סאבוופר + מגבר + תיבה שאני מזמין - דרושה דעתכם. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאבוופר + מגבר + תיבה שאני מזמין - דרושה דעתכם.

Milk-Inc

Recommended Posts

לגרסאת השני סלילים(DVC) של הפיוניר יש נצילות טובה יותר? או שאין הבדלים בחלק הזה?

תראה, הסיבה היחידה שאני פחות או יותר נעול על הסאב, היא משום ששמעתי אותו.

והוא נשמע לי מצויין.

אני לא שולל סאבים אחרים, פשוט אהבתי מאוד את מה ששמעתי.

אגב, מה לגבי ההספק? של הזיאוס ההספק נמוך יותר(לא שזה כזה עקרוני פה..)

שימו לב לעריכה שלי:

עריכה: יש לך מושג אולי מאיפה אני אוכל לקנות חיווט בעובי של 4G?

קפצתי היום רגע לחנות הקרובה, אמרתי לו איזה סוג חוטים אני צריך, והוא הוציא כמה חוטים ואמר לי "זה מה שיש לי, הנה תראה את החוט הכי עבה"

נראה לי קצת לא מקצועי.. בכל אופן - אם יש מקום שממנו אני אוכל להזמין: זה יהיה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה שאתה מחבר שני ערוצים ביחד אתה מוריד התנגדות של כל ערוץ ל2 אוהם ואז אתה מקבל הספק כפול.

במקרה של סאב שני סלילים אתה פשוט תחבר כל סליל לערוץ (אם זה מגבר שני ערוצים) או אם זה מונובלוק אז במקביל ואז ההתנגדות שלהם תהיה ביחד 2 אוהם.

אמרתי לך, במחיר של הפיוניר (ושמעתי אותו ועוד כמה סאבים) הייתי משקיע עוד קצת ולוקח סאב אחר, הCVR הוא פשרה מעולה בין איכות לווליום וגם יהיה לו ווליום יותר גבוה.

בדייהו נובירה אם אני לא טועה זה 5.25" מקדימה, אבל אני לא סגור על זה.

מאיזה איזור אתה? ניתן להזמין גם ערכות חיווט נורמליות מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעוצמה : אתה לא תרגיש הבדל , נראה לך באמת מישהו מנצל את כל העוצמה של הסאב ??

כי אם כן בביטוח לאומי היו עשרות אלפי אנשים בתביעות על חירשות .

תראה בקשר לחיווט אם אתה גר באזור ירושלים לך לדוקטור סאונד .

WWW.DR-SOUND.CO.IL - האתר לא פעיל משום מה אבל אתה יכול לברר עליו ברשת הוא נחשב לאחד התותחים בארץ בכל מה שקשור בסאונד לרכב .

באזור חיפה יש את TOP SOUND ברחוב העצמאות .

באזור ת"א יש את גולד סטריאו : http://www.car-stereo.co.il/

אלו חנויות שאני מכיר אישית כי הייתי בהן השירות אצלהן ברמה גבוהה ואלו אנשים מביני עניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעוצמה : אתה לא תרגיש הבדל , נראה לך באמת מישהו מנצל את כל העוצמה של הסאב ??

כי אם כן בביטוח לאומי היו עשרות אלפי אנשים בתביעות על חירשות .

סאב מרגישים יותר מאשר שומעים

אם כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי - אם אני אקח את ה-CVR, אני אאלץ לוותר על קדמיים.

אז לדעתך שווה לוותר על קדמיים בשביל לקחת סאב טוב יותר?

אני מאזור הצפון(בין עפולה לטבריה)

וחיפשתי ערכות חיווט באינטרנט, אך לא מצאתי (מצאתי כמה, אך בעובי של 8G/10G) כלום.

fleshbone - אכמו שאמרתי - אני מאזור הצפון.

אך הייתי מעדיף לעשות הזמנה דרך האינטרנט במקום לנסוע עד לחיפה למשל, רק בשביל ערכות חיווט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מחפש, אני במקומך אמרתי לך מה הייתי עושה, מגבר 4 יציאות נחמד, סאב נחמד וקומפוננט קדימה.

לשדרג תמיד אפשר.

אם אתה רוצה ישר להתחיל עם ציוד טוב, אז לפי סדר העדיפות שלך תקנה מונו וסאב ובעתיד תוסיף לו מגבר שני ערוצים וקומפוננט.

אני לא כל כך מכיר חנויות באיזור הצפון, הנה לדוגמה קיט 4 גייג' איכותי, שמכיל כל מה שתצטרך (וכמה דברים שתוכל להשתמש בהם שתתקין את המגבר והרמקולים מקדימה).

אם יש לך אפשרות להביא מחו"ל יש שם המון קיטים נהדרים בזול, אם לא לדעתי הפיתרון הטוב ביותר הוא לגשת למתקין מקצועי ולרכוש כמה שתצטרך הבעיה היא שאני אל מכיר כאלה באיזור הצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

474 שקל לערכת חיווט? :o

well.. אני מניח שאני אקנה כרגע רק מונו וסאב.

אז אתה אומר כדאי ללכת על ה-CVR?

אני מהסס, כי אני לא יודע עד כמה יהיה הבדל(בעוצמה) בינו לבין הפיוניר.

והפייל יהיה מתאים ל-CVR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPYLE מספיק חזק בשבילו - הנתונים של הPYLE כמו של מגבר שעולה כפול .

אם יש לך כוח בשביל להזמין מחו"ל לך על זה :

http://cgi.ebay.com/NEW-COMPLETE-4-GAUGE-CAR-STEREO-AMP-INSTALLATION-KIT_W0QQitemZ9721017579QQcategoryZ71528QQrdZ1QQcmdZViewItem

תבקש ממנו והוא יישלח לך לארץ הם לא עושים בעיות .

סתם משהו שראיתי ונראה טוב :

http://cgi.ebay.com/Tsunami-Car-Stereo-4-Gauge-Amp-Kit-1-2-Farad-CAPACITOR_W0QQitemZ9722071745QQcategoryZ71528QQrdZ1QQcmdZViewItem

זה כולל קבל ומפצלי חשמל ברמה גבוהה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מסביר את זה שזה עולה כאן 474 ש"ח, כאשר שם זה עולה 3 דולר?(ואפילו אם זה יד שנייה, או עשירית.. זה לא משנה)

אגב, חיווט לא מתאים יכול לגרום לנזק בלתי הפיך לאחד מהרכיבים?(סאב/מגבר)

בכל אופן, אני לא יכול להתעסק כרגע עם הזמנות מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...