האם הBT יעשה בעיות מבחינת הגודל במארז שלי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הBT יעשה בעיות מבחינת הגודל במארז שלי?

SweeT_EviL

Recommended Posts

לא מצאתי מידות/פרטים על המארז שלי - משהו גנרי של spl

קיצר מדדתי מבחוץ מתמארז הוא 17 ס"מ +-

והBT הוא 13 ס"מ בגובה

אז רציתי לדעת אם זה לא יהיה בעיה אצלי (אל תשכחו שזה המידות בחוץ ושיש לי תלוח ומעבד שלוקחים קצת וזה...)

אבל גם אם זה לא יעשה לי בעיה על הלוח 775dual -880 pro של אסרוק וגם אם זה לא יתנגש לי בספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הBT הוא 12 נקודה משהו...(נעגל ל13)..

תפתח תמארז ותמדוד מהלוח (מהPCB) ליד המעבד ועד לדלת של המארז תראה כמה יש שם...

ואני מאמין שהוא יכנס אבל עם רווח ממש ממש קטן ביון הדלת למאוורר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אם כבר מדברים על הביג טיפון ,רציתי לקנות אותו בפנדה ,הטכנאי נתן לי הרצאה למה לא כדאי לקנות אותו , לטענתו בגלל הגודל והסיבה שהוא מתחבר בצורה כל שהיא (לא זוכר בדיוק מה אמר ) ללוח מאחור ,בקיצור אומר שמנסיונו בחנות קרה מספר פעמים שבגלל BT נשרף הלוח אם ,בכל מקרה אמר שהוא לא בטיחותי ,מה אתם אומרים :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנית אמור להוריד מאפקטיביות המאוורר , אך הרבה פחות על המאוורר של הBT משום שאינו סופח כמות רבה של אויר ומסתובב על RPM נמוך יחסית.

הוא עדיין יקרר דיי טוב ושווה את ההשקעה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי שווה לעשות חור בדלת איפה שיוצא מול הBT ולשים איזה 80/120 מולו שיכניס אוויר למארז?

או אפילו סתם חור עם כי לא נראה עכשיו שאני חושב על זה שיהיה מקום למאורר שיכניס לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הBT לא מוציא אוויא אלא מכניס אוויר לכיוון ההיטסינק....

מאוור 80ממ יספיק במקרה הזה להכניס אוויר במצד המארז....ומאוור למעלה יתן לך סירקלציה מושלמשת לBT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את זה ולא נראה נראה לי יש לי מקום למאורר מולו (אם יש אז הם ממש נוגעים זה בזה)

ולמעלה אני לא יכול לעשות חור כי יש לי ידית

אם אני יעשה רק חור מול הBT בלי מאורר זה יהיה יעיל יותר מאשר לא לעשות כלום? (זה יהיה שווה לעשות תחור?)

וזה לא ימשווך מלא אבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה רק חור מול המאוורר תשים שמה גריל ופילטר שהBT יכניס אוויר "טרי" למארז...

ותבדוק גם תעניין של הרווח בינו לבין הספק התקנתי כמה פעמיים BT והוא יצא ממש בול (והיו מיקרים שנגע בספק)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...