עזרה בבחירה בין 2 ספקי כוח בהספקים שונים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירה בין 2 ספקי כוח בהספקים שונים

gilgula

Recommended Posts

שלום לחבריי הפורום ,

יש לי מפרט מוכן כולל הכל למעט ספק כוח .

להלן המפרט הרלוונטי (לצורך התאמת הספק) :

מעבד 805D של אינטל ליבה כפולה +מאוורר AV PRO -> יהיה אובקלוק מתון ואולי יותר אם ניתן יהיה .

לוח אם GA8I945G-Pro Gigabyte

כרטיס מסך X1300PRO 256MB (אין כוונה לשדרג את הכרטיס בעתיד..)

דיסק קשיח אחד וצורב

* קיבלתי הצעה בחנות לקחת ספק 350W (לא זכור המותג) -> פרטים : 18A על ה-12V

ספק 400W (אותו ספק כמו הקודם) -> פרטים : 16A על 12V ועוד 17A על 12V

ת'אמת , אני לא מבין כל כך , אבל נראה לי שהשני (400) זה עם 2 ריילים לפי מה שקראתי קצת בתרדים כאן . האם כך ?

אז איזה ספק מומלץ יותר כשהמותג זהה ורק ההספק שונה והאם טוביותר רייל אחד או שניים עבור אובקלוק (אם זה בכלל קשור..)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר , לא מבין בספקים בכלל , אבל נראה לי HEC . פשוט , אמרתי למוכר שישאיר את המפרט פתוח עד שאחליט איזה ספק לקחת.

הבנתי שצריך אולי 400W למערכת כזאת , אבל אני לא יודע אם זה טוב 2 יציאות של 12V או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOMIEL ,המון תודה !

אגב ,

1) איך אני יכול לדעת אם 2 מסילות זה מתאים לי למפרט או לא ??... 2 מסילות זה במידה ויש כרטיס מסך חזק מאוד או שה למטרה אחרת ?

2) 16A על ה-12V , זה יספיק עבור מתון וגם לגבוה יותר על המעבד 805 ? (במידה ואני עם ה - X1300PRO ATI ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה טועות שלי...זה 18A על מסילה אחת 12V (כפי שציינתי בתגובה למעלה) . .. זה יספיק לאוברקלוק ?

עריכה : שוב, לשאלתי מקודם , לאיזה מפרט יש צורך בספק 2 מסילות ולאיזה מסילה אחת ? מה ההבדל ? אפילו לינק לאיזה הסבר קצר ?

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור ,תודה על התגובה !

בדיוק עכשיו אני קורא דיונים כאן ספקים ..לא מצאתי משהו שקשור לפרסקוט ->לא ידעתי שזה ככה עדיף רייל אחד לאינטל באוברקלוק...

אז אם אני מבין נכון , לאוברקלוק מתון עם כרטיס מסך סולידי ומארז עם 2 מאוורים +דיסק קשיח , לא יספיק 18A על רייל 12V ??

אם כך , יש הצעה לספק HEC או FSP או משהו זול יחסית אחר , שיכול לעמוד בעומס וכמה מקסימום אמפר יספק על המסילה ?

הערה : תקציב 250 +-

עריכה: או.קיי..ראיתי עכשיו שציינת את האנרמק 350 . תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...