונה, מצבכם עגום ביותר. בעולם הגרפיקה והאומנות לעיתים זוכים לקבל ביקורות בונות, שונות ומשונות, לא כל יום יגידו לך איזה יופי! לא כל אחד מעריך אומנות מהסוג הזה, אני לא חסיד גדול של וואלפייפרים ממברשות, אני מעדיך יצירה שהיא כולה עבודת יד... זכותי ? כן - זכותי.

מקווה שלא נעלבת, העקיצות המיותרות שלך לא היו במקום, אם באת להוכיח שאתה טוב בתחומך אני לא האדם שבא לעשות איתך דיול או להוכיח אחרת

ככה שאת הערות המיותרות שלך, ועוד הרבה לפני שאתה פותח את הפה וזורק מילים חסרות שחר, תקרא שוב את מה שאמרתי במקום לחפוז למסקנות מיותרות :)

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרות זה דבר חשוב ורצוי מאוד אך זה בכלל לא הענין

אני (וזו דעתי האישית) נוטה להעריך WALLPAPPER, בדרך שלי, אני נוטה להעריך זאת כציור, ומבחנתי מברשת שעושה ציור כל שהוא, כמו סמל או דבר כזה או אחר שלא אתה יצרת (או ציירת, כלומר לקחת מברשות מצויירות של אומן אחר)

אכן זכותך להעריך לפי הפרמטרים שלך, אכן דעה אישית אך זה לא מה שכתבת בכלל ולא מה שהשתמע מכך

בכל מקרה:

פוטושופ זה כלי

מברשת זה כלי

פונט זה כלי

צורות זה כלי

פלטת צבעים זה כלי

וכו'

אלו רק כלים

ואם נעלבת סורי(עבר עריכה) נסחפתי

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מתגובתי הראשונה לא השתמע כך, באופן ישיר ומוחלט

לא ציפיתי פשוט לתגובות חריפות שכאלו, לקחת רחוק הרבה מעבר את מספר המילים הדל שרשמתי ונסחפת עם זה...

בכל מקרה אני שמח שישרנו את ההדורים. כלי או לא, אני מעדיף כלים "HOME MADE" :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין את ההגיון בזה :nixweiss:

לעשות את האלמנטים הנ"ל בפוטושופ זו לא בעיה בכלל אלא פונקציה של זמן והרבה

אז למה לעשות הכל מאפס כשיש דומה שיותר קל לשנות אותו לפי הצרכים??

כל המברשות לקוחות במקור מפונטים-dingbats-שפשוט הפכו אותם למברשות

מה זה משנה מה הוא כלי העבודה?? אם אותו הכלי מתאים למה לא לעשות בו שימוש לפי הצרכים??

להלן דוגמאות: טוב או לא לדעתך?

פונטים מוכנים כאלו שאפשר להוריד או לקנות?

המברשות שבאות עם התוכנה?

כלי ה"גרדיאנט"?

פילטרים?

תסביר לי מה עומד מאחורי ההיגיון של אי שימוש בכלים כדי לבצע עבודה?

למה לבנות מברג שאפשר לקנות אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין את ההגיון בזה :nixweiss:

לעשות את האלמנטים הנ"ל בפוטושופ זו לא בעיה בכלל אלא פונקציה של זמן והרבה

אז למה לעשות הכל מאפס כשיש דומה שיותר קל לשנות אותו לפי הצרכים??

כל המברשות לקוחות במקור מפונטים-dingbats-שפשוט הפכו אותם למברשות

מה זה משנה מה הוא כלי העבודה?? אם אותו הכלי מתאים למה לא לעשות בו שימוש לפי הצרכים??

להלן דוגמאות: טוב או לא לדעתך?

פונטים מוכנים כאלו שאפשר להוריד או לקנות?

המברשות שבאות עם התוכנה?

כלי ה"גרדיאנט"?

פילטרים?

תסביר לי מה עומד מאחורי ההיגיון של אי שימוש בכלים כדי לבצע עבודה?

למה לבנות מברג שאפשר לקנות אחד?

שמע, לא הבנת את הכוונה שלי......

מי שיבנה לי ציור שמורכב מעבודות של אחרים, או יעלה לי מיקס או קולאג', אוקי זה האומנות שלו...

אני יעריך מי שיבנה מיקס או קולאג' מעובדות שלו בלבד...

וכן אתה צודק, לפעמים אין צורך אכן יש פונטים מוכנים, ויש מברשות מוכנות... אתה באמת צודק בקטע הזה למה הכין ? יש מוכן...

אבל דעתי היא כזו : אני נוטה להעריך יותר אנשים שיכינו וואלפייפר מלא שמורכב מ-0... כלומר מברשות שהם הכינו, אפילו פונטים שהם הכינו

ויש המון המון אומני WALLPAPER שמכינים הכל מ-0, ממברשות קאסטום שלהם......פונטים שהם הכינו בעצמם... ונכון זה מלאכה יותר רבה, וזה לא מתאים לעצלנים אבל אני מעריך אנשים כאלו חח שמע מה אני אגיד לך אני אוהב ומעריך יותר אנשים שעשו הכל מ-0... במקרה שלך באמת וואלפפיפר מקסים ! אין מילה רעה אבל אני לא מגלה התלהבות נחרצת כלכך לגבי וואלפייפרים שנעשו כחומרי גלם, ואני לא מדבר איתך על פלטפורמה (פילטרים, גארדיאנט וכ'ו)

בשבילי מברשת זה כלי, אבל הצורה של המברשת זה משהו שונה..

זאת בכל אופן ההשקפה שלי, שלא תבין לא נכון העבודה שלך מדהימה ביופיה ! ואכן אתה צודק, אין טעם להכין מברשות שיש כלכך הרבה שוק...

אבל כל אחד וההשקפה שלו.. יש אומני פיקסלים שמציירים פיקסל פיקסל ויוצרים דברים מדהימים...

למה לעשות את זה שאפשר בקלות בדרך אחרת עם כלי שמפקסל ?

תראה, יש גם אומנים שעובדים בדרכים שונות ומשונות... מציירים ומכינים דברים שלא היית מבין איך..

אילו המברשות היו שלך, ולא מברשות שכבר ראיתי בדברים כאלו ואחרים הייתי מעריך כפליים את עבודתך,

בנתיים אל תחשוב שהיא לא טובה או משהו חלילה ! העבודה שלך נהדרת- אך דעתי שונה..

אתה יכול וראשי להתעלם מדעתי - מצטער שאני שונה =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין אותי נכון

אין לי בעיה עם מי שלא אוהב את העבודה-סה"כ wallpaper

אין שום בעיה לומר חרא של עבודה כי ה:...

(מה גם עבודה שרק קוצרת מחמאות משהו לא טוב בה לדעתי)

אבל אתה באמת שונה אם במחשבה שלעשות הכל מאפס זה תורם למשהו חוץ מאשר טכניקה וטכניקה זו לא יצירה

אגב ההגדרה מאפס היא די רחבה נחזור רגע לעולם הפיזי

צייר צריך לגדל כותנה לארוג את הבד למתוח אותו על מסגרת עץ שהוא חטב(אולי גם גידל), קצץ ושייף

לטחון את הצבעים להוסיף שמן ולהכין אותם לשימוש

לגזוז סוס ולהכין מהשיער(בעזרת השאריות עץ מהמסגרת)מברשת

ואז להתחיל לצייר?

אל תתאכזב אפילו מיכאלאנג'לו לא עשה את זה(חוץ מהצבע שאותו נתן לשוליה להכין) בעצם אף אחד לא עשה או עושה את זה

:smile1:

אותו הנ"ל תקף לכל סוג של עבודת אמנות-גם ממוחשבת.

אבל כאמור זו רק דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין אותי נכון

אין לי בעיה עם מי שלא אוהב את העבודה-סה"כ wallpaper

אין שום בעיה לומר חרא של עבודה כי ה:...

(מה גם עבודה שרק קוצרת מחמאות משהו לא טוב בה לדעתי)

אבל אתה באמת שונה אם במחשבה שלעשות הכל מאפס זה תורם למשהו חוץ מאשר טכניקה וטכניקה זו לא יצירה

אגב ההגדרה מאפס היא די רחבה נחזור רגע לעולם הפיזי

צייר צריך לגדל כותנה לארוג את הבד למתוח אותו על מסגרת עץ שהוא חטב(אולי גם גידל), קצץ ושייף

לטחון את הצבעים להוסיף שמן ולהכין אותם לשימוש

לגזוז סוס ולהכין מהשיער(בעזרת השאריות עץ מהמסגרת)מברשת

ואז להתחיל לצייר?

אל תתאכזב אפילו מיכאלאנג'לו לא עשה את זה(חוץ מהצבע שאותו נתן לשוליה להכין) בעצם אף אחד לא עשה או עושה את זה

:smile1:

אותו הנ"ל תקף לכל סוג של עבודת אמנות-גם ממוחשבת.

אבל כאמור זו רק דעתי

חחח פחרת והלכת רחוק...

מסכים איתך, ראה את כל מה שאמרתי כסתם הספמה לעלות את מונה ההודעות

ואתה צדקת אני טעיתי =]

המשך יום נהדר חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...