פרוייקט קירור למעבד לצרוכי OC חד פעמי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט קירור למעבד לצרוכי OC חד פעמי

psycho59

Recommended Posts

כמו שכתוב בכותרת, אני מעוניין לבנות למעבד לצורך OC חד פעמי, אתם יודעים, לסחוט ממנו את כל המיץ. את זה אני לא מתכנן בזמן הקרוב כנראה שהפרוייקט יהיה באחד הימים הקרים וזה גם לא הולך להיות משהו רציני, עכשיו הקירור שחשבתי עליו הוא אוויר דחוס, או יותר נכון החומר שבתוך, מי שניסה פעם לקחת בקבוק של אוויר דחוס ולהפוך אותו ולהוציא ממנו אוויר יגלה שמה שיוצא זה נוזל ב 25- מעלות פחות או יותר. עכשיו חשבתי שבעזרת כמו דיי גדולה של נוזל כזה (3 בקבוקים יספיקו) אני יוכל ליצור מעין בריכה קטנה מצלעות ולהלביש אותה על המעבד, עכשיו רציתי לדעת אם יש עוד משהו שאני צריך להשגיח עליו לפני שאני עושה את זה, ואם זה באמת יועיל? ניסתי לשים קצת מהנוזל על צלעות פשוטות ממתכת ואחרי 10 שניות של השפרצה כל היה קרח על הצלעות, הנחתי את הצלעות על מעבד שלא עובד וללא הידוק או משחה תרמית המעבד היה קר, הליבה שלו בכלל הייתה קרה, בקיצור, יש עוד משהו שאני צריך לקחת בחשבון כשאני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב בידוד טוב! קרח על המעבד? אתה עושה צחוק?

יקצר לך...

תבודד טוב טוב, תדדאג שלא קרח ולא האוויר יגעו במעבד שלך..

מומלץ שתסרטט בכל מה אתה מתכנן שיהיה לנו מין תמונה שנוכן לתת לך עוד עצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי צייר כרגע אז אני לא יכול לסרטט אבל זה אמור להיראות משהו כזה:

הלוח אם שוכב בצורה כזאת שהמעבד "מסתכל" למעלה, עליו יושב צינור נחושת ובתחתית צלעות ככה שזה ידמה בריכה, מתחת לצלעות תיהיה משחה תרמית ומתחת המעבד. עם איזה חומר ממולץ לבודד? ואיך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידוד....

ו.............. בשביל לעשות OC כשורה, צריך לפחות שעה עם הנוזל הזה...

לא יודע כמה זמן יחזיקו לך 3 בקבוקים(כרגע אתה בודק בסטוק, תבדוק את זה על המעבד)

ותמיד אפשר לעזור לנוזל עם קצת אוויר קריר מהמזגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...