LANPARTY UT nF4 Ultra-D - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LANPARTY UT nF4 Ultra-D

zoman

Recommended Posts

כן ידוע לי ,שוב אני חוזר בלוח הזה יש אפשרות לחיבור שני כרטיסי מסך ,שאלתי כיצד כלומר האם צריך מאותו סוג כמו ב - ,מה ההבדלים בביצועים יחסית ל - ,אני מעונין במידע לגבי אפשרות החיבור של שני בלוח זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי להתעניין בהפיכת הלוח ל SLI-D, והמוד שצריץ לבצע הוא דיי פשוט אם כי יכול לקחת דיי הרבה זמן (יחסית).

נאמר כאן בעבר ש NVIDIA חסמה את האפשרות של המוד דרך הדרייברים - בדקתי גם את זה והבנתי שהם חסמו רק את האפשרות של מערך SLI במהירויות של

2X/16X. אם מזיזים את הג'מפרים בין הסלוטים נקבל 8X/8X ואז אפשר לעבוד עם כל גרסאת דרייברים ואין שום השפעה לחסימה של NVIDIA.

רק חבל שכרטסי ה 7800GTX 256 המעפנים לא יורדים מתחת ל 3000.... מעניין מתי המחיר שלהם ירד.

אתה מוזמן לקרוא יותר על המוד כאן: http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?t=10736

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר בו 2 כרטיסי מסך אבל לא במערך ...(ככה שהכרטיסים לא עובדים ומעבדים תמידע ביחד)..

זה יותר למי שצריך ריבוי מסכים....

האם הבנתי נכון שמדובר רק בחיבור שני מסכים למחשב אחד ולא יותר ,נראה לי קצת מוזר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השמועות על חסימת הSLI בדרייברים הם שטויות, הדרייבר לא יכול להביד בין Ultra שעבר מוד לבין , ואפילו נשבר שיא עולם ב3DM לפני שנתיים בערך עם Ultra-D שעבר מוד לSLI-D, כמו כן, הפיכת Ultra-D לSLI-DR אינה אפשרית מכיוון שלDR יש פיצ'רים שאין בSLI-D, מעבר לכך הUltra-D זהה לSLI-D רק שלSLI-D יש צ'יפסט "כשר" (וכנראה אחד שגם עבר binning) וכיתוב בלבן על הPCB.

המוד הוא פשוט, צריך להוריד את הקירור, לגרד את האפוקסי עם סכין יפני ואז לקצר בין 2 הנקודות בעזרת עיפרון פשוט\דבק מוליך וכו'.

השגתי לי גשר (וכמו שאתם רואים בחתימה יש לי Ultra-D) אבל אני פשוט מתעצל לעשות את המוד :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...